wmaraci reklam

ünlü hayran grubu formu açsam tutar mı?

5 Mesajlar 1.251 Okunma
wmaraci reklam

bloggerim bloggerim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 101 / 62
  • Ticaret 3, (%100)
Amaç şu, forum başlıkları çeşitli ünlüler olacak örneğin, Justin Bieber hayran gurubu, Rihanna Hayran grubu vs vs. Herkes hayran olduğu kısımda takılacak. Kız kardeşimin ergen arkadaşları burada takılmak için mevcut :D Birde online chat eklesem, usta belieber, usta navy tarzı üyelikler oluştursam, çok mesaj yazana versem sizce tutar mı?

wmaraci
reklam

KaanGundovan KaanGundovan Kaan Gündovan Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Özel Sektör / Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 27 / 121
  • Ticaret 0, (%0)
Hedef kitlen -15 yaş kesimine baktığı için başın çok ağrır. Kız kardeşini moderatör falan yapman lazım ki senden çok bu işi takip eden birisi konularını güncel tutsun. Emekle yapılan ve sabırla beklenen her iş tutar.

Cinan Cinan DOHABER.COM Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Mimur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
Valla dostum eskiden olsaydı yüklerdim gazı da, şimdi çok gereksiz benim fikrim.

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
Öyle bir site var zaten fanpop.com diye ve bayağı bayağı tutmuş bi site. He sen açarsın tutar mı? neden tutmasın :)

Türklere yönelirsin murat boz mustafa ceceli hadise bunların hayranı çok bu aralar

Selamunaleyküm.
wmaraci
wmaraci

bloggerim bloggerim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 101 / 62
  • Ticaret 3, (%100)

KaanGundovan adlı üyeden alıntı

Hedef kitlen -15 yaş kesimine baktığı için başın çok ağrır. Kız kardeşini moderatör falan yapman lazım ki senden çok bu işi takip eden birisi konularını güncel tutsun. Emekle yapılan ve sabırla beklenen her iş tutar.

zaten kardeşimi başına koyacağım. :) Teşekkürler.

Ek Olarak:

Cinan adlı üyeden alıntı

Valla dostum eskiden olsaydı yüklerdim gazı da, şimdi çok gereksiz benim fikrim.

Aslında ilk düşüncem bir magazin blogu açmaktı. Sonra bunun yerine böyle bir şey yapmaya karar verdim. Yine makalelerimi gireceğim. Fakat kız kardeşimin arkadaşları falan derken yavaş yavaş forumu da geliştirme düşüncesindeyim. Görüşünüz için sağolun :)

Ek Olarak:

gokenim adlı üyeden alıntı

Öyle bir site var zaten fanpop.com diye ve bayağı bayağı tutmuş bi site. He sen açarsın tutar mı? neden tutmasın :)

Türklere yönelirsin murat boz mustafa ceceli hadise bunların hayranı çok bu aralar

Ben tekim sanıyordum. :D Fakat güzel olmuş site. Bende bu tarz bir şey düşünüyorum. Fakat bu kadar karışık olmaz tabi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al