wmaraci reklam

Video İzleme Sitesi

17 Mesajlar 1.385 Okunma
smmexpress

Klavuzer Klavuzer O GEMİ BİR GÜN GELECEK Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)
Youtube, izlesene, dailmation tarzı bir bir video sitesi düşünüyorum. İsim önerileri yapabilir misiniz? Mümkünse boşta olanları önerirseniz.

wmaraci
reklam

ozibu51 ozibu51 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci-Serbest meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 9 / 13
  • Ticaret 3, (%100)
öneririm önermesinide bence bu işlere sen girme çok yüksek ve pahalı barındırma hizmetleri lazım onun dışında dediğin gibi youtube gibi siteler varken millet senin siteni napsın onun dışında sağlam bir script lazım. bunları sana daha önce bende bu işe girmek istediğim için söylüyorum yok ben bu işte ısrarcıyım diyosan elimden geldiğince yardımcı olurum kendi scriptin yoksa bile sana öneride bulunabilirim

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

ozibu51 adlı üyeden alıntı

öneririm önermesinide bence bu işlere sen girme çok yüksek ve pahalı barındırma hizmetleri lazım onun dışında dediğin gibi youtube gibi siteler varken millet senin siteni napsın onun dışında sağlam bir script lazım. bunları sana daha önce bende bu işe girmek istediğim için söylüyorum yok ben bu işte ısrarcıyım diyosan elimden geldiğince yardımcı olurum kendi scriptin yoksa bile sana öneride bulunabilirim

haklısın galiba. Peki nasıl bir site açarsam kazanç elde edebilirim. Benim bir an çnce kazanç elde etmem gerekiyor.

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)

Kilavuzer adlı üyeden alıntı

haklısın galiba. Peki nasıl bir site açarsam kazanç elde edebilirim. Benim bir an çnce kazanç elde etmem gerekiyor.

Ne kadar kazanç elde etmeyi düşünüyorsun?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 9 / 13
  • Ticaret 3, (%100)

Kilavuzer adlı üyeden alıntı

hocam bu işe hemen kazanç elde edecem diye girersen zararla çıkarsın ilk önce bu işle ilgili bir tecrübe yada deneyimin var mı ? onun dışında uzun ugraşlar sonucu birşeyler oluşturup onu yayın hayatına sokup piyasada yaymak önemli. En önemliside yenilikçi olma. peki benim aklıma yeni şeyler gelmiyor derseniz ozaman en çok ziyaretçi çeken site tarzlarının benzerlerinide yaparak çok yüksek meblada olmasada düşük mebleda gelir elde edebilirsiniz. bir siteyi kurdunuz hemen o site populer olacak değil ya 1-2 ay siteyi oluşturursunuzbelki daha uzun belki daha kısa onun dışında tanıtım yapacaksınız vs... sabır ve emek isteyen boş zamanı olanlarının ışı

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Ne kadar kazanç elde etmeyi düşünüyorsun?

Hocam çok fazla düşünmüyorum. Az birşeyler başlasam yeter.

hocam bu işe hemen kazanç elde edecem diye girersen zararla çıkarsın ilk önce bu işle ilgili bir tecrübe yada deneyimin var mı ? onun dışında uzun ugraşlar sonucu birşeyler oluşturup onu yayın hayatına sokup piyasada yaymak önemli. En önemliside yenilikçi olma. peki benim aklıma yeni şeyler gelmiyor derseniz ozaman en çok ziyaretçi çeken site tarzlarının benzerlerinide yaparak çok yüksek meblada olmasada düşük mebleda gelir elde edebilirsiniz. bir siteyi kurdunuz hemen o site populer olacak değil ya 1-2 ay siteyi oluşturursunuzbelki daha uzun belki daha kısa onun dışında tanıtım yapacaksınız vs... sabır ve emek isteyen boş zamanı olanlarının ışı

Haklısınız. Hocam bir sürü projeye girdim ama hiçbirinde tutunamadım. Bir miktar ufak bir kazanç elde edebileceğim bir şey düşünüyorum. Haklısınız hocam. Boş zaman derken günlük 2-3 saat gibi bi süre yeterli bence.

• Üyelik 10.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 9 / 13
  • Ticaret 3, (%100)
o size kalmış birşey ne yapacağınıza bağlı

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

o size kalmış birşey ne yapacağınıza bağlı

mobil teknoloji portalı kuruyum dedim. Oda olmadı. BUnun için bir video incelemeler falan yapmak gerekiyor. O da zor.

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam kazanç elde edeceğim diye kalkarsanız zararla oturursunuz öncelikle bu siteler hakkında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmanız gerek özel scripten bahsetmiyorum sadece bir fikriniz olmalı ne yapmak istediğiniz hakkında

Önerim:
oduntv.com (Odun Herif e selamlar :D)

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

kelebek adlı üyeden alıntı

Hocam kazanç elde edeceğim diye kalkarsanız zararla oturursunuz öncelikle bu siteler hakkında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmanız gerek özel scripten bahsetmiyorum sadece bir fikriniz olmalı ne yapmak istediğiniz hakkında

Önerim:
oduntv.com (Odun Herif e selamlar :D)

Haklısınız. Peki internet sitesi açanların hepsinin amacı kazanç elde etmek değil mi? Ha bunu başlangıçta söylemişsin ha kazanç elde ettikten sonra.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al