Voice Teması İle Bir Öğrencinin Yapabilecekleri ?

16 Mesajlar 1.542 Okunma
smmexpress

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
netman kaçınılmaz olaylar hocam bunlar. o kadar emek verin sonra siteyi kenara atın. daha yolun başındayken vazgeçmeli. ne zaman bu işlere uzun bir vakit ayırabilecekse o zaman işe girişmelidir.

plan yapılmadan girilirse zaten başlamadan bitmiş demektir. önce üniversitenizi kazanın hocam. sonra bu işlerle uğraşırsınız. benim verebileceğim tek tavsiye budur çünkü ben de bu yollardan geçtim. :)

wmaraci
reklam

Jaisuss434 Jaisuss434 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 12 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

eneskamis adlı üyeden alıntı

Kardeşim, öncelikle o siteden hedefin 2 yıl içinde günlük 10k hit falan görmesini umma ki hevesin kaçmasın.
Şu anda sürekli içerik girmek yerine kendinize bir sınır çizin mesela ben sitemde günde minimum 1 ve maksimum 2 içerik girerim ama bunu neredeyse her gün girerim. Yani sitenin güncelliği ve belirli bir düzeni olması daha iyidir.
Şu anda günde 6 7 içerik girip bir anda günde 1 içeriğe çekerseniz pek hoş olmaz. Hem bazı içerikleri hazırlar taslak yaparsınız paylaşmaz ileride paylaşırsınız.

Hocam elbette 10 k gibi bir beklentim yok fakat 1 sene içersinde gunluk 1-2 olsa fena olmaz.Fakat kategori haber olunca her dakka gundemi takip edip icerik girmek gerekiyormişte beni zorlayan kisim ileride bu olacak. Daha kucuk capli bi alanda kendi yazilarimi girmek sanirim daha mantikli olacak hevesli bi kac arkadas daha bulsam sonuna kadar gidicemde (:

• Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 12 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

ahmetcem96 adlı üyeden alıntı

netman kaçınılmaz olaylar hocam bunlar. o kadar emek verin sonra siteyi kenara atın. daha yolun başındayken vazgeçmeli. ne zaman bu işlere uzun bir vakit ayırabilecekse o zaman işe girişmelidir.

plan yapılmadan girilirse zaten başlamadan bitmiş demektir. önce üniversitenizi kazanın hocam. sonra bu işlerle uğraşırsınız. benim verebileceğim tek tavsiye budur çünkü ben de bu yollardan geçtim. :)

Yorum icin tesekkurler hocam degerlendirecegim (:

• Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 12 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

netman adlı üyeden alıntı

ahmetcem96 niye çöp olsun ki? Haber değil fakat makale yazarak ve bu makaleleri belli araliklarla zamanlayarak girersiniz makaleler zamani gelince kendi kendine yayinlanir. 1 ay ilgilenemeyecekseniz misal 3 gunde bir yeni yazi eklenmis olsa siteye icerikleriniz guncel olur degil mi?

İcerik haber olunca zamanlanmis gonderi pek uygun olmaz sanrm.

wmaraci
wmaraci

eneskamis eneskamis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 921
  • Beğeniler 42 / 246
  • Ticaret 27, (%96)
Jaisuss434 Bakın haber sitesi kullanmak zaten zor bir iştir. Eğer otomatik içerik çekecek bot vs. kullanmayacak adam akıllı editörlerle yapacaksanız, tek başınıza yapamazsınız. Editördü, sosyal medya kısmına bakan biri, içerik girecek 2 3 yazar arkadaş vs. derken sağlam bir ekip olacak ki haber kısmına ilerleyebilesiniz.

Eğer bu sizde yoksa olayı tek bir noktaya indirin mesela sadece futbol haberleri yapın. En azından yelpazeniz daralır.
Jaisuss434

kişi bu mesajı beğendi.

eneskamis.com

• Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 12 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

eneskamis adlı üyeden alıntı

Jaisuss434 Bakın haber sitesi kullanmak zaten zor bir iştir. Eğer otomatik içerik çekecek bot vs. kullanmayacak adam akıllı editörlerle yapacaksanız, tek başınıza yapamazsınız. Editördü, sosyal medya kısmına bakan biri, içerik girecek 2 3 yazar arkadaş vs. derken sağlam bir ekip olacak ki haber kısmına ilerleyebilesiniz.

Eğer bu sizde yoksa olayı tek bir noktaya indirin mesela sadece futbol haberleri yapın. En azından yelpazeniz daralır.

Haklısınız hocam,yorum için tesekkurler değerlendireceğim.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al