wmaraci reklam

Web Tasarımı Kaça Yapmalıyım?

8 Mesajlar 790 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Nocte26 Nocte26 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PDR ve Web Tasarım Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 24 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, bu gün aldığım bir teklif ile ilgili sorularım var. Bir çok özellik barındıran bir wordpress teması tasarlayacağım ama ne kadar talep etmem gerektiğini bilmiyorum.

İstenilen özellikler;

Sıfırdan isteğe özel kodlama/tasarım
Blog/Portal sayfaları
E-Ticaret (woocommerce) destekli
İsteğe özel şirket tanıtım sayfası (static front page)

Benden istenilen özellikler aşağı yukarı bu şekilde. İsteyen kişinin domaini zaten mevcut. Kodlama ve tasarım konusunda 5 yıllık bir geçmişim var ama ticari anlamda değil. Sadece ne kadar talep etmem gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
73204

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
Konuyla alakalı yeterli bilgisi bulunmayıp fiyat yazacaklar olacaktır muhtemelen. Tavsiyem web tasarımı yapan kişilerle mesaj atarak bu özelliklere uygun bir site yaptırmak istediğini sor, fiyat iste. Ona göre bir fiyat çıkar.
Nocte26

kişi bu mesajı beğendi.

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Hocam e ticaret sistemini ve tasarımı sıfırdan yazacaksanız sektörde 400tl den başlamaktadır.
Nocte26

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 24 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Cevaplarınız için teşekkür ederim. denizbabasi yorumunuzu değerlendireceğim. ASametYildirim 400TL nedense bana az bir fiyat gibi geldi. Yine de piyasada ki fiyatlar hakkında ki bilgisizliğime veriyorum
denizbabasi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
min 400 max 600 bu aralıkta emegini göz önüne alarak bi fiyat ver ama istenilenler tam net degil sanırım oyüzden yüksek verin cok ugrastırabilir :)
Nocte26

kişi bu mesajı beğendi.

MultiAnaliz.com

Gopher Gopher We Love Google! Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 35 / 191
  • Ticaret 0, (%0)
Sektörde yeni olduğun için fiyatı öyle pek şişirme ve aşırıya kaçma. Bu işler genelde yapılan işin kalitesine göre değişir. Atıyorum bu işi 2000 liraya bile yapmayacak adam var. Çünkü adam yaptığı işin kalitesini biliyor ve belli bir çevreye sahip. Fakat yeni yeni başlayanlara tavsiyem ortalamanın altında bir fiyata bu tür işleri alarak çevre edinmeleri ve tecrübe kazanmaları yönünde. Üstelik para kazanarak.

Soruna net bir cevap da vermem gerekirse karşındaki kurumsal bir firma ise ve tema, özel yapım olacağı için yaklaşık 600-700 liraya bu işi yapabilirsin.

(Bu arada 7-8 senelik tecrübem var. Bir çok firmaya masaüstü, web alanında özel yazılımlar hazırladım. Ona göre bu açıklamaları yazdım. )

İyi çalışmalar.
doaldigital Nocte26

kişi bu mesajı beğendi.

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
Tasarım / Çizim / Kodlama / Giydirme = En düşük 1K olması gerek bu işi profesyonel yapıyorsanız eğer;
Yapılan iş * Saat = Ücret şeklinde belirleyin.
Nocte26

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...

• Üyelik 04.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 24 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Gopher Aylardır böyle bir işe girsem mi girmesem mi piyasa nedir ne değildir diye düşünüyordum. Sonuçta oturduğum zaman 8 saat kod yazdığımı biliyorum. Firma kurumsal, isteklere nereden baksanız tek eksiği forum özelliği. İlk işim olacağı için sözlerinizi dinlemekte fayda görüyorum. Sonuçta dediğim gibi 4 5 yıllık bi geçmişim olsa dahi ticari anlama götürmek insana farklı bir haz verecektir bunun düşüncesi bile yeterli sanırım ilk satış için. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Kodespa Benim düşüncemde 1.5K civarıydı zaten. Profesyonel anlamda şöyle anlatabilirim kodlama bilmeyen bir arkadaşıma bile gösterdiğimde ha burda şunu yapmışsın diyebiliyor çünkü her satıra farklı bir açıklama yazıyorum daha sonraki tasarımlarımda yardım almak için. Temiz kodlamaya önem veriyorum diyelim. Şuanda ücretsiz bir domain üzerinde şu tema üzerinde çalışıyorum görsel zevk olarak göstermem gerekirse Buradan inceleyebilirsiniz. Teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al