freelance iş ilanları

Webmaster satış aracı nasıl olurdu ?

29 Mesajlar 3.172 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

barisdogaan barisdogaan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 38 / 11
  • Ticaret 2, (%100)

mamoli7683 adlı üyeden alıntı

Hocam GG. tarzı olursa tadından yenmez, havale veya paypal olmayacak sanal pos üzerinden satışlar yapılacak, %1-2 de komisyon aldınmı on numara iş :D

Hocam öyle sıkıntı oluyor vergiydi oydu buydu işin altından kalkılmaz ama öyle bir sistem olabilir. Sanalpos işi bence sakat paypal kullanmayan webmaster veya alıcı yoktur sanmıyorum :D sonuçta enpara card bile bağlantılı paypal ile :)

mail: barisdogaan@gmail.com
wmaraci
reklam

dragonwx dragonwx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 121 / 127
  • Ticaret 15, (%100)

soulmy adlı üyeden alıntı

"Keşke konuyu gece 4'te açmasaydınız. Konuyu gören az kişi olacaktır." diyerek konuyu üste taşıyalım :D

Şahsen ben, böyle bir projenin var olmasını isterim.

Aynısını düşünüyorum, tekrarlamaya gerek yok. :)
barisdogaan

kişi bu mesajı beğendi.

İnstagram Butik Hesabı Alınacaktır....

tiwaly tiwaly NodeJS / PHP / NoSQL Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad i** A**
  • Mesajlar 363
  • Beğeniler 135 / 104
  • Ticaret 7, (%100)
Ortada fiziksel bir ürün olmadığından çok zor bir sistem. Üstelik Kod-Script satışı da değil hizmet satışından bahsediyorsunuz. Eğer aracı siz olursanız en ufak bir sıkıntıda iş sizin üzerinize kalır. Birçok geri ödeme ve sıkıntılara hazırlıklı olun. İyi plan yapıp sermaye ile başlarsanız güzel bir sistem olabilir. Türkiyede ziyade global düşünmenizde fayda var.

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Bionluk,Sadeceon tarzı ise hiç açmayın.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 38 / 11
  • Ticaret 2, (%100)

tiwaly adlı üyeden alıntı

Ortada fiziksel bir ürün olmadığından çok zor bir sistem. Üstelik Kod-Script satışı da değil hizmet satışından bahsediyorsunuz. Eğer aracı siz olursanız en ufak bir sıkıntıda iş sizin üzerinize kalır. Birçok geri ödeme ve sıkıntılara hazırlıklı olun. İyi plan yapıp sermaye ile başlarsanız güzel bir sistem olabilir. Türkiyede ziyade global düşünmenizde fayda var.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Evet global çapta değerlendirelebilir ama şuan için böyle olacağını sanmıyorum bütçe açısından. Ülkemiz şartlarında her şey zor ilerliyor

Ek Olarak:

Muhammed Öksüz adlı üyeden alıntı

Bionluk,Sadeceon tarzı ise hiç açmayın.

Bu siteleri ilk defa görüyorum. Bunlardan önce sade tasarımlı bir site vardı gayet başarılıydı ama bulamıyorum şimdi. Farklılık lazım. Tek bir konu üzerinde gitmek şart. Müzik CD'si ve Webmaster seçenekleri çok alakasız diye düşünüyorum. Bunlar genel olarak ilerlemişler ama bana göre sadece Web Araçları olmalı hem bu işle uğraşan arkadaşlar getiri kazansın hemde bu işlere meraklı, yatırım yapacak insanlar işlerini görsün.

mbaydemir mbaydemir https://sapkalimi.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek WEBMASTER
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 168 / 128
  • Ticaret 6, (%100)

bars23 adlı üyeden alıntı

Yorumunuz için teşekkür ederim. Evet global çapta değerlendirelebilir ama şuan için böyle olacağını sanmıyorum bütçe açısından. Ülkemiz şartlarında her şey zor ilerliyor

Ek Olarak:

Bu siteleri ilk defa görüyorum. Bunlardan önce sade tasarımlı bir site vardı gayet başarılıydı ama bulamıyorum şimdi. Farklılık lazım. Tek bir konu üzerinde gitmek şart. Müzik CD'si ve Webmaster seçenekleri çok alakasız diye düşünüyorum. Bunlar genel olarak ilerlemişler ama bana göre sadece Web Araçları olmalı hem bu işle uğraşan arkadaşlar getiri kazansın hemde bu işlere meraklı, yatırım yapacak insanlar işlerini görsün.

Ne desek büyük sermaye lazım diycekseniz bu iş olmaz, sermaye lazımsa sermaye ayarlamak lazım, diğer türlü tutmaz...

• Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 38 / 11
  • Ticaret 2, (%100)

mamoli7683 adlı üyeden alıntı

Ne desek büyük sermaye lazım diycekseniz bu iş olmaz, sermaye lazımsa sermaye ayarlamak lazım, diğer türlü tutmaz...

Tamam hocam güzel hoşta, her projeye böyle yüklü düşünürsek tutmama olasığını da hesaba katmak gerekir. Ben lazım demiyorum sadece belirli bir bütçeyle girilir en başta " az " da olsa diyorum. Çat pat dalarsak sermaye ayarlayıp hiç bir proje tutmaz. Bana göre önemli olan, doğru kararlar alıp doğru projeleri doğru adımlarla yürütmek. Atıyorum bir fikir var , biri çıktı dedi gel 10 bin benden diğeri 20 bin benden tutar tutar dedi. Sermayeyi de yarattık diyelim. Peki bu proje bir yerde tıkanırsa ne olacak? Projeden önce önem verilen " sermaye " çöp kutusunda olacak. (Projeyi misal verdim)

Şahsi düşüncelerim bunlardır..

mbaydemir mbaydemir https://sapkalimi.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek WEBMASTER
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 802
  • Beğeniler 168 / 128
  • Ticaret 6, (%100)
Herkesin düşüncesine saygımız var..

Referee19 Referee19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Futbol Hakemi / Referee
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 21 / 103
  • Ticaret 8, (%88)
Ortak yada hissedar arıyorsan yanında olurum. Proje tutsun tutmasın hiç önemli değil.

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Yabancılarda böyle site çok. Ama Türkçe hatırlamıyorum. Geliştirilse tutar elbette.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al