lostyazilim

Webmaster ve Teknoloji alanında sosyal ağ

13 Mesajlar 1.727 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

mehmetxx7 mehmetxx7 Turizm Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 3 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
PHP biliyorum farklı birşey varsa aklınızda sisteme ekleyebilirim.Script buna benzer mi?

wmaraci
reklam

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)

ata350 adlı üyeden alıntı

Hocam bana kalırsa, twitterdan fazlanız varsa bir twitter açın ama webmasterler için değil herkes için. Para kazanmak için her zaman özgün proje yapmak gerekmez, şöyle söyleyeyim ben size bir örnek vereyim. Tumblr bloğunu hepimiz biliriz. Tumblr'da chat olmadığını da. Geçenlerde birisi tumblr talk diye bir site açmış, ücretsiz bir hosta kurmuş tumblrdaki bazılarına atmış. Tumblrdaki ortamda herkes yakın tabi bu ayrı bir şey. Twitterında eksikleri var ve düzeltilip yeni bir hale getirilebilir. Twitter kadar büyür demiyorum, denenebilir.

Tabi ki hocam bu şekilde de olabilir ama herkes bu kadar iyi niyetle yaklaşmaz :)

mehmetxx7 adlı üyeden alıntı

PHP biliyorum farklı birşey varsa aklınızda sisteme ekleyebilirim.Script buna benzer mi?

Teşekkürler hocam şuan sistem tam ama açtıktan sonra bir eksiklik hissedersek iletişime geçeriz. Örnek sitedekinden tasarım olarak farklı.

okemal okemal CılızWEB.TK Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 50 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Ben açın derim. Birçok kişi böyle işler peşinde fakat siz onlardan farklı olursanız köşeyi dönersiniz. :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al