wmaraci reklam

Whos Amung Türkiye Projesi

3 Mesajlar 495 Okunma
wmaraci reklam

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)
Merhaba,

Whos.amung.us'ı hepimiz biliyoruz sanırım herkesin ulaşabileceği ücretsiz kodlarla web sitelerimizde anlık ne kadar ziyaretçi olduğunu farklı tasarımlarla görebiliyoruz.

Bu projeyi Türkçe olarak ve kendi kodlarımızla bir üyelik sistemiyle kullanıcının daha kapsamlı raporlara ulaşabileceği şekilde uyarlamak istiyorum.

Kullanıcıya ücretsiz olarak sitesi hakkında düzenli rapor gönderilecek, sistem editörleri tarafından sitesi hakkında öneriler sunulacak bunun dışında whos.amung'daki gibi direk girerek 10 saniye içinde kodu alıp sitenizdeki anlık ziyaretçiyi görebileceksiniz.

Bunun için ne yapmalıyım? Önerileriniz nedir? Bir sunucu kiralanmalı mı? Kodları kime yazdırmalıyız?

Kısacası her konuda önerinizi bekliyorum...

Teşekkürler

wmaraci
reklam

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
Hocam bana sorarsanız gayet güzel bir proje olur. İyi reklamla iyi yerlere gelebilir. Ücretli seçenekleri de olacak mı ?

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)

Ferdi Şahin adlı üyeden alıntı

Hocam bana sorarsanız gayet güzel bir proje olur. İyi reklamla iyi yerlere gelebilir. Ücretli seçenekleri de olacak mı ?

Açıkçası birşeyleri ücretleyerek kısıtlama yapmak istemem ondan dolayı ancak çok yüksek özelliklerde ücretli hesap düşünüyorum ancak herkes sitesinin detaylı grafiklerini uptime değerlerini nerelerden girildiğini görecek bunun dışında sitesine koyacağı kodla anlık ziyaretçiyi de sitesinden görebilecek.

Başka arkadaşların da önerileri ve düşüncelerini bekliyorum lütfen.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al