wmaraci reklam
lidertakipci

wm ailesi yardımcı olun

9 Mesajlar 637 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

buldozer01 buldozer01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
merhabalar arkadaşlar benim medyahaberler diye sitem var ama siteme ziyaretci topluyamıyorum ve bu beni çok yoruyor ve yeni bir site açmayı düşünüyorum para kazanılacak ne sitesi açsam tutar yardımcı olun öğrenciyim ve parayada ihtiyacım var bilgisayarla zaman geçirmeyi seviyorum...

wmaraci
reklam

wmcik wmcik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 31 / 13
  • Ticaret 3, (%100)
Blog açmanı öneririm ilk 6 ay pek bişey olmaz ama düzenli yazarsan belli bir okuyucu kitlesi oluşturursun düzenli hitin olur google adsense veya diğer webmasterlar tarafından sitene reklam alarak kazanç elde edebilirsin

• Üyelik 25.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
anladım blog işiyle pek uğraşmadım peki açsam yazarsın dediğiniz olay ne oluyor

• Üyelik 08.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 31 / 13
  • Ticaret 3, (%100)
KorkusuzYazar.blogspot.com bloğum var benim yazdığım konulara bakabilirsin kendine göre kategori oluşturup kategorilere yazarsın istediğin konuda

wmaraci
wmaraci

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
bende öğrenciyim :) herkes açtığı siteden gelir bekliyor ama malesef zor bi iş. site açacaksın, sürekli yazı yazacaksın. arkadaşın dediği gibi 6 ay veya daha uzun süre hitin çok az olacak ama zamanla artacak, belli bi ziyaretçi sayısından sonra siteye reklam ekleyeceksin. mesela siteni günlük 500 kişi ziyaret edecek bunlar ortalama 5-10 arasında reklama tıklama yapacak. işte 10*0.10= 1tl alacaksın her reklama, 3 reklam olsa 3 tl, ayda 90-100 tl. ziyaretçi sayısı arttıkça reklama tıklamada artacak. aylık gelirin 100 tl den 300-400 hatta 1000-2000tl ye bile ulaşacak.

ama bu iş bu kadar kolay değil. düşünün bi 6 ay sitenizde yazacaksınız ama tek kuruş alamıyacaksınız. site tanıtımı için bir ton para harcıyacaksınız. zor bi iş. çünkü internette milyonlarca site var. blog açacaksınız ama internette belki binlerce kişisel blog var. belli bi emek ve para harcayacaksınız, eğer işleriniz yolunda giderse bu işten gelir elde etmeye başlayacaksınız.

ama olaya sadece para kazanma olarak bakarsanız 1-2 ay sonra sıkılıp bırakır, onca emeğinizde boşa gider.

• Üyelik 25.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
gerçekten güzel anlatmışsınız hocam teşekkür ederim blog ne üzerine yazim sizin düşünceniz nedir ben sağlık üzerine düşündüm ama hit alırmı sağlık bloğu

Ek Olarak: wmcik bakıyorum hemen ben genellikle sağlık üzerine yönelmek istiyorum

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)

buldozer01 adlı üyeden alıntı

gerçekten güzel anlatmışsınız hocam teşekkür ederim blog ne üzerine yazim sizin düşünceniz nedir ben sağlık üzerine düşündüm ama hit alırmı sağlık bloğu

Hit almak için yazarsan para kazanamazsın. Paraya ihtiyacın olduğu için yazarsan da kazanamazsın çünkü acele ettiğin için yazdıkların kelime sayısı doldurmaktan öteye gidemeyecek.

Hangi konuda uzmansan o konuda anahtar sözcük oluşturup, o başlıkla yazılar yaz. Kısa vadede para kazanmak zorundaysan da başta biraz deneyim için makul rakamlardan anlaşıp makale ve editörlük yapabilirsin.

• Üyelik 25.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
anladım hocam aslında haber sitem var sistem olarakta güzel yalnız olduğum için olmuyor ekip olması gerekir ekip olmadığı için de olmuyor

• Üyelik 08.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 31 / 13
  • Ticaret 3, (%100)

buldozer01 adlı üyeden alıntı

Ek Olarak: wmcik bakıyorum hemen ben genellikle sağlık üzerine yönelmek istiyorum

Sağlık üzerine yöneliceksen sosyal ağ ' dan pek hit getirin olmayacak google da yükselmen ve seo ile aran iyi olman gerekecek benim bloğum genel bir blog pek öyle derdim olmadı paylaştığım konulara facebook twitter dan bolca hit aldım artık pek ilgilenemiyorum[wmcik.com/reklam 'a yoğunlaştım :) ] KorkusuzYazara günlük google dan 600- 700 arası ziyaretci geliyor hala reklam vermek isteyen kişiler çıktıkça değerlendiriyorum

Sağlık Üzerine açacağın bloğu takip edebilecek ziyaretci kitlesi bulabileceğini düşünüyorsan aç tabiki ancak bulamam diyorsan kendini kısıtlamamanı öneririm.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al