wmaraci reklam

wmaraci üyeleri para kazanma zamanı

91 Mesajlar 12.146 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

beytullahyilmaz beytullahyilmaz www.ilyadaharita.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Harita ve Kadastro
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 77 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

zekican09 adlı üyeden alıntı

arama motoru yapalım, google'a yandex'e rakip olalım :)
büyük oynayalım :)

vatandaşın beyninden google silmek atomu parçalamak gibi birşey. yandex bile yüzde 3 lerde geziyor.
patavatsiz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Foreign Foreign WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Mobilya
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 28 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
eger kazanacaksam maddi destek saglarim.
beytullahyilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 77 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

Foreign adlı üyeden alıntı

eger kazanacaksam maddi destek saglarim.

aslında paradan çok bilgiye ihtiyacımız var. sermayemiz bilgi.

chackall chackall WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 61 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Ne yazık ki kodlama bilgim yok ama siteye ürün girişi olacak olursa yardım edebilirim..
beytullahyilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

zekican09 zekican09 Gelirli Siteler Alınır PM Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Z** C**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 4 / 68
  • Ticaret 0, (%0)

beytullahyilmaz adlı üyeden alıntı

vatandaşın beyninden google silmek atomu parçalamak gibi birşey. yandex bile yüzde 3 lerde geziyor.

evet haklısın o konuda. ama cok fazla ticaret sitesi var. yani yapılmayan bişeyi yapmaya çalışsak daha iyi olabileceği kanısındayım.

PC: Sony Vaio
Konsol: Playstation 4 Pro
Telefon: Samsung J7 Prime
Blog: ...

Foreign Foreign WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Mobilya
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 28 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
hep tek calistim bugune kadar sohbet siteleri ile ilgilendim google uzerinde dunya capinda kasilan bir kelime olan chat kelimesinde sitemi biaralar 1. sayfa 2. sirayakadar getirmistim suan artik fazla ilgilenmiyorum hicbirsey kazanmadigimdan dolayi. eger boyle bir proje gerceklesirse yardimada hazirim.
beytullahyilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

rkivrak rkivrak www.mesutkoc.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 17 / 7
  • Ticaret 2, (%100)

Vaybe adlı üyeden alıntı

Güzel güzel birbirinizi gaza getirmişsiniz ama sanmıyorum böyle bir proje geliştirip yürütülebileceğini (an gelir hevesin kaçar)

Düşünce güzel diyorlar. Daha henüz düşmedik!!! :) :)
beytullahyilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Arkadaşlar surayı lütfen dikkatli okuyun sadece spor ayakkabı ;)
http://www.***.net/site-satisi/1333589-gunluk-1000-2500-tl-arasi-gelirli-e-ticaret-sitesi.html

bence birleşip böyle bir sistem satın alalım hazır olarak tedarik vs herşeyi halolmuş şekilde tek yapacagımız elektronik işlemleri değiştirmek olur banka vs adam herşeyi öğretirim bir hafta yanımda kalır diyor :) işi ehlinden öğrenmekte iyi ama adam 500.000 binden aşağı satacagını sanmıyorum bizimde buna gücümüz yetmez bence böyle bir şey düşenelim ne dersiniz ?
beytullahyilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 77 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

underworld adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar surayı lütfen dikkatli okuyun sadece spor ayakkabı ;)
http://www.***.net/site-satisi/1333589-gunluk-1000-2500-tl-arasi-gelirli-e-ticaret-sitesi.html

bence birleşip böyle bir sistem satın alalım hazır olarak tedarik vs herşeyi halolmuş şekilde tek yapacagımız elektronik işlemleri değiştirmek olur banka vs adam herşeyi öğretirim bir hafta yanımda kalır diyor :) işi ehlinden öğrenmekte iyi ama adam 500.000 binden aşağı satacagını sanmıyorum bizimde buna gücümüz yetmez bence böyle bir şey düşenelim ne dersiniz ?

önce aramızdan sağlam bir iddiacı bulmamız lazım. bu parayı bulmak için. zaten 500 bin sermayemiz olsa farklı şekilde değerlendirirz. biz emeğimizi koyalım. olmama durumunda emeğimiz gitsin. helalleşiriz. aramızda. olur biter.

HarunDemir HarunDemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)
Arkadaşlar bir kaç yıldır hayalini kurduğum bir projem var normalde yazılım bilgisayar mühendisliği yazacaktım ve proje için gerekli donanıma sahip olayım diye ancak son anda vazgeçip farklı bir bölümü tercih ettim bu yüzden bu hayalimde rafa kalktı diyebilirim ancak bu kadar büyük bir topluluk ortaklık kuracaksa bende fikir ve projeme bu topluluğu ortak edebilirim. Gelelim projeme:

Öncelikle tabi ki de e-ticaret sitesi olacak ama nasıl. Büyük bir pazar yeri düşünün, devlet tarafından tüm izinler alınmış hatta desteklenmiş olacak. Çünkü yasa gereği tüm işletmeler kendini tanıtmak amacı ile web sayfası oluşturmak zorunda. Biz bu yasayı fırsata çevirip hem yerine getirilmesini sağlayacak hemde büyük bir oluşuma gideceğiz.

Öncelikle pazar yerimiz illere ayrılacak her işletme kendi iline ürün satabilmek için o ilden online dükkanını kiralayacak tüm sistem hazır olduğu için aylık belirli bir miktar kira karşılığı sistemimize dahil olacak. Tüm firmalar aynı şekilde satış yapmak istedikleri ile sadece depo kullanarak ürünlerini satmış olacak. Ürünler her şehir için özel kuryelerle 1 aynı gün içinde teslim edilecek. Alışveriş güvenliği için adres tel kimlik doğrulama yapılacak. Satıcı korunacak.

Bu sayede kişi bulunduğu ili seçip tüm mağazaları dükkanları online inceleyecek ve siparişini verecek aynı gün teslim alıp ödemesini yapacak.

Forumda her ilden arkadaş var. Bu sistem bir grup tarafından çizilir, kodlanır diğer taraftan reklamcı arkadaşlar tanıtımlara bakarlar, her il için görevli kişilerde tüm mağazaları gezerek sisteme mağaza sahibi kazandırmaya çalışırlar. Her il temsilcisi kendi şehrinin işlerini organize eder. Tüm bunların yanında sitemiz dükkan kira ve komisyonlarını alır. Aynı anda organize bir şekilde işe koyulursak bir anda gündeme gelir ve reklam sorunu dahi kalmaz.

Bu iş belki yapılamayacak ama içimde hep bir hayal olarak kalacak okuduğunuz için teşekkürler.
chackall BursaMerkez

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al