wmaraci reklam
lidertakipci

www.sehir20.com Haber ? Rehber ? İlan ?

5 Mesajlar 564 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ramazankonur ramazankonur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Programlama
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 36 / 96
  • Ticaret 1, (%100)
arkadaşlar kolay gelsin herkese

elidme sehir20.com var.Adındanda anlaşılacağı gibi Denizli'ye özel bir domain.Bu domaine proje yapmak istiyorum.Fakat ne tür bir site açsam karar veremedim.

Aslında aklımda sadece etkinliklerin paylaşıldığı ve bu etkinliklerinin biletlerinin satıldığı bir site yapmak var.bilet satışından kâr elde edilebilir diye düşünüyorum.

Yada Pamukkale üniversitesinin öğrencilerine yönelik bir projede olabilir.

Bunun dışında fikri olanlar paylaşırsa cok mutlu olcam :)

wmaraci
reklam

wolqen wolqen opss Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek CMPE
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad V** B**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 52 / 61
  • Ticaret 14, (%100)
tüm düşüncelerini bir arada toplayan genel bir portal iyi gider, özel yazılıma ihtiyaç duyarsan iletişim kurabilirsin.

Coldcraftings Coldcraftings WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek C# , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 16 / 54
  • Ticaret 1, (%100)
hepsi olabilir , hepsi aynı anda da olabilir.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Hepsini aynı yere toplamak biraz cümbüşe döndürebilir içeriği ve kullanıcının kafası karışır. bence bir site 4 en fazla 5 konunun dışına asla çıkmamalı. Günümüzde bakıyorum çoğu wp veya diğer benzeri kurmayı öğrenen biraz editleyip üç beş kodlarıyla oynayabilen siteye ne varsa çekmeye, yayınlamaya çalışıyo. Ya arkadaş işin ilginci çok büyümeyi ve hatta herkesin, oluşturduğu yerden çıkmayacağını falan da düşünüyo. Tabiki yalnızca kendi arkadaşları vb. kadarıyla kalıyor maalesef. Çok iyi düşün, asla profesyonel olmadığın konulara girme. Hele ki, sosyal yazılar, bilgi sitesi adı altında ne var ne yok paylaşmayı düşünme. Bu tür şeyler psiko analiz veya psikiyatri bilgisi gerektirir. Maalesef dil bilgisi, imla vb. kuralları bile önemsemeyen binlerce kişi, sağlıktan tut, siyasi meselelere kadar her şeyi kapsayabilecek bir site yapma peşinde koşuyor.

wmaraci
wmaraci

ramazankonur ramazankonur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Programlama
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 36 / 96
  • Ticaret 1, (%100)

serras62 adlı üyeden alıntı

Hepsini aynı yere toplamak biraz cümbüşe döndürebilir içeriği ve kullanıcının kafası karışır. bence bir site 4 en fazla 5 konunun dışına asla çıkmamalı. Günümüzde bakıyorum çoğu wp veya diğer benzeri kurmayı öğrenen biraz editleyip üç beş kodlarıyla oynayabilen siteye ne varsa çekmeye, yayınlamaya çalışıyo. Ya arkadaş işin ilginci çok büyümeyi ve hatta herkesin, oluşturduğu yerden çıkmayacağını falan da düşünüyo. Tabiki yalnızca kendi arkadaşları vb. kadarıyla kalıyor maalesef. Çok iyi düşün, asla profesyonel olmadığın konulara girme. Hele ki, sosyal yazılar, bilgi sitesi adı altında ne var ne yok paylaşmayı düşünme. Bu tür şeyler psiko analiz veya psikiyatri bilgisi gerektirir. Maalesef dil bilgisi, imla vb. kuralları bile önemsemeyen binlerce kişi, sağlıktan tut, siyasi meselelere kadar her şeyi kapsayabilecek bir site yapma peşinde koşuyor.

Bende aynı fikirdeyim öyle konuların karıştığı bir site yapmak istemiyorum.Ama denizliye özel bir proje olması gerekiyor. istanbul.com tarzı bir sitede olabilir
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al