lostyazilim

xxx.xxx+ TL bütçe ile arkama yaslanabilir miyim?

21 Mesajlar 2.598 Okunma
lstbozum

AdonisBG AdonisBG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Bulgaristan
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 464
  • Beğeniler 18 / 218
  • Ticaret 25, (%100)
2 gunde bir herkes buraya su kadar butce ile ne yapabilirim diye sallama bir konu aciyor. bir taneside adam gibi cikartip hesabini gostermiyor hep havagazi.
hocam etrafınızda hiçmi esnaf yok ? hiçmi ticaret erbabı yok ? hiçmi ak sakallı dede misali senelerini sakallarını ticaretle ağartmış insan yokta buraya gelip bu kadar param var ne yapayım diye soruyorsunuz.
bence yatırım yapmadan once bu konuyu acan arkadaslar etrafına bu tanımlamada insan bulsunlar.
impjix

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

voltnar voltnar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 53 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
kellilğin ilacı olsa miras varsa kiralarla yapanlar var yaşın 10 yaş altı çoğu kişi görüyorum bu tip sorular yazıyorlar bilgi bilgi bilgi

Yildiz Yildiz Dünden biraz daha fazlası Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Uzay
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 3 / 43
  • Ticaret 2, (%100)
Ne demek ben teşekkür ederim.

TurkBeyi TurkBeyi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilişim Hizmetleri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 492
  • Beğeniler 105 / 192
  • Ticaret 46, (%89)
Facebook gibi şeyler çoook paralar ile mi açılmış ? yada google milyon dolarla mı açılmış ? her para, zeka verseydi zaten koca koca holdingler batmaz, kara para zenginleri tutuklanması olan yerlere gitmez, bankalar iflas etmez, büyük imparatorluklar çökmezdi :)
voltnar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

TolgaYilmaz TolgaYilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)

AdonisBG adlı üyeden alıntı

2 gunde bir herkes buraya su kadar butce ile ne yapabilirim diye sallama bir konu aciyor. bir taneside adam gibi cikartip hesabini gostermiyor hep havagazi.
hocam etrafınızda hiçmi esnaf yok ? hiçmi ticaret erbabı yok ? hiçmi ak sakallı dede misali senelerini sakallarını ticaretle ağartmış insan yokta buraya gelip bu kadar param var ne yapayım diye soruyorsunuz.
bence yatırım yapmadan once bu konuyu acan arkadaslar etrafına bu tanımlamada insan bulsunlar.

Senin anlamadığın herkesin (burada bulunuyorsa web ile ilgisi vardır mutlaka) çağımızın ve geleceğin en geçerli iş dalının web olduğunu bilip bu tür konular açıyor olmasıdır. Ayrıca konu açmadan önce hesap cüzdanı görüntüsü atmak zorunda olduğumuzu bilmiyordum:) Rica ediyorum fikrin varsa paylaş, yoksa her ne ile meşkul isen onunla ilgilen.
Teşekkürler.

voltnar voltnar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 53 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

AdonisBG adlı üyeden alıntı

böyle soru yazanların yaşları baya küçük bence ondan yeni gözleri açmışlar bana öyle geliyor ki sıfır bilgi bilgiyle iş mi yapılır o kadar finans kuruluşu var

AdonisBG AdonisBG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Bulgaristan
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 464
  • Beğeniler 18 / 218
  • Ticaret 25, (%100)
ponpei Meslegin Grafik tasarım gözüküyor web konusunun evet geçerli bir iş dalı olduğunu biliyorsun. bu şekilde konu açmak yerine , Yatırım yapabileceğim web site veya web fikri arıyorum olanlar lütfen bana ulaşsın diye birşey yazsan. emin olki daha fazla sonuc alabilirsin. ama sen "xxx.xxx+ TL bütçe ile arkama yaslanabilir miyim?" diye bir konu acarsan. bence dusundugunle yazdığın uyuşmaz.
iyi geceler dilerim.

DeepWebTR DeepWebTR SMMM Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 533
  • Beğeniler 69 / 203
  • Ticaret 32, (%100)
Şimdi xxx.xxx+ TL denmiş ama tam olarak miktar kaç? Yani 100bin de olabilir 850bin de.Eğer mebla büyükse gayrimenkul yatırım ortaklığına girilebilir.Yok düşükse uygun bir daire al.Dövize ve altına yatırım yapmak için çok riskli piyasa.
Web işlerine de ne bileyim güvenemiyorum ben, istikrar yok.Belki Türkiye için böyledir.Emin değilim.
TolgaYilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

TolgaYilmaz TolgaYilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)
Zahmet edip cevap veren ve fikirlerini paylaşan herkese çok teşk. ederi arkadaşlar. Ancak gerçekten o kadar hazımsız insanlar varmış ki PM yolu ile bile eleştiren var. Yinede ALLAH razı olsun.

hdfilmx hdfilmx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 120 / 57
  • Ticaret 8, (%100)
at bankaya 100.000 olduğunu düşünürsek aylık 1.200 tl civarı net faiz alırsın ;)

hdfilmx.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al