wmaraci reklam
lidertakipci

Yasam simulasyonu tutar mi ?

20 Mesajlar 2.233 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
ASY117 tesekkur ederim hocam ekleyecegim baska bir oneeiniz var mi 1

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
reklam

ASY117 ASY117 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 465
  • Beğeniler 105 / 128
  • Ticaret 25, (%100)
Ben öneri bulurum çok oyun oynayan birisiyim fakat yapılabilmesi önemli yapabilcekseniz düşünüp size liste halinde atarım👍

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam oyuncularin sececegi bir oyun olacaksak tabiki yapacagiz mantikli olanlari suan zaten prototip var elimizde

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Bütçe kaç milyon dolar hocam?
Yani yaşam simülasyonu çok geniş bir kavram. Yorumlara ve konuyu okuyan kişi sayısına bakarsak herkesin aklına Sims gibi milyon dolarlık dev oyunlar gelmiş. Rakip olacaksanız da bütçe lazım.

Yani benim anladığım daha çok diktatör tarzında bir oyun mu düşünüyorsunuz? Hikaye odaklı demişsiniz. Tam olarak nasıl bir şey olacaksa ona göre fikir verelim inşallah

wmaraci
wmaraci

ASY117 ASY117 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 465
  • Beğeniler 105 / 128
  • Ticaret 25, (%100)

Lokasyon123 adlı üyeden alıntı

Hocam oyuncularin sececegi bir oyun olacaksak tabiki yapacagiz mantikli olanlari suan zaten prototip var elimizde

Tamam hocam biraz düşünüp size yazarım

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

Mfa adlı üyeden alıntı

Bütçe kaç milyon dolar hocam?
Yani yaşam simülasyonu çok geniş bir kavram. Yorumlara ve konuyu okuyan kişi sayısına bakarsak herkesin aklına Sims gibi milyon dolarlık dev oyunlar gelmiş. Rakip olacaksanız da bütçe lazım.

Yani benim anladığım daha çok diktatör tarzında bir oyun mu düşünüyorsunuz? Hikaye odaklı demişsiniz. Tam olarak nasıl bir şey olacaksa ona göre fikir verelim inşallah

Hocam mantik su oyun mantiginda hikae tabanli secim sansi veriyor bazi ozellikleri var sims gibi degil yani milyon dolar mi o da ne 🤣 isin sakasi bi yana simse kafa tutacak degilim. Akmasada damlasin yeter
https://play.google.com/store/apps/details?id=kg.game.apps.lifesim&hl=en_US&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dlife+simulator+play+store&pcampaignid=APPU_1_Ooi5Xcr_MszBmwW94JLQCw
Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

Remus Remus NUMLOCK.COM.TR Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 768
  • Beğeniler 165 / 230
  • Ticaret 3, (%100)
bir isin olsun sonra komsumla aran olsun gasp olsun cinayet olsun

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)

Lokasyon123 adlı üyeden alıntı

Hocam mantik su oyun mantiginda hikae tabanli secim sansi veriyor bazi ozellikleri var sims gibi degil yani milyon dolar mi o da ne 🤣 isin sakasi bi yana simse kafa tutacak degilim. Akmasada damlasin yeter
https://play.google.com/store/apps/details?id=kg.game.apps.lifesim&hl=en_US&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dlife+simulator+play+store&pcampaignid=APPU_1_Ooi5Xcr_MszBmwW94JLQCw

Oyunu indirmedim müsait zamanda bakarım. Şimdilik göz gezdirdim bayağı fonksiyon var gibi helal olsun hocam. Bence burada soru sormadan önce google play yorumlarına bakmanız lazım. Çok ciddi düşük puan vermişler. Yorumları gerekirse tek tek defalarca okuyun. 100bin indirme harika. Yorumları ve puanları duzeltirseniz önü açık. Bu tür oyunları çok sevmişimdir hep. Ama felaket kusursuz bir mantık ağı oluşturmanız lazım. Ciddi şekilde kafa yorup mantık sistemi uretmeniz lazım. Yorumlarda hep mantık hataları var denilmiş. Oyunun amacı zaten mantık sistemi olması. Bunların dışında bir tasarımcı eli değmeli. Bu kadar indirilmeye sahip bir oyunda ben olsam hiç tereddut etmeden birileriyle anlasirdim. Minimalist ve modern bir tasarımla harika yerlere gelebilir oyun. Bunları göz önünde bulundurun biraz üstüne yoğunlaşın milyon indirmelere rahat ulaşırsiniz. Bilmiyorum oyunun getirisi nasıl? İyi kazandiriyordur diye düşünüyorum. Bunları biraz daha yatırıma dönüştürün bence.

Gurer69 Gurer69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 8 / 80
  • Ticaret 0, (%0)
hocam tutar fakat sağlam bütçe gerekir.

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

Mfa adlı üyeden alıntı

Oyunu indirmedim müsait zamanda bakarım. Şimdilik göz gezdirdim bayağı fonksiyon var gibi helal olsun hocam. Bence burada soru sormadan önce google play yorumlarına bakmanız lazım. Çok ciddi düşük puan vermişler. Yorumları gerekirse tek tek defalarca okuyun. 100bin indirme harika. Yorumları ve puanları duzeltirseniz önü açık. Bu tür oyunları çok sevmişimdir hep. Ama felaket kusursuz bir mantık ağı oluşturmanız lazım. Ciddi şekilde kafa yorup mantık sistemi uretmeniz lazım. Yorumlarda hep mantık hataları var denilmiş. Oyunun amacı zaten mantık sistemi olması. Bunların dışında bir tasarımcı eli değmeli. Bu kadar indirilmeye sahip bir oyunda ben olsam hiç tereddut etmeden birileriyle anlasirdim. Minimalist ve modern bir tasarımla harika yerlere gelebilir oyun. Bunları göz önünde bulundurun biraz üstüne yoğunlaşın milyon indirmelere rahat ulaşırsiniz. Bilmiyorum oyunun getirisi nasıl? İyi kazandiriyordur diye düşünüyorum. Bunları biraz daha yatırıma dönüştürün bence.

Uygulama bana ait degldir buna benzer bir yazilim yapacagim hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al