wmaraci reklam

Yatırım Parça Parça Adsenseli Site Almak

7 Mesajlar 580 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

thepurge thepurge WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 30 / 25
  • Ticaret 5, (%100)
Şimdi arkadaşlar benim yatırım yapabileceğim bütçem var düşünüyorum ki tek seferde 2000 3000 tl arası kazanç sağlayan bir site almak mı daha mantıklı olur ya da 20 tane her biri ayda 200 tl kazanan site alıp bunların toplamından kazanç sağlayan siteler mi almak daha mantıklı olur bu konuda fikir verebilecek var mı

wmaraci
reklam

alperi alperi alperperi.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgiişlem
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 642
  • Beğeniler 216 / 215
  • Ticaret 4, (%100)
20 site 20 ayrı iş yükü demektir. Her bir site için seo ve içerik çalışman gerekli eğer ayda 2000 tl yapan tek siten olursa iş yükü daha hafif olur. Eğer kendine güveniyorsan elindeki para ile kendi siteni kendin kur, seo ve içerik uzmanlarından destek alıp kendi siteni oluştur.

• Üyelik 26.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 30 / 25
  • Ticaret 5, (%100)
alperi ancak bu durumda riske girmiş oluyoruz tutmama yükselmeme veya işin büyümeme riskleri de mevcut oluyor ancak kazancı uzun süre devam eden sitenin yükselmesi daha hızlı ve kesin kazançlı olmaz mı ?

• Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgiişlem
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 642
  • Beğeniler 216 / 215
  • Ticaret 4, (%100)
Risk her zaman mevcut arkadaşım, aylık 2000 tl kazanç sağlayan site bir bakarsın ertesi ay 1000 tl yapamamış. Tabi bu düşüşün neden kaynaklandığını anlayabilmen için gerekli bilgi ve donanımın olmalı. Adsense de her ay bu kadar ücret kazanırsın gibi garanti bir durum söz konusu değildir, emeğin ve bilgine göre karşılık alırsın. Alıp yükseltebilirsin, alıp düşürebilirsin yani risk her zaman var. Kendi kuracağın site içinde geçerli tabi bu. Ayrıca aylık 2000 tl getirisi olan bir siteyi kaç paraya almaya düşünüyorsun 20 bin liraya mı :D

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 30 / 25
  • Ticaret 5, (%100)
alperi ben 20 bin lira bütçem var diye bir şey söylediğimi hatırlamıyorum 100 bin tl ye kadar bütçem mevcut :)

• Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgiişlem
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 642
  • Beğeniler 216 / 215
  • Ticaret 4, (%100)
Hayır, çok basit bir ticaret hacmi gibi lansetmenden dolayı yazdım o rakamı. Zaten en az 100 bin tl lik bir bütçe lazım ki bu bütçe pazarlıkta giriş seviyesi sayılır :D Tabi mal müşteriye satılır belki daha az bir tutara da alınabilir, neyse umarım herşey istediğin gibi olur ;)

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
O kadar fazla parçaya bölmek de hata tüm yumurtaları tek sepete koymakta hata. Ben olsam 2 veya 3 tane alırdım
EYA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al