wmaraci reklam
lidertakipci

Yazar Sitesi

18 Mesajlar 2.022 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Aleejhoan Aleejhoan Yol açık, yola çık! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)
Merhaba,
bugün bir proje düşündüm ve domain alarak hayata geçirdim,

Proje aslında basit, çeşitli konularda yazı yazan arkadaşlarımız bu sitede yazılarını sansürsüz olarak yayınlayabilecekler. Üyelik sistemi olsun mu diye düşünmedim, direkt olarak anonim şeklinde ya da ad soyad yazılarak yazı girişi yapılabilir diye düşünüyorum, ancak buna uygun olarak nasıl bir tema vardır ya da bu proje sizce nasıl olur? Domainim de çok güzel bu arada :)

domain ismi : www.yazartoplulugu.com

http://www.alicankosedag.com.tr
wmaraci
reklam

Cbaran Cbaran Mustafa Kemal Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 28 / 94
  • Ticaret 8, (%100)
Üstat valla zor bir sektör seçmişsiniz, önemli bir kitleye seslenmeden yeni yazılar gelmeyecektir. Diğer yazılardan aldığınız alıntılar da kopya içerik görecektir muhtemelen.

Umarım istediğiniz gibi olur. Eğer yazarlarla ilgili bir wp tema bulursanız lütfen buradan bildirin bende alabilirim şahsi kullanım için.

• Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)

Cbaran adlı üyeden alıntı

Üstat valla zor bir sektör seçmişsiniz, önemli bir kitleye seslenmeden yeni yazılar gelmeyecektir. Diğer yazılardan aldığınız alıntılar da kopya içerik görecektir muhtemelen.

Umarım istediğiniz gibi olur. Eğer yazarlarla ilgili bir wp tema bulursanız lütfen buradan bildirin bende alabilirim şahsi kullanım için.

belirli yazar arkadaşlar ile beraber vakit geçirdiğim için böyle bir şeyi düşündüm, fikrimi onlar ile paylaşmadım destek görür mü bilmiyorum ama amatör yazarlar destek verirse yürüyebilir. Ben de fikirleri bekliyorum umarım işe yarar :)

• Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 28 / 94
  • Ticaret 8, (%100)
Üstat kesinlikle bu çalışma üzerine iyi bir site yok, amatör yazarlar da büyük bir arayış içerisinde eğer düşündüğünüz gibi bir kitle oluşturabilirseniz projeniz iyi yerlere gelecektir.

Kaliteli bir tema ve küçük bir ekip ile iyi yerlere gelebileceğine inanıyorum.
Aleejhoan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

AZRaeLeM AZRaeLeM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 124 / 120
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam en büyük soru şu olsa gerek. "Ben bir amatör yazarım, sizin sitenizde neden yazı paylaşayım? Benim kazancım ne olacak?"
Aleejhoan

kişi bu mesajı beğendi.

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
bildiğim kadarıyla papiroom var, arkadaş yok demiş ama. belki ben yanlış hatırlıyorumdur.
Aleejhoan

kişi bu mesajı beğendi.

ishana ishana Su akar yolunu bulur. Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad İ** N**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 104 / 107
  • Ticaret 0, (%0)
yazı başına düzenli ödemeler yaparsanız neden olmasın. yeter ki kategorinizi belirleyin.

Bu devirde en zor erdem insan olmaktır.
Keyifle.Net - Keyfine Göre Takıl

• Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)

AZRaeLeM adlı üyeden alıntı

Hocam en büyük soru şu olsa gerek. "Ben bir amatör yazarım, sizin sitenizde neden yazı paylaşayım? Benim kazancım ne olacak?"

Amatör yazarların kullandığı bir çok site var, bu sitede bizim anladığımız şekilde teknoloji ya da diğer tarzda konular olmayacak, politika, gündem, roman, öykü,hikaye paylaşılacak site olacak, birçok amatör yazar ben de dahil Radikal Blog'ta yazılarımı herhangi bir ücret talep etmeden yayınlıyordum, Radikal Blog cazip geliyor isminden dolayı, fakat iyi bir site olduğu taktirde yazdığım yazılarımı kişisel blogum dışında ücretsiz olarak diğer sitelerde de yayınlarım. Amatör yazarlıktan bahsederken direkt olarak ücreti düşünmek çok manasız geldi bana. Gittiğim yazın atölyesinde hemen hemen her hafta farklı gündem maddeleri üzerine yazılar yazıyorum, ekip arkadaşlarımda yine aynı şekilde ve bizim ekip dışında Türkiye'de bu işleri yapan birçok kişi var.
Cbaran

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 28 / 94
  • Ticaret 8, (%100)
Amatör yazarların para talep edeceklerini sanmıyorum amaçları tanınmak olması nedeni ile bulabildikleri en başarılı mecrada kendilerini sergilemek isteyeceklerdir. Bu noktada önemli olan geniş kitle ve başarılı bir site olsa gerek.
Aleejhoan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)

Cbaran adlı üyeden alıntı

AZRaeLeM adlı üyeden alıntı

tzengin adlı üyeden alıntı

bildiğim kadarıyla papiroom var, arkadaş yok demiş ama. belki ben yanlış hatırlıyorumdur.

ishana adlı üyeden alıntı

yazı başına düzenli ödemeler yaparsanız neden olmasın. yeter ki kategorinizi belirleyin.

Domain tarafıma geçti bu arada :

www.yazartoplulugu.com olarak kaydettim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al