wmaraci reklam

Yazdığım yazılar google'da çok geride çıkıyor, neden?

10 Mesajlar 1.186 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

asmeransa asmeransa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 37 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
Selamlar, imzamda bulunan site için ciddi bir uğraş veriyorum. Fakat yazdığım her makale çok gerilerde çıkıyor google üzerinde bunun sebebi nedir sizce çok yeni (3ay) bir site olmamdan dolayı mı, yazılar mı sorunlu? Siteyle alakalı hiç SEO işlemi yaptırmadım işin açıkcası SEO işlerinde önceki sitelerimde birçok kişi ile görüştüm ve yaptırdım bir işe yaradığını görmedim? Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

wmaraci
reklam

defensive defensive WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 14 / 167
  • Ticaret 35, (%100)
Merhaba, bence yapmış olduğunuz basit bir hatayı dile getireyim; Kış aylarında hipotermi tehlikesi başlığını ele alalım,

yazı içerisinde hipotermi'nin ne olduğundan, neden olduğundan, belirtilerinden vs. bahsetmişsiniz. Neden başlık; Kış aylarında hipotermi tehlikesi. Bence hatalı bir başlık, başlık şu olmalıydı: Hipotermi Nedir? Hipotermi Belirtileri Nelerdir?

>>>>>>>>>>

Bunun haricinde google'da hipotermi nedir diye bir arama yapalım;

0- rich content

1- tekbasinadaolur
2- ekşisözlük
3- acibadem
4- wikipedia

diye sıralanıyor. Bence başlıklarınızı long tail keywordlerden seçin, en azından belli bir hite ve site seviyesine ulaşana kadar.

Hipotermi nedir yerine; x hipotermi nedir? vb.

Umarım yardımcı olur.
asmeransa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 37 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
Teşekkür ederim hocam dikkat edeceğim

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Kusura bakmayın da forumda gördükçe artık sinirleniyorum. İçerik hazırladığınız konu hakkında hiç google da arama yaptınız mı? İlk sayfadaki siteler kaç kelimelik içerik hazırlamış, otoriter siteler mi, reklamları var mı,bu siteler kaç yaşında, sosyal medya hesaplarından mı hit çekiyorlar?

Adam gitmiş kendi gezmiş. 2000+ kelime kendi çektiği fotoğraflarla içerik hazırlamış. Youtube, facebook,twitter,instagramda aktif onbinlerce takipçisi var. Kalacak yerleri,gezilmesi gereken yerleri, güzel yemek yenebilecek yerleri yazmış adam.
Bir diğeri direk keyword domain. Senin 1 içerik hazırladığın konu hakkında adam komple site hazırlamış.
Bir diğeri haber sitesi. Haber sitesi bile 600+ kelime içerik hazırlamış.

Sen 200-300 kelime sağdan soldan toplamış yok çiceği güzel, böceği güzel yazmışsın be kardeşim. Bu adamlar varken senin içeriklerin neden ilk sayfada çıksın ? Takmışsınız bir SEO da SEO. SEO dediğin şeyi zaten google kendi anlatıyor. Yok backlink almadım, yok tanıtım yazısı almadım.

İÇERİK YOK İÇERİK

xsafa asmeransa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 37 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
Gezi rehberleri konularıma bakarsanız hepsinin 1000 kelime üstü olduğunu görürsünüz hocam

• Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 37 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
Ayrıca eleştiri yapmanında bir uslubü var. Siz bir yere kampa gitmek istediğinizde bakacağınız ilk şey kamp alanının imkanları olur görselleri olur yabani hayvanları vb olur bol gereksiz 2000 kelime yazmak o okuyucunun hepsini okuyacağına inanmak kadar saçma geldiği için sadece gerekli öz bilgileri yazıyoruz. https://www.kampkafasi.com/kamp-yerleri/erdek-kucukova-koyunda-kamp-yapmak/ Örnek. Son olarakta sosyal medyayıda gayet aktif kullanıyoruz zaten.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Makaleler son derece kısa, içerik zenginliği sıfır.
asmeransa

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

uonrl uonrl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** O**
  • Mesajlar 631
  • Beğeniler 193 / 124
  • Ticaret 5, (%100)

asmeransa adlı üyeden alıntı

Ayrıca eleştiri yapmanında bir uslubü var. Siz bir yere kampa gitmek istediğinizde bakacağınız ilk şey kamp alanının imkanları olur görselleri olur yabani hayvanları vb olur bol gereksiz 2000 kelime yazmak o okuyucunun hepsini okuyacağına inanmak kadar saçma geldiği için sadece gerekli öz bilgileri yazıyoruz. https://www.kampkafasi.com/kamp-yerleri/erdek-kucukova-koyunda-kamp-yapmak/ Örnek. Son olarakta sosyal medyayıda gayet aktif kullanıyoruz zaten.

https://www.kampkafasi.com/kamp-yerl...a-kamp-yapmak/
Tasarımınız ve kullanıcıya görünüşlüğü çok hoş. Ayrıca domain isminizde çok iyi. Makalelerinizi 600+ kelime tutarsanız istediğiniz yere geleceksinizdir. Sonrasında mantıklı bir şekilde seo işlemlerinizi uygularsınız.
asmeransa

kişi bu mesajı beğendi.

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)

asmeransa adlı üyeden alıntı

Bana bildirim gelmesi ve yazdıklarınızı görebilmem için beni etiketlemeniz gerekir. Örneklemek gerekirse; asmeransa gibi.

1 milyon google arama sonucuna göre oluşturulmuş bir grafik.

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Hocam seocu diye dolanan cok dogru kisiyi bulamamissiniz. Yardimci olabilirim

Deneme
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al