Yemek Tarif Sitesi Açacağım

8 Mesajlar 888 Okunma
smmexpress

Gizliyara Gizliyara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Aşçı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 21 / 8
  • Ticaret 2, (%100)

Merhaba arkadaşlar annemle aldığımız bir ortak karar sonucu yemek tarifi sitesi açacağım sizce wordpress mi kullanmalıyım yoksa bloggermi. Ve hangi temaları kullanmamı öneririsiniz bu blog tamamen özgün yemek tariflerinden oluşacak ve videolu olacaktır.Bir nevi anneme bir blog açıyorum gibi birşey olacak.

wmaraci
reklam

SonicMaster SonicMaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 5 / 103
  • Ticaret 3, (%100)
wordpress açmanı öneririm . geçenlerde burada annesinin blogunu paylaşan bir arkadaş vardı gerçekten güzel bir blogtu.

ücretli tema almanı öneririm .

şimdiden başarılar
Gizliyara

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Aşçı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 21 / 8
  • Ticaret 2, (%100)

SonicMaster adlı üyeden alıntı

wordpress açmanı öneririm . geçenlerde burada annesinin blogunu paylaşan bir arkadaş vardı gerçekten güzel bir blogtu.

ücretli tema almanı öneririm .

şimdiden başarılar

ücretli hangi temayı önerebilirsiniz varmıdır bildiğiniz bir tema.

SonicMaster SonicMaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 5 / 103
  • Ticaret 3, (%100)
Anneniz sosyal ağlarda da aktif olacaksa :
http://themeforest.net/item/simplewox-wordpress-creative-blog-theme/9318074?WT.oss_phrase=&WT.oss_rank=31&WT.z_author=ZERGE&WT.ac=search_list

temayı önerebilirim

wmaraci
wmaraci

kpssdelisi kpssdelisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 118 / 107
  • Ticaret 2, (%100)
pm attım okuyup cevaplandırabilirsen sevinirim

tipsychannel tipsychannel internet radyosu Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek internet işleriyle uğraşan bir yat kaptanı.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)
Gelin hocam sizde gelin :) Şaka bir yana şuan tanıtım yapmak için açtığım facebook hesaplarından biliyorum ki bu dediğinizi yapan binlerce ev hanımı var. Bunların para için yaptıklarını düşünmüyorum ama. Kendilerine resmen yeni bir gezegen oluşturmuşlar. Eğer annenizle birlikte eğlenceli zaman geçirmek istiyorsanız video kayıtlarını şiddetle tavsiye ederim. Buna rağmen youtube reklamlarından daha fazla kazanacağınıza garanti verebilirim. Yinede paravan bir blogger açabilir veya sadece facebook sayfası üzerinden yayın yapabilirsiniz. Videolarınız en çok izlenmeyi facebooktan alacaktır. Dokuz aydır bu işi yapan birisi olarak söylüyorum bunları :) Hee bu arada bir kaç hafta sonra bende videolu yemek tarifleri eklemeye başlıyorum :) Düşüncenizi desteklememin tek sebebi annenizle birlikte zaman geçirecek olmanız.
Gizliyara

kişi bu mesajı beğendi.

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com

• Üyelik 17.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Aşçı
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 21 / 8
  • Ticaret 2, (%100)

tipsychannel adlı üyeden alıntı

Gelin hocam sizde gelin :) Şaka bir yana şuan tanıtım yapmak için açtığım facebook hesaplarından biliyorum ki bu dediğinizi yapan binlerce ev hanımı var. Bunların para için yaptıklarını düşünmüyorum ama. Kendilerine resmen yeni bir gezegen oluşturmuşlar. Eğer annenizle birlikte eğlenceli zaman geçirmek istiyorsanız video kayıtlarını şiddetle tavsiye ederim. Buna rağmen youtube reklamlarından daha fazla kazanacağınıza garanti verebilirim. Yinede paravan bir blogger açabilir veya sadece facebook sayfası üzerinden yayın yapabilirsiniz. Videolarınız en çok izlenmeyi facebooktan alacaktır. Dokuz aydır bu işi yapan birisi olarak söylüyorum bunları :) Hee bu arada bir kaç hafta sonra bende videolu yemek tarifleri eklemeye başlıyorum :) Düşüncenizi desteklememin tek sebebi annenizle birlikte zaman geçirecek olmanız.

Hocam zaten annemin aklına böyle bir fikir geldi benimde mesleğim ahçılık olduğundan dolayı açalım dedim benımde cok büyük bir katkım olacak video konusundan. Güzel bir tema bulsam başlıyacağımda :)

tipsychannel tipsychannel internet radyosu Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek internet işleriyle uğraşan bir yat kaptanı.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 160 / 69
  • Ticaret 8, (%88)
E gelin Tarif Deposu'nda beraber yapalım bu işi. Siz video çekin ben logomu ekledikten sonra yayınlayayım. Youtube gelirini olduğu gibi size ait olsun. Hazır hitli sitede yayına başlayın. Geri dönüş alamıyoruz diye iki ayda sıkılmayın :)

izmir şehir rehberi.

www.izmiralsancak.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al