freelance iş ilanları

Yeni Başlayacak webmaster projesi önerileriniz?

13 Mesajlar 1.533 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SporcuOnline SporcuOnline Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Body & Fitness Personal Traine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar,

Bir webmaster projesine başlayacağız. Çok farklı bir şey çıkacak ortaya her bölüm ajax(anlık işleyecek) sesli uyarılar vb. olacak. Yeni farklı şeyler hedefliyoruz. Yazılım ekibi için bir fikir gerekiyor. Yani şu da olsa iyi olurdu diyebileceğiniz fikir ve düşüncelerinizi alabilir miyiz? Bir limit yok çok uçuk fikirlerinizde değerlendirilecek.

Sevgi ve saygılarımla. :cool:

wmaraci
reklam

Schwarz Schwarz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İthalat İhracat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** H**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 9 / 33
  • Ticaret 2, (%50)
O zaman yürüyen uçak yapın

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Schwarz adlı üyeden alıntı

O zaman yürüyen uçak yapın

Teşekkürler bu fikrinizi ilk sıraya alıyoruz. :(

mhalat mhalat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 248 / 195
  • Ticaret 1, (%100)
Sporcu hocam yorumumu tavsiye olarak alın lütfen. Her gün bir öneri isteği ile konu açıyorsunuz. Bence bir konuda odaklanıp tüm enerjinizi ve zamanınızı ona ayırın. Aksi halde hiçbirini yapamadan bıkkınlık çekmeye başlayacaksınız.
ResitAkyol

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

mhalat adlı üyeden alıntı

Sporcu hocam yorumumu tavsiye olarak alın lütfen. Her gün bir öneri isteği ile konu açıyorsunuz. Bence bir konuda odaklanıp tüm enerjinizi ve zamanınızı ona ayırın. Aksi halde hiçbirini yapamadan bıkkınlık çekmeye başlayacaksınız.

Her gün yeni bir öneri isteği açmamda ki amaç imkanlarım var. Ancak yoğunum. Tek kişide değilim. Ekibimiz var. Bir şekilde sıyrılma taraftarıyım. Şuan 4 projem var. 2 si aktif ama kimse bilmiyor. Yetinmek istemiyorum. Alan adı arşivim geniş projelik domainlerim var. Haklısınız belki çorba etmemek en iyisi ancak şuan da benim açımdan tek olarak ilgileneceğim 2 alan var. bugun 2 alan için fikir alışverişi yapmak istedim. Başka bir durum söz konusu değil. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim.
mhalat

kişi bu mesajı beğendi.

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)
Açtığınız konuyu şu aşağıdaki görsel çok güzel özetliyor.

Nereler anlık olacak, ne için fikre ihtiyacınız var, webmaster projesinden kastınız ne?

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Görseli göremiyorum öncelikle. Neler anlık olabilir hocam ? iletilerin sayfaya basılması cevap verdiğinizde sayfa reflesh olmadan gönderim sağlanması anlık ileti bildirim ve uyarı sistemi. Proje forum şeklinde olmayacak onun yerine nasıl bir sistem olabilir diye fikir almak istedim. Örnek : Soru Cevap - Forum vb. Örnek bir fikir söyleyeyim. Webmasterların projelerini açık kaynak olarak bırakıcağı bir bölüm veya özel bir alan. Webmaster projesinden kastım çok genel bir yapı olabilir. Plan program zaten çizildi. Algoritması tasarlandı. Nerede ne olacak düşünüldü. Sadece ek olarak ne yapılabilir. İnsanların neye ihtiyacı var onu hedeflemek istedik. Sevgi ve saygılarla.

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)

SporcuOnline adlı üyeden alıntı

Görseli göremiyorum öncelikle. Neler anlık olabilir hocam ? iletilerin sayfaya basılması cevap verdiğinizde sayfa reflesh olmadan gönderim sağlanması anlık ileti bildirim ve uyarı sistemi. Proje forum şeklinde olmayacak onun yerine nasıl bir sistem olabilir diye fikir almak istedim. Örnek : Soru Cevap - Forum vb. Örnek bir fikir söyleyeyim. Webmasterların projelerini açık kaynak olarak bırakıcağı bir bölüm veya özel bir alan. Webmaster projesinden kastım çok genel bir yapı olabilir. Plan program zaten çizildi. Algoritması tasarlandı. Nerede ne olacak düşünüldü. Sadece ek olarak ne yapılabilir. İnsanların neye ihtiyacı var onu hedeflemek istedik. Sevgi ve saygılarla.

imgur olduğundan göremiyor olabilirsiniz şöyle bir daha koyayım.

Keşke baştan şöyle uzun uzun yazsaydın :) Webmaster forum ve blogları internette gırla var. Soru-Cevap sitelerinde diğer sitelerde olduğu gibi içerik ilk sıradadır farklı olan ise diğer önceliğin hızlı cevap ve interaktif bir sistem olması. Son öncelik tasarım olabilir, örneğin stackoverflow :) Üyelik sistemine, çoklu bildirimlere (masaüstü, mail, mobil, site üzerinden) önem verin. Sordukları soruları ve cevapları hızlı bulabilecekleri bir panel ekleyebilirsiniz.

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

TheLacivert adlı üyeden alıntı

imgur olduğundan göremiyor olabilirsiniz şöyle bir daha koyayım.

Keşke baştan şöyle uzun uzun yazsaydın :) Webmaster forum ve blogları internette gırla var. Soru-Cevap sitelerinde diğer sitelerde olduğu gibi içerik ilk sıradadır farklı olan ise diğer önceliğin hızlı cevap ve interaktif bir sistem olması. Son öncelik tasarım olabilir, örneğin stackoverflow :) Üyelik sistemine, çoklu bildirimlere (masaüstü, mail, mobil, site üzerinden) önem verin. Sordukları soruları ve cevapları hızlı bulabilecekleri bir panel ekleyebilirsiniz.

Evet olabilir. Çok uzun yazıldığında bende dahil diğer arkadaşlarda okumak istemiyor. Belki ben anlatamadım belki siz anlamadınız. Web uygulaması + mobil ve hızlı sorun çözümü için bağlantılı masaüstü uygulaması olabilir mantıklı bir fikir teşekkür ederim.

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)

SporcuOnline adlı üyeden alıntı

Sitenin konusu nedir? Konusuz mu olacak?

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al