lostyazilim

Yeni Bi' Blog İçin Yapılması Gereken SEO İşlemleri Nelerdir?

12 Mesajlar 1.139 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)

CivanDemir adlı üyeden alıntı

O tip ufak tefek şeyleri ( yazım kuralları, en az 200 kelime, v.s. ) biliyorum hocam. O yüzden "tamamdır" diyebiliyorum onlar için. Zaten sizde benim demek istediğimi dolaylı yoldan belirtmişsiniz. Kısacası "tamamdır" !

Benim demek istediğim bunların dışında yapılabilecek şeyler. Siz yazınıza o kadar sert bi' üslup ile giriş yapmışsınız ki burada okurken kendimi aşağılanmış hissettim. Teşekkür ediyorum "yazmaktan vazgeçmeyip" yorulduğunuz için. Teşekkür ediyorum.

Siz sanırsam tamamen yanlış anladınız beni asıl siz şuan beni rencide eder tavırla yaklaşıyorsunuz.Kesinlikle aşağılama gibi bir niyt söz konusu değil ve açıklamalarımın içerisinde tamamen öğretici içerikler olduğunu sanırsam sizde anlamışsınızdır.Ben size ilk 1 hafta özgün yazı yazmakla olmaz dedim hep yazmak gerek dedim.Ama parmaklarımı sanırsam boşuna yormuşum.

Sizlere teşekkür ediyorum.Ancak bu tavrıda haketmediğimi belirtmek istiyorum,İyi forumlar..
CivanDemir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
İlk 1 yıl boyunca düzenli olarak içerik girişi sağlamaya ve az da olsa kaliteli tanıtım yazısı almaya çalış. Nereden backlink aldığının önemli olduğunu unutma.
1 yıldan sonra site artık oturmaya başlayacaktır. Sitenin oturmasından kastım, Google'ın artık tamam bunun konumu burası dediği noktaya gelecektir. O dakikadan sonra ne girersen gir hak ettiğin yere oturtur seni.
Zaten 1 yıl sonra attığın içerikler direk ilk sayfadan giriş yapacaktır sıralamaya.

Umarım tavsiyelerim yararlı olur, iyi çalışmalar.
CivanDemir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al