wmaraci reklam

Yeni bir iş teklifi aldım önerilerinizi bekliyorum(önemli)

41 Mesajlar 4.384 Okunma
wmaraci reklam

TURKOMEDYA TURKOMEDYA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek vBulletin Uzmanı / Seo Danışma
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 6 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim bu işte biraz daha ilerlemek istiyorsan kazandığın paranın birazını etkileşimli sayfalara reklam verirsin. Bu iş senin referansın olur. Çok daha büyürsün. Kaçırma derim. Tabii, vereceği ücret senin diğer kazançlarından daha iyi mi bunu düşünmelisin.

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
onurtayli
Reklamı yaygınlaştırmak en iyi seçenek. Abartmadan tabi aktif müşteri için yine aynı hesaba ait diğer sosyal medya kanallarını kullanmak ve birbirine bağlamak mantıklı olur. Bunu yaparsan müşteri portföyü oluşur kısa zamanda. Bir zaman sonra kontrol edemez hale geldiğinde en şok iş gelen ortama yönelir ve oraya toplarsın müşteriyi.
onurtayli

kişi bu mesajı beğendi.

onurtayli onurtayli Sosyal Medya Bilirkişisi Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Bilirkişisi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 85 / 35
  • Ticaret 3, (%100)

VTBY adlı üyeden alıntı

Kardeşim bu işte biraz daha ilerlemek istiyorsan kazandığın paranın birazını etkileşimli sayfalara reklam verirsin. Bu iş senin referansın olur. Çok daha büyürsün. Kaçırma derim. Tabii, vereceği ücret senin diğer kazançlarından daha iyi mi bunu düşünmelisin.

Aynen hocam onu bende düşündüm. Önceliğim profili ticari bir profile dönüştürmek , daha sonra kullandığım botu lokasyona değil de, rakip sayfaların takipçilerine yöneltmeyi düşünüyorum. Maaşlı bir iş olduğu için günde 1-2 değilde 10 resim, video paylaşımı yaparım artık. :)
Yine bot sayesinde keşfet beğeni, yorum atmayı düşünüyorum. Takiplerden geri dönüş almaya başladığımda yavaş yavaş story ve post reklamı vermeyi düşünüyorum. Bunları yaparken oto beğeni ve hafif hafif takipçi yüklemeleri yapıcam. 1 bayan 1 erkek öğrenci manken bulup Ürün çekimi yapmayı düşünüyorum. Biraz ilerledikten sonra 4k tanıtım filmi çektirmeyi planlıyorum.

Şimdilik bunlar var kafamda.

Time is bad. Keep your code.

• Üyelik 01.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 85 / 35
  • Ticaret 3, (%100)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

onurtayli
Reklamı yaygınlaştırmak en iyi seçenek. Abartmadan tabi aktif müşteri için yine aynı hesaba ait diğer sosyal medya kanallarını kullanmak ve birbirine bağlamak mantıklı olur. Bunu yaparsan müşteri portföyü oluşur kısa zamanda. Bir zaman sonra kontrol edemez hale geldiğinde en şok iş gelen ortama yönelir ve oraya toplarsın müşteriyi.

Tamam hocam, dikkate alıcam önerini. Teşekkür ederim.
enerjiveguc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

sergennaslan sergennaslan Razer Gold %80 Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 784
  • Beğeniler 251 / 253
  • Ticaret 102, (%100)
Hocam sana yeni telefon hattı almalarını da söyle. İleride vergi vs. Durumlarında sorumluluk onlara ait olsun.

• Üyelik 01.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 85 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
sergennaslan yeni telefon hattı, müşteri ve kargo durumu için mi?
sergennaslan

kişi bu mesajı beğendi.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Size yapmanız gereken satış miktarını belirtmemesi böyle olmayacağı anlamına gelmiyor. Sizi iyi iş yaptığınız için tercih etmiş olabilir fakat ticaret bu dünyadaki en acımasız şeydir.

Size vereceği maaş miktarının kaç mislini kazandırabilirsiniz mesela? Veya Şirketin ismini sosyal medyada nerelere kadar götürebilirsiniz? Bunları detaylı olarak hesaba katın ki emeklerinizi neye harcayacağınıza karar verebilesiniz.

Yani karşı tarafında sizden beklentisi önemli. Bakın rakiplerinizde şunlar bunlar yok ben size yapacağım, veya size şu aralıklarla bu hesabın ne kadar gelişim gösterdiğinin raporlarını sunacağım gibi şeyler belirtirseniz tecrübeli olduğunuza kanaat getirince sözleşmede ağırlığınız daha iyi olacaktır.

Sonuçta siz de harcayacağınız vakit ile doğru orantılı kazanmak isteyeceksiniz. Günümüzde insanlar bir markette bir makarnayı 10 kuruş daha ucuza bulabilmek için raf raf dolaşarak 15 dakikasını harcayacak hale geldi.

O yüzden sözleşmede dikkatli olmanızı öneririm. Zor durumda kalmayın sonrasında.
onurtayli

kişi bu mesajı beğendi.

Mikado Mikado Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam düzeni siz kurmuşsunuz zaten. Neyin ne olduğunu biliyorsunuz. O yüzden kabul edin satış kısmı zor değil.
onurtayli

kişi bu mesajı beğendi.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Şartlar ne olursa olsun her zaman yazılı iş yapın.

Söz uçar, yazı kalır misali kendinizi sağlama alın daima.

Zamanla tecrübe kazanacağınız için ileride işveren tarafından bir işten çıkarılma vs durumunda kendinize çalışırsınız. Tabii ki bu arada sermaye birikimi yaratmaya çalışın.

Hiç bir zaman kendi cebinizden masraf etmeyin, işveren yapılan/yapılacak her masrafın ne olduğunu bilsin daima.

Sosyal medya yönetiminde yabancı kaynakların (özellikle e-ticaret) daha yararlı olduğunu düşünüyorum. Bu konu ile alakalı paylaşım yapan bir kaç yabancı kaynakları inceleyerek kendinize bir hedef belirleyebilirsiniz.

Hayatta yapılan en büyük yanlış kararsızlıktır. Yanlış verilen bir karar bile kararsızlıktan daha iyidir, bunu düşünerek hareket edin.

Özellikle e-ticaret alanında sektörel bazda insan profilini iyi analiz etmek gerekir. Bu konuda kendinizi geliştirirseniz başarılı olursunuz.

Hayırlısı olsun.
onurtayli

kişi bu mesajı beğendi.

fortehk fortehk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek satış
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 75 / 118
  • Ticaret 0, (%0)
İş güzel olmadığı kadar sosyal medya yöneticiliği de değil, bu açıkça e-ticaret yönetimidir. Sosyal medya üzerinden yapıyor olman bunu değiştirmez. Sosyal medya yöneticiliği, kurumsal kimlik tanıtımı adına yapılır, satış olur yada olmaz seni bağlamaması gerekir.
Sen her ne kadar hedef koymadı desende, biraz enpati kurarsan hak vereceksin ki bu adamın sana verdiği maaşın + sigorta üzerinde bir gelir ona sunamazsan, max 3 ay içinde kapıyı gösterir.
Aynı şekilde sana kazandırdığının 2 katını kazandırırsan o zaman da kendin yap bu işi, kar payı ile bir sürü yerle anlaşa bilirsin. Anlayacağın çok saçma geldi bana, tek artısı bu alanda kendini geliştirmek istiyorsan 3 ay sana sigortalı tecrübe olur.

Dip not: Maalesef Kapitalist sistemin en büyük tuzağıdır sigorta!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al