wmaraci reklam

Yeni blog fikirleriniz?

14 Mesajlar 1.333 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Gunceltekno Gunceltekno WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

fevzib adlı üyeden alıntı

Hocam ben kendim aranma hacmi aylık 5k - 15k arasında olan bazı türkçe niche konular tespit edip bunların rekabet düzeyleri hakkında araştırmalar yaparak rekabet düzeyi en düşük olan konuda site açıyorum. 1 ay önce ayda 14k aranan maklube tarifi kelimesine yönelik ve 9k olan makaron tarifi kelimelerine yönelik site kurdum şuan iki sitemde anahtar kelimelerinde 5. sayfada. Belirli aralıklarla makale ekleyip kendimce ufak seo çalışmaları yapıyorum umarım en kısa sürede 1. sayfaya çıkarlar. Yani demek istediğim sizde rekabet düzeyi düşük olan konularda niche siteler kurabilirsiniz. (Ciddi anlamda niche site çalışmalarına 1 ay önce başladığım için halen bir başarım bulunmamaktadır. Niche site konusunda başarılı olan kişiler de düşüncelerini belirtirlerse çok mutlu olurum.)

Hocam niche site olayini bende çok arastirdim. Ancak zor is oldugunu Seo su falan kelime bulma da sikinti. Risk gerektiren bir şey bence. Ben blog düşünüyorum hocam. İlginiz icin teşekkürler.

Güncel Teknoloji Blogu '' gunceltekno.com ''
wmaraci
reklam

OrhanYayla OrhanYayla Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknik Destek Operatörü
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 377
  • Beğeniler 108 / 76
  • Ticaret 8, (%88)
Bana kalırsa bloglar bile niche ama neyse :)

Gunceltekno Gunceltekno WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

OrhanYayla adlı üyeden alıntı

Bana kalırsa bloglar bile niche ama neyse :)

Mantık olarak öyle ancak düşününce öyle değil :) Beni de bir an düşündürdünüz. Neyse fikirleri bekliyorum.
OrhanYayla

kişi bu mesajı beğendi.

Güncel Teknoloji Blogu '' gunceltekno.com ''

CezaLet CezaLet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dil Öğrencisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 418 / 276
  • Ticaret 15, (%100)

Gunceltekno adlı üyeden alıntı

Hocam İngilizce makale pahali. Ayrıca İngilizce zor bence yorum atilsa cevaplamak için yine İngilizce ister.

Kimse size hiç yatırım yapmadan para kazandırmaz. Tabii ki de ingilizceniz yoksa makale satın alacaksınız. Yorumlara cevap vermenize gerek yok. Hiç olmadı ben size yardımcı olurum siz yeterki bir şeyler yapın. Olmadı bu forumda yardım edin şu yorumu cevaplayalım dediğinizde onlarca kişi çıkar yardımcı olmak için.

Ek Olarak: Niche zor iş demişsiniz. Evet çalışmanız gerekiyor ama zor değil. Siz oturup para akmasını bekliyorsanız daha çok beklersiniz :)

Ben 1 haftadır gecemi gündümüze katıp ingilizce niche ile uğraşıyorum 2 bin kişi takip ettim pinterestde ve çok iyi dönüşler aldım.

Zaten mantık şu. Niche siteniz varsa google ile işiniz yok. Bunu ingilizce siteler için söylüyorum. Google'ı unutun. İşimiz sosyal medyadaki canlı kitle ile. Bir süre sonra sizi takip edecekler. Yani google'da index alayım da ziyaretçi çekeyim demek yerine bugün pintereste bir pin atayımda ziyaretçi gelsin olacak.

Siz karar verin. Türkçe blog açıp 0,1 TBM ler ile yetinmek mi ingilizce site açıp çok çalışıp 1-20 $ arası TBM ler ile kazanmak mı.

hemen görsel ile açıklayayım:

Moda kelimesinde bir niche ile Adsensenin TBM oranları:

Fashion (moda) kelimesinde bir niche ile Adsensenin TBM oranı:

Gunceltekno

kişi bu mesajı beğendi.

Öyle böyle. Şöyle şöyle.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al