wmaraci reklam

Yeni domain hakkında (haber sitesi )

13 Mesajlar 1.073 Okunma
smmexpress

incimsi01 incimsi01 haberlik.online Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad V** U**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 42 / 20
  • Ticaret 8, (%100)

oskan adlı üyeden alıntı

şuan bi haber sitesi ile çalişiyorum. haberleri özgunleştirerek giriyoruz. gayet iyi bir konuma geldi. sizin de iyi bir yere gelme gibi bir hedefiniz varsa en az iki uc kisi ile surekli haber ozgunlestirerek giriş yapmaniz gerekiyor. tek basiniza yapacaksaniz tavsiye etmem. onun yerine bir blok acin.

şuan yakın çevremdeki arkadaşlarıma yazdım cevap bekliyorum hocam umarım bende sizin kadar başarılı olabilirim şuan ortak arayışı içindeyim

wmaraci
reklam

PhonexPHP PhonexPHP WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Geliştiricisi
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 8 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Bu noktada profesyonel ekip işi olmadan çok zorlanırsınız.

Bunun yerine gün içerisinde daha az bir haber kitlesine sahip olan yerel haber sitesi yapmanız daha mantıklı olacaktır. Ayrıca yerel haber portalınıza şehir ile ilgili etkinlikler, duyurular, ilanlar, rehber kısmı katarak şehrinizde marka olmaya çalışın. Site içerisinde bir kategori açarsınız Türkiye şeklinde orada ulusal basında yazacağınız haberleri ekleyerek sosyal medya etkileşimi yine alırsınız. Yerel site olup nam yaptığınız zaman şehirdeki işletmelerden, seçim dönemlerinde adaylardan çok güzel meblağ alabilirsiniz. Örneğin yerel seçimler yakında. O zamana kadar şehir haber sitenizi iyi noktalara getirirseniz bir yıllık adsense paranızı 1 ayda çıkartırsınız.
incimsi01

kişi bu mesajı beğendi.

incimsi01 incimsi01 haberlik.online Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad V** U**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 42 / 20
  • Ticaret 8, (%100)
Peki bu domaini bu yönde kullanabilir miyim sizce mesela Adana için hocam

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al