wmaraci reklam

Yeni format: Misafir Anılar

2 Mesajlar 438 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ciplakyazar ciplakyazar .com Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satın Alma
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 318 / 317
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba dostlar,

Blogumda uzun zamandır misafir yazılar ve ziyaretçilerden gelen hikayeler yayınlıyorum. Ancak misafir yazar ağırlamak artık eskisi kadar cazip gelmediğinden bu formatı değiştirmeyi düşündüm.

Bu yeni formatın adı ise, misafir anılar.

Üniversite yıllarınızda, askerde, iş ortamında ya da hayatınızın bir alanında başınızdan geçen ve unutamadığınız anıları paylaşmak istedim açıkçası.

Son dönemlerde yazdığım yazılarda bunu sürekli dile getirdim ama bir kez de burada söylemek istiyorum. Ben artık canlı ve ruhu olan, insanın duygularına hitap eden, okuduğu zaman karşıdakine bir şeyler hissettiren yazılar yazmak istiyorum.

Misafir anılar formatını da, yine bu düşünceyle oluşturdum.

Hikaye yazarken de yine bu düşünceyle hareket ediyorum. Bu yüzden bazen yazdığım hikayelerin ''mantıksız'' olduğunu söyleyen insanlar oluyor. Ama mesele de bu zaten. Hikayeler insanların mantıklarına seslenmez. Hikayeler insanların duygularına hitap ederek mantığın duvarlarını aşarlar.

Son olarak, bu format adı altında blogumda yayınlamak üzere başınızdan geçen ve unutmadığınız bir anınız varsa gönderebilirsiniz.

iletişim: ciplakyazar@gmail.com

Ayrıca bu yeni formatla ilgili düşüncelerinizi belirtirseniz çok sevinirim.
athirsizi

kişi bu mesajı beğendi.

Ciplakyazar.com | Kişisel Blog ve Öyküler
wmaraci
reklam

athirsizi athirsizi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 530
  • Beğeniler 328 / 197
  • Ticaret 0, (%0)
Bu yıl benim için iyi geçmedi ancak inşallah inanıyorum ki bu kötü günleri aşıp iyi günlere merhaba diyeceğiz
ciplakyazar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al