wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni Proje: Yabancı Dizi Sosyal Platformu

36 Mesajlar 5.406 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ercnshn ercnshn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 84 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Bu fikir yıllardır kafamda var ama ekip yok diye gerçekleştirememiştim. yabancidiziforum.com diye bi' site açıldı hatta baya üzüldüm fikrim yapıldı diye. Neyse şu sıralar sınavlarım var ama sonrasında çok yardımcı olabilirim.

wmaraci
reklam

elegan elegan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)
basit ve ele gelir bir kitleye ulaşabilecek bir proje ben daha güzelini düşünmüştüm ama yapma işi zor :) kod tasarım bilmiyorsan böyle internetten ortak edinemezsin. paranda yoksa cebinde birkaç hafta sonra unutulur gider..

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3622
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)
Benim hoşuma gitti bu proje, bende severim yabancı dizileri takipçin olabilirim.

kişisel bloğ • tevfik.org

SuperMario SuperMario WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 70 / 31
  • Ticaret 9, (%100)
Bence tutmaz,spoiler veren çok olur önüne geçemezsin zaten bu yüzden artık dizilerde yorumları hiç okumuyorum izliyorum geçiyorum.

wmaraci
wmaraci

TraquteR TraquteR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

Archer adlı üyeden alıntı

Peki facebook'ta milyonlarca takipçisi olan dizi sayfalarına nasıl alternatif olacaksınız?
Bence bu proje zamanla dizi videolarının yayınlandığı bir ortama dönüşecektir.

Diziler hakkında bölümlerde çalan müzikler , Favori kısımlar (video halinde ) veya dizilerin tartışılabileceği bir ortam olarak düşünüyorum. Ama ekiple bir toplantı yaparak vizyon değişebilir biraz.

ademaydogan adlı üyeden alıntı

Güzel bir proje. Benim de film sitem var ve diğer sitelerden farklı olarak hem yerli yabancı sinema filmleri hem yerli ve yabancı diziler var. Yani her tür film mevcut. Bildirim olarak da sitenin sağında fredbunner kısmı var. Ama kim oradan aktivite gerçekleştirir meçhul. Sağlam arkadaşlara ihtiyacın var çünkü kodlama olayı çok zor ve karışık. seo çalışması backlink çalışması derken uzun iş.

http://www.hdsinemafilm.org

Teşekkürler öncellikle ama uzun iş diye bu işin başına geçmiyecek değiliz dimi hocam :)

Archer adlı üyeden alıntı

Zaman zaman bende kendime de kızmıyor değilim. Wordpress ile içerik üreterek nereye kadar. Ama para kazandığımız için vazgeçemiyoruz.

Aslında harcadığımız zamanı gerçekten iyi projelere harcamış olsaydık şuan ciddi işler çıkarabilirdik. Belki biraz geç kalmış olabiliriz ama hala fırsatlar var.

Arkadaşlar sosyal medyaya evet ama sosyal ağ kurmaya hayır diyebilirim. Sosyal medyadan beslenen projelere bir bakın. 10 yıldır marka olmuş sitelerle yarışıyorlar.

Büyük düşün, küçük başla…

Mesela Onedio tarzında dizilere özel bir site açılsa tutabilir ama diziler için sosyal ağ gibi bir girişimin geleceğini pek net göremiyorum.

Türkiye'de telif hakları konusu henüz ciddi ele alınmıyor. Ama önümüzdeki yıllarda bunu çok duyacaksınız emin olun. Yayınlanacak bir resim bile sitenin kapanmasına neden olabilecek.

Anlatmaya çalıştığımı özet geçmem gerekirse, site tutmaz demiyorum en kötü aramalarından ziyaretçi çeker. Ama ciddi büyüme beklememek lazım.

Teşekkürler öncelikle . Amacımız öyle facebook gibi büyümek değil elbette. 100 kişinin eğlendiği hoş bir ortam oluşsa bile yeter değil mi ?

faruk adlı üyeden alıntı

Bence fikir olarak güzel. Ama hazır scriptler kullanmayın bence. Adamakıllı uğraşılırsa güzel şeyler olabilir.

Aynen ben de öyle düşünüyorum. Sıfırdan kendi sistemimizi yazmayı düşünüyorum.

ercnshn adlı üyeden alıntı

Bu fikir yıllardır kafamda var ama ekip yok diye gerçekleştirememiştim. yabancidiziforum.com diye bi' site açıldı hatta baya üzüldüm fikrim yapıldı diye. Neyse şu sıralar sınavlarım var ama sonrasında çok yardımcı olabilirim.

Tabiki de bekleriz hocam :)

elegan adlı üyeden alıntı

basit ve ele gelir bir kitleye ulaşabilecek bir proje ben daha güzelini düşünmüştüm ama yapma işi zor :) kod tasarım bilmiyorsan böyle internetten ortak edinemezsin. paranda yoksa cebinde birkaç hafta sonra unutulur gider..

Zor iş diye başlamıcak değiliz hocam :) Yavaş yavaş hallediriz elbette :)

tevfikaktunc adlı üyeden alıntı

Benim hoşuma gitti bu proje, bende severim yabancı dizileri takipçin olabilirim.

Teşekkürler hocam :)

SuperMario adlı üyeden alıntı

Bence tutmaz,spoiler veren çok olur önüne geçemezsin zaten bu yüzden artık dizilerde yorumları hiç okumuyorum izliyorum geçiyorum.

Ona bir özellik geliştirebiliriz hocam. Pek sıkıntı değil o :)

filmsemti.org | Film Semtimiz ..

daFirenze22 daFirenze22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 1229
  • Beğeniler 15 / 178
  • Ticaret 1, (%100)
Yabancı bir dizi hayranı olarak harika ve ihtiyaç duyulan bir prohje bu.İnsanlar ister istemez böyle bir yapıyı arıyor.Eğer yapılırsa çok muhteşem olur.Fakat sağlam bir çalışma gerekli.Başarılar

Kendi halinde.Meraklı gözlerle inceleyen.

• Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

SamimiBlog adlı üyeden alıntı

Yabancı bir dizi hayranı olarak harika ve ihtiyaç duyulan bir prohje bu.İnsanlar ister istemez böyle bir yapıyı arıyor.Eğer yapılırsa çok muhteşem olur.Fakat sağlam bir çalışma gerekli.Başarılar

Teşekkürler . Eğer ekibi kurabilirsem gelişmeleri sadece wmaracında güncel olarak paylaşıcam :)

elegan elegan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)
inanan başarır. başarılar.
TraquteR

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

elegan adlı üyeden alıntı

inanan başarır. başarılar.

Teşekkürler :)

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
Bende bu sektöre girdim fakat 22dakikadan siteye ziyaretçi gelmiyor. Başarılar. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al