lostyazilim

Yeni Projeye yeni bir ad ?

4 Mesajlar 768 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

bsakizli bsakizli Bilgisayar Programcısı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yönetim Bilişim Sistemleri Uzm
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 102 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
Yeni bir proje düşündüm ve yavaş hazırlıklara başladım banada benle aynı yolda gidecek birisi lazım
kısacası bir ekip kurmak istiyorum yani herkes bir ekip kurmak ister. Bende o tiplerdenim düzgün bir
iş birliği ile sağlam bir alt yapı ilerleyebilmektir. Fazla lafı uzatmadan konuya gelelim...

Proje Adını daha belirlemedim hep birlikte belirlemek istedim.

Proje tüm televizyonlarda bulunan 3D Sistemlerle ilgili bir internet web sitesi açmak

Samsung & LG gibi örnek verebilirsek daha iyi olur LG televizyonlarında bulunan 3D sistem çoğu kişinin
hayalidir. 3D bir film bulup izlemek hemde ucuza evde cafede veya bir yerde arkadaşlarınızla toplanıp
3D bir film izlemek kim istemez ki.

Biz 3D Film ve HD Kalitesinde Bluray hizmeti vereceğiz kendi Bluray CD mizi oluşturup işe başlayacağız
üstelik uygun fiyata şuana kadar görmedim bu işi yapan varsa bile az çok vardır.

1- Bluray

2- DVD

3- Taşınabilir Disk

Kullanıcılara veya müşterilerimize Kargo yolu ile uygun fiyata film teminatı. Yada onlar bize taşınabilir
disklerini yollayacak biz dolumlarını yapacağız. Korgo yolu ile teslimatı yaparak güzel bir kazanç sağlayacağız.

Dediğim gibi herşeyi kendimiz yapağız kendi 3D Polarize gözlüklerimizi bile güzel bir proje olağına inanıyorum
belki yazıda pek bir şey anlatamam ama canlı olarak konuşursak daha faydalı olağına inanıyorum. Bu web sitesi için
bir ad düşüyoruz. Ne olabilir size.

Benle birlikte olmak isteyen arkadaşlar

barissakizli@tivibox.net adresinden iletişeme geçebilirler.

wmaraci
reklam

mevLutt mevLutt Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek PC
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 0 / 52
  • Ticaret 2, (%100)
Bu iş legal değil , orjinal DVD yollamadıktan sonra. Bu yüzden yola çıkarken ileride başınızın ağrıyabileceğini unutmayın. Ek olarak projeyi güzel düşünmüşsünüz fakat şuan mahallenin eskicisinin evinde bile internet var . İzlemek isteyen giriyor bir film sitesine oradan izleyebiliyor . Yapılmayacak iş değil ama uğraşmaya değmez.

bsakizli bsakizli Bilgisayar Programcısı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yönetim Bilişim Sistemleri Uzm
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 102 / 79
  • Ticaret 2, (%100)

mevLüt adlı üyeden alıntı

Bu iş legal değil , orjinal DVD yollamadıktan sonra. Bu yüzden yola çıkarken ileride başınızın ağrıyabileceğini unutmayın. Ek olarak projeyi güzel düşünmüşsünüz fakat şuan mahallenin eskicisinin evinde bile internet var . İzlemek isteyen giriyor bir film sitesine oradan izleyebiliyor . Yapılmayacak iş değil ama uğraşmaya değmez.

Şöyle düşünürsek internet hızı normal olmayan bir kullanıcı bile film izlerken donmalar kesintiler yaşayabiliyor aynı zamanda 3D bir film izleme imkanı sunmuyor internet. Yada indirebilir diyebilirsiniz. İnternetten dosya almakla beklemek ve sadece uygun fiyata gelen bit film daha güzel olur.arkadaşlarınız geldi diyelim bilgisayar ekranında izlemek mi daha heycanlı olur yada Full HD Led TV lerde mi bunlara yönelik düşündüm. Ve bunun bir suç olduğunu sanmıyorum filmi ben izledim ve daha bir akadaşıma gönderiyorum. İzlemesi için böyle düşünebiliriz.

mevLutt mevLutt Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek PC
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 0 / 52
  • Ticaret 2, (%100)

sinova adlı üyeden alıntı

Şöyle düşünürsek internet hızı normal olmayan bir kullanıcı bile film izlerken donmalar kesintiler yaşayabiliyor aynı zamanda 3D bir film izleme imkanı sunmuyor internet. Yada indirebilir diyebilirsiniz. İnternetten dosya almakla beklemek ve sadece uygun fiyata gelen bit film daha güzel olur.arkadaşlarınız geldi diyelim bilgisayar ekranında izlemek mi daha heycanlı olur yada Full HD Led TV lerde mi bunlara yönelik düşündüm. Ve bunun bir suç olduğunu sanmıyorum filmi ben izledim ve daha bir akadaşıma gönderiyorum. İzlemesi için böyle düşünebiliriz.

Hocam artık herkes indirip izliyor en kötü sitelerden . Yine HD arayan belli bir kesim var fakat o kesimde zaten HD aradığına göre internet hızı yeterli seviyede olabiliyor . Ayrıca 1-2 kişiye değil yani internet sitesinden satış yapacağınız için bu resmen korsana giriyor yani illegal .

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al