wmaraci reklam

Yok böyle bir proje !

13 Mesajlar 1.270 Okunma
wmaraci reklam

exp1239 exp1239 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Proğramcılığı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 57 / 55
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır üzerinde araştırmalar yaptım böyle bir site varmı diye araştırdım ve bulamadım.İlk önce site PTC sitesi gibi reklama tıklayınca kazanç felan olmayacak.Bir site olacak.Site içerisinde belki tuhaf, değişik bilgiler olacak.Forum tarzında olabilir.Hiç olmazsa tarayıcı gibi olsun.
Tarayıcı şeklinde yaparsak her 5-10 aramada giriş yapmış olan kullanıcı 0.1 kuruş felan kazansa (miktar değişebilir).
Forum tarzında olsa ; içerik yazanlar ve içerikleri onaylananlar para kazansa, sitede kaldıkça para kazanılsa Ama script bulamadım :( aklımda deli sorular..

Proje tutar tutmasını da neler lazım onları bilemiyoruz. :D

wmaraci
reklam

Mahsen Mahsen Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 15 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
Script özel olarak yazmak şart bana sorarsan. Bir de işin maddi kısmı var. Onu da karşılarsan yapılır bu iş. Ne de olsa 2 kuruş kazanmak için binlerce kişi girip siteye yazı yazar ve vakit geçirir.
exp1239

kişi bu mesajı beğendi.

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)
Submit butonlarına basıldığında üye ID lerine göre database bilgilerini update edeceksin. Mesela üyelere bakiye diye bir sütun açacaksın. Buraları submit eden kullanıcı ID sine göre güncelleyeceksin. Ama bence tutmaz. Çok para vermen lazım. Geri getirisi nasıl olur onu bilmiyorum.

Ek Olarak: Bak şimdi;

$id = $db->EscapeString($_POST['sid']); // Burada basılan butonun id si alınıyor.

Yani her buton için bir id verip bunları bir yerde saklaman lazım Databasede. Mesela alttaki kodda ben jobs tablosunda saklamışım buton id leri.

$sit = $db->FetchArray($db->Query("SELECT user,title,cpc FROM `jobs` WHERE `id`='".$id."'"));

Sen diyelim yorum yapılınca 1 TL mi vereceksin. O zaman yorum butonlarına 1 TL yi ataman gerekecek. Sonra onları user tablonda bulunan bakiye sütununa işleteceksin.

$db->Query("UPDATE `users` SET `coins`=`coins`+'".$sit['cpc']."' WHERE id`='".$sit['user']."'");

Yukarıdaki kodlar işini görmez. Sadece mantık yürütmen için verdim.

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 57 / 55
  • Ticaret 7, (%100)

takiplekazan adlı üyeden alıntı

Submit butonlarına basıldığında üye ID lerine göre database bilgilerini update edeceksin. Mesela üyelere bakiye diye bir sütun açacaksın. Buraları submit eden kullanıcı ID sine göre güncelleyeceksin. Ama bence tutmaz. Çok para vermen lazım. Geri getirisi nasıl olur onu bilmiyorum.

.......
Yukarıdaki kodlar işini görmez. Sadece mantık yürütmen için verdim.

teşekkür ederim.

wmaraci
wmaraci

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Böyle bir site bulamadığına göre scriptte bulmaman gayet normal. Forum tarzı bir siteyle kullanıcıların içerik girmesi sağlanabilir ve bu sayede zengin içerikle bir süre sonra güzel hitler yakalanabilir. Ancak buradaki asıl problem böyle bir sistem için gereken yatırım miktarı ve sistemi kontrol edebilecek kalifiye elemanlardır. Yani siz diyorsanız elimde çok fazla para var ve ben bu işi yaparım, o zaman sistem kurulup güzel işler yapılabilir.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 57 / 55
  • Ticaret 7, (%100)

MaMiFilm adlı üyeden alıntı

Böyle bir site bulamadığına göre scriptte bulmaman gayet normal. Forum tarzı bir siteyle kullanıcıların içerik girmesi sağlanabilir ve bu sayede zengin içerikle bir süre sonra güzel hitler yakalanabilir. Ancak buradaki asıl problem böyle bir sistem için gereken yatırım miktarı ve sistemi kontrol edebilecek kalifiye elemanlardır. Yani siz diyorsanız elimde çok fazla para var ve ben bu işi yaparım, o zaman sistem kurulup güzel işler yapılabilir.

4 kişiyiz hocam. Elemanlar içersinde su gibi ingilizce bilende var kodlama yapanda.Para miktarımız ne az nede çok yani bakalım bugünden özel script yaptırmaya başlayacağız.Olmadı dediğiniz gibi 4 çalışanla güzel bir forum sitesi yapıp iyi hitler yakalayabiliriz.Elimde reglemiş olduğum güzel bir forum domaini var

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)

exp1239 adlı üyeden alıntı

4 kişiyiz hocam. Elemanlar içersinde su gibi ingilizce bilende var kodlama yapanda.Para miktarımız ne az nede çok yani bakalım bugünden özel script yaptırmaya başlayacağız.Olmadı dediğiniz gibi 4 çalışanla güzel bir forum sitesi yapıp iyi hitler yakalayabiliriz.Elimde reglemiş olduğum güzel bir forum domaini var

Peki bu para verme işi otomatik mi olacak manuel mi? Adam yorum yapar yapmaz parasını alacak mı? Yoksa siz mi belirleyeceksiniz?

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 57 / 55
  • Ticaret 7, (%100)

takiplekazan adlı üyeden alıntı

Peki bu para verme işi otomatik mi olacak manuel mi? Adam yorum yapar yapmaz parasını alacak mı? Yoksa siz mi belirleyeceksiniz?

yorum yapar yapmaz olacak. Kazançta hile olup olmadığı da kontrol edilecek.Eğer olursa ki inşallah olur ödemeleri de 3 iş günü içerisinde paypal ve banka ödemeleriyle alabilecekler.

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
bu tarz bir sistem vardı.
Tarayıcıyı ındırıyorddunuz ne kadar arama yaıp site gezersenız o kadar çok para kazanıyorsunuz. ref ile üye oluncada ek para eriyordu
exp1239

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.ozgurblog.net/

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 57 / 55
  • Ticaret 7, (%100)

HeroTürk adlı üyeden alıntı

bu tarz bir sistem vardı.
Tarayıcıyı ındırıyorddunuz ne kadar arama yaıp site gezersenız o kadar çok para kazanıyorsunuz. ref ile üye oluncada ek para eriyordu

aklınıza gelebilirse bize örnek bir site olarak yazabilirsiniz :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al