wmaraci reklam

Youtube İşine Girmek İstiyorum (Önerileriniz?)

7 Mesajlar 2.291 Okunma
smmexpress

StilAlive StilAlive Makale yazarı Telefon Onaysız
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar uzun zamandır Youtube'da kanal açma fikrini düşünüyorum. Başlangıçta en kolay kategoriden başlamayı düşünüyorum;İlginç Bilgiler.. Bu bilgileri derleyip toplayarak sesli bir şekilde izleyicilere sunmak istiyorum. Daha yeni başlayacağım için nasıl video montajı yapılır,nasıl izleyici çekilir, nasıl daha hızlı abone kazanılır bilmiyorum.Bu konularda yardımınızı bekliyorum
Video metni,fotoğraf ve seslendirmede sorun çıkacağını sanmıyorum.

wmaraci
reklam

pars11 pars11 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Batman
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam çok büyük bir sabrın yoksa girme çünkü dediğin kategoride zaten son 2 yılda çok fazla kanal açıldı bu kanalların üstünden belirli bir yere gelmek kazanç olarak düşünüyorsan çok zor 1-2 sene uğraşman lazım ki helede bu işi bilmiyorsan ama dersen ki şuan kazanç düşünmüyorum ben bu işle kazanç almadan 1 senede olsa uğraşıyorum diyorsan gir zaten bahsettiğin konular çok zor konular değil 1-2 ayda öğrenirsin çoğunu şuan video montaj için en kolay programlardan biri camtasia'yı öneririm izleyici ve abone konusunda dikkat çeken veya güncel konular sosyal medya yönetimi öneririm.

harunisk harunisk We Love Network Marketing
  • Üyelik 17.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek caemi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** I**
  • Mesajlar 674
  • Beğeniler 117 / 116
  • Ticaret 16, (%94)
Türkiye'de en çok geliri sağlayan kanallar teknoloji ve oyun kanalları dostum... Bunlara yönelmeni tavsiye ederim.

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam zamanında çok oyun oynadım. Şu an bile sürekli yeni oyunlar deneyip bırakıyorum fakat izleyiciyi oyun oynarken kendime çekebileceğimi düşünmüyorum mizacımın biraz ciddi olmasından dolayı. Oyun kanallarının hepsinde bi bağırışlar şebeklikler.. Hiç olmazsa sürekli konuşuyorlar. Ben bunları yapmadığım için yapmacık duracağını düşünüyorum. Sizin düşünceniz nedir?

wmaraci
wmaraci

monelogg monelogg <> Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 78 / 125
  • Ticaret 0, (%0)
Bir aralar benim de fazlaca merak ettiğim bir konuydu, zamanında bir kaç yazı hazırlamıştım, belki işinize yarar: /e/youtube-maceralarim/

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Daha yeni başlayacağım için nasıl video montajı yapılır,nasıl izleyici çekilir, nasıl daha hızlı abone kazanılır bilmiyorum.

Bilmediğin bir işe girmek hiç doğru olmaz, girsende emin ol (büyük bir hevesle kurulan bloglar gibi) 2-3 video yaparsın sonra kanalın sırra kadem basar. Bilmiyorsan öğren, sonra hareket et. Başarılar.

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 3, (%100)
Önerilerin için teşekkür ederim.Dediğim gibi ruhi çenet tarzında olacağı için videolar derinlemesine bilmeme gerek yok diye düşündüm montaj konusunu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al