freelance iş ilanları

Youtube kanalımda neleri geliştirebilirim? (eleştiri)

19 Mesajlar 1.619 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ruzgartv ruzgartv Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 14 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

mutevaggil adlı üyeden alıntı

Merhaba,

konuşman akıcı ve takip edilir olana kadar kağıttan okumanı tavsiye ediyorum. senaryonu bir kağıda yaz, kameranın altına yapıştır ve oradan oku bir müddet. zamanla buna gerek duymazsın ve daha güzel bir sunum yapabilirsin. şuan hani'ler yani'ler çoğunlukta olduğundan izlerken sıkılabilir insanlar.

Kağıttan okursam akıcı olmayacağını düşündüm ama bi deneyeyim bakalım :)

Ek Olarak:

Percus adlı üyeden alıntı

Blogunuz ne kadar iyi olursa o kadar kitleye ulasirsiniz.
Ornegin Blogunuz 500 hitli olursa , videonuzun izlenmesi dahada artar yani
daha cok insana ulasmis olursunuz.
Blogunuzu facebook , twitter gibi sosyal paylasim yerlerinde tanitabilirsiniz.
Dilerseniz SEO Hizmeti alabilirsiniz.

Yardımın için teşekkürler :)

wmaraci
reklam

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

ruzgartv adlı üyeden alıntı

Farklı şeyler bende düşünüyorum da maalesef imkanlarım kısıtlı. Öğrenciyim kısıtlı zamanım ve aletlerim var. Yoksa röportaj çok güzel bir fikir. :) Her şey tamam da şu blog kısmını anlamadım ne gibi faydası olabilir ki blogun?

Kitap videonu izledim. Konuşurken takılmaları gidermek için kağıt desteği alabilirsin. Vücut dilin de biraz içe kapanık. Daha rahat olmayı deneyebilirsin. Bir öğretmen gözüyle benden bu kadar =)

Bu arada kameranı merak ettim ? Konu dışı olacak ama...

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

• Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 14 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Kitap videonu izledim. Konuşurken takılmaları gidermek için kağıt desteği alabilirsin. Vücut dilin de biraz içe kapanık. Daha rahat olmayı deneyebilirsin. Bir öğretmen gözüyle benden bu kadar =)

Bu arada kameranı merak ettim ? Konu dışı olacak ama...

Kameram yok ıpad ile çekiyorum. Umarım kalite düşüklüğü pek göze batmıyordur. :) Daha yeni olduğum için evet kamera karşısında pekte rahat olamıyorum. İnşallah ilerleyen vakitlerde bunu aşarım. Dediğiniz tekniği de bir deneyeyim. Teşekkür ederim :)

mutevaggil mutevaggil farkineki.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek bilg. müh.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 38 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
bu arada video'larını hangi programla yayına hazır hale getiriyorsun?

www.farkineki.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 14 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

mutevaggil adlı üyeden alıntı

bu arada video'larını hangi programla yayına hazır hale getiriyorsun?

imovie oyun videolarını camtasia ama imovie yi daha çok seviyorum :)

Yandexer Yandexer Yandex Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 58 / 84
  • Ticaret 4, (%100)
Ben beğendim, kitap tanıtımlarının devamını bekliyorum.

Başarılar.

• Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 14 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Yandexer adlı üyeden alıntı

Ben beğendim, kitap tanıtımlarının devamını bekliyorum.

Başarılar.

Teşekkür ederim. :) Yine de diğer arkadaşların belirttiği gibi ufak sıkıntılar var. Onları da zamanla aşacağım inşallah :)

thersevo thersevo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 18 / 12
  • Ticaret 6, (%100)
Öncelikle herkes gibi kamera diyeceğim onada gerekli sorunu halledersin açısıydı şuyuydu buyuydu takılmaları dert etme yaşıtlarında kamera karşısında aynı tepkileri aynı konuşmaları yapar.Kitap videonu beğendim daha önce görmemiştim bu tarz da bi içerik mesela bu bir farktır.Ama bunu güzel değerlendirmeni isterim kendince bir şeyler yapıyorsun bunu yaparken video çekmek için çekme kendini hazır hissettiğinde yapacaksın, ona göre programlan yani mesela kitap tanıtıyorsun onun için kendine bi senaryo yaz işte kitabın şurasından şöyle bahsedicem işte şurasını tutarken şunları diyeceğim diye sözlerini güzel akıcı cümleler oluştur madem öğrenciyim diyosun :) Eğer kendine metin hazırlarsan emin ol daha olumlu yorumlar alırsın.Ayrıca anladığım kadarıyla videoyu kesme,biçme işlerinden anlıyorsun beğenmediğin yerleri kes yine çek video çekmeyi seviyorsun anladığım kadarıyla o zaman pratik olmayı öğren mesela videoda rahatsız edici ışık var bunları kapatmak için not al yaz kağıda ,
1- videoda ışıkları gider
2-vs vsvs
diye not al ben eksiklerimi gidermek için her zaman böyle yaparım emin ol yavaş yavaş gidereceksin.İnşallah istediğin yerlere gelirsin kardeşim.

• Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 14 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

thersevo adlı üyeden alıntı

Öncelikle herkes gibi kamera diyeceğim onada gerekli sorunu halledersin açısıydı şuyuydu buyuydu takılmaları dert etme yaşıtlarında kamera karşısında aynı tepkileri aynı konuşmaları yapar.Kitap videonu beğendim daha önce görmemiştim bu tarz da bi içerik mesela bu bir farktır.Ama bunu güzel değerlendirmeni isterim kendince bir şeyler yapıyorsun bunu yaparken video çekmek için çekme kendini hazır hissettiğinde yapacaksın, ona göre programlan yani mesela kitap tanıtıyorsun onun için kendine bi senaryo yaz işte kitabın şurasından şöyle bahsedicem işte şurasını tutarken şunları diyeceğim diye sözlerini güzel akıcı cümleler oluştur madem öğrenciyim diyosun :) Eğer kendine metin hazırlarsan emin ol daha olumlu yorumlar alırsın.Ayrıca anladığım kadarıyla videoyu kesme,biçme işlerinden anlıyorsun beğenmediğin yerleri kes yine çek video çekmeyi seviyorsun anladığım kadarıyla o zaman pratik olmayı öğren mesela videoda rahatsız edici ışık var bunları kapatmak için not al yaz kağıda ,
1- videoda ışıkları gider
2-vs vsvs
diye not al ben eksiklerimi gidermek için her zaman böyle yaparım emin ol yavaş yavaş gidereceksin.İnşallah istediğin yerlere gelirsin kardeşim.

Öncelikle olumlu yorumun ve tavsiyelerin için teşekkür ederim :) Evet kitap işini yapan çok az insan var. Bu avantajı değerlendirmeye çalışıyorum. İzlenmelerim az olsa da devam etmeyi düşünüyorum. Şu not alma işini de kesinlikle deneyeceğim. :)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al