wmaraci reklam

YouTube Premium Hakkında

4 Mesajlar 773 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AlcarazGarfia AlcarazGarfia WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 11, (%100)
Merhabalar, şimdi bu premimumu alınca haliyle reklamlar çıkmıyor otomatik olarak kanal sahiplerinin kazançları düşmez mi? Ytnin bu konu hakkında açıklaması var mı ve siz neler düşünüyorsunuz? Şahsen bir kanalım olsa bu durumdan hoşnut olmazdım.

wmaraci
reklam

emreyvz emreyvz .NET Core & Angular & PHP E-Mail Onaysız
  • Üyelik 19.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 110 / 250
  • Ticaret 24, (%100)
Reklam izlemeleri düşüyor ancak Youtube Premium gelirinin bir kısmı kanal sahipleri ile izlenmeye bağlı olarak paylaştırılıyor. Dolayısıyla gelirlerde ciddi azalma olmuyordur.

How YouTube Premium supports creators

Creators are the heart and soul of YouTube. To make sure they're compensated for their work, we share ad revenue with them when you watch ads on YouTube. If you're a YouTube Premium member, you won't see ads, so we share your monthly membership fee with creators. Best of all, the more videos you watch from your favorite creators, the more money they make.

Cost for premium features
Like other paid membership services, YouTube Premium gives you the option to pay for a bundle of premium features on YouTube. With background play, access to YouTube Originals, and the option to download videos to watch offline you get great value from your membership. With a YouTube Premium account, your YouTube experience is amplified while making sure creators continue to be compensated for their content.

Kaynak:
https://support.google.com/youtube/answer/7060016?hl=en
AlcarazGarfia

kişi bu mesajı beğendi.

Entlovin Entlovin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2021
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sanatçı
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 18 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
ben nedense hep atla dedim... :laugh:

vvolkann vvolkann WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2021
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** Ş**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
AlcarazGarfia youtube kar payı dağıtmasa ve kanal sahipleri hoşnut olmasa ne olur sanki. Youtube'ın çok umurunda olacağını sanmıyorum. Tekelleşmenin zirvesini yapmış sonuçta, rakip olma adayı bile yok. tınlamaz yani

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al