wmaraci reklam

Youtuber Olan Arkadaşlara Öneri

4 Mesajlar 619 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

WmOptimize WmOptimize Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WebProgramlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 151 / 174
  • Ticaret 3, (%100)
Forumdaşlar şu aralar youtube'da popüler olma yolun veya olmuşta bizim yeni haberimiz oluyor.

Farklı ülkelere ait geleneksel, kültürel (şarkı,türkü,marş,film) ne varsa bunlara tepki çekmek acayip rağbet görüyor.

Sadece başlığı o tepki çektiğiniz videonun başlığını yazıp
"otepkiçektiğimvideonunbaşığı'na tepki"
Şeklinde atıyorsunuz oluyor bitiyor.

Ayrıca telif yememek için ekranın 4/1 oranda küçültün ve mümkünse sese'de biraz dokunun.

İnanın kitleniz oldukça yükselebilir. Çünkü potansiyeli arttırmış oluyorsunuz.

Yani aslında tek dile sahipsiniz ama içerik global oluyor :) tek dilden kastım o dilde konuşmanıza gerek yok siz farklı bir ülkedesiniz ve onlar sizin tepkinizi merak ediyor.

Bunu bu denli konu açmaya değer gördüğüm konu ise bu videoların reklamları bir nevi ihracattır :) Yani milli gelire katkı sağlar. Malum daha önceki konularıma bakarsanız bu konuya özen gösterdiğimi görebilirsiniz.

Şimdiden başarılar dilerim ve eğer olur da böyle bir olaya girişirseniz mutlaka konuya atın linkide hiç değilse ilk biz izleyelim :) Ama unutmayalım yukarı çıkması için onların izlemesi lazım (onlarda yukarı çıkması için).

Haydi selametle..
Shrikeen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
hile hurda çalıp çırpma kopya çekme konuları ne zaman bitecek çok merak ediyorum.
kaliteli içerik üretip emek verip iyi işler yapmak yerine bu denli milletin ekmeğine göz dikip reklam parasıyla oynamak acınası bir durum şahsen denk geldim mi direk şikayet ediyorum bu tarz hilebazları.

ihracat lafı geçmişken
türkiyenin en büyük ilk 500 şirketinin toplam cirosu abd nin walmart şirketinin toplam cirosunun sadece %66 lık kısmına denk geliyor. ekonomi budur ihracat budur ticaret budur.
darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

WmOptimize WmOptimize Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WebProgramlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 151 / 174
  • Ticaret 3, (%100)
ermaneray Hocam siz büyük ihtimal yanlış anladınız. Bunun neresi hile, hurda, çalma çırpma ki ? Şimdi siz Rusya'nın milli marşını dinyelip tepki çeksen bu mu çalmak ?
Zaten sen görüntüyü sesi değişmişsin o o işin orjinali değil ki. Senin videoyu izleyecek olan senin tepkini izlemeye gelmiş. Aslını izleyecek olsa gidip oradan izleyecek.

Sen durumu anlamamış olmalısın ki, bu olayı milletin ekmeğine gözün dikme olarak tanımlayabiliyorsun. Soruyorum var mı tanıdığın Rusya'nın veya Almanya gibi farklı ülkelerin milli marşlarına tepki çeken bir Türk ?

Eğer olsa bile bu durum yine ekmeğine göz dikmeye girmez.

Hee ihracat lafı geçti elbet. Biz bir walmart bi apple olamadık sen çalış ol gururumuz ol. Adamlar özel şirket devlet kurumu değil ki.

AdoraDesign AdoraDesign Profesyonel Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Ajansı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 223 / 229
  • Ticaret 18, (%100)
Cidden hocam WmOptimize hocam güzel bir şey yazmış mantıklı gayette insanların ekmeğine göz dikmek ne :D
WmOptimize

kişi bu mesajı beğendi.

Blogfinans.com Türkiye'nin ilk Yapay Zeka Finans Bloğu

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al