wmaraci reklam

YT Yardımcı ( Youtube İş Ortaklığı ) Projesi

6 Mesajlar 703 Okunma
smmexpress

FurkanAkman FurkanAkman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 88 / 54
  • Ticaret 2, (%100)

Merhaba arkadaşlar , şuan aklımda olan bir proje için yavaş yavaş çalışmaya başladım ve bunu size danışmak istiyorum.Benim projem youtube iş ortaklığını herkes bilir.Kısaca youtube üzerinden para kazanma olayı bu iş kolay gibi gözüksede zor bir iştir.Ben youtube iş ortaklığı en ince ayrıntısına kadar anlatan bir program yazıyorum.Şimdi bu programda nasıl olucak ?

İlk olarak program içerisinde videolar ve dökümanlar olucaktır.Videolar ağırlıklı olacaktır.
Videolar tamamen kendi çekimim olacaktır.
Youtube iş ortaklığında yardımcı programlar olucaktır.
Program içerisinde 150,200`e yakın video olacaktır.
Programda youtube ile para kazanmanın en ince ayrıntısına kadar herşey yer alıcaktır.
Youtubede ki dünya engeli ve eşleşen geçme gibi sorunları aşma yöntemleri anlatılacaktır.

Kısacası youtube ile kısa süre içerisinde para kazanmanızı sağlayacak döküman,video,materyal olucaktır.Ben youtube işinde 5 aydır uğraşıyorum ve tamamen kaptım diyebilirim.Şuan 2 adsense hesabım vardır ve düzenli gelirim vardır.Eğer proje ilgi görür ise devam edeceğim görmez ise etmeyeceğim.Programda her türlü kolaylık olucaktır ve "Visual Basic" ile kodlanacaktır.Videolar internet üzerinden olmayacaktır ve hepsi yüksek çözünürlükte olacaktır.

Programın fiyatı ise düşük olacaktır.

Ayrıca arkadaşlar şunu belirtmek isterimki youtube iş ortaklığı ile para kazanmak site işlerine göre daha kolaydır.Site kurduğunuzda sitenin tam olarak arama motorlarında yerine oturması için zaman lazımdır ama youtube işinde böyle değildir.Her dilden video çalışabilirsiniz ve kısa sürede gelir elde edebilirsiniz.Ayrıca yabancı içerik bilirsiniz ki türkçeye göre tbm oranları ve bgm oranları fazla olduğundan daha fazla kazandırır.Bunun için youtube ile yabancı içerik çalışabilirsiniz.

Programın yapım aşamasındaki hali ;

Not : arkadaşlar tasarımını şimdiden tasarladım diyebilirim eğer ilgi görürse direk tasarımı tamamlayıp diğer işlemlere başlayacağım.

wmaraci
reklam

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Pek tutar gibi gelmiyor bana açıkcası

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 88 / 54
  • Ticaret 2, (%100)

ntka adlı üyeden alıntı

Pek tutar gibi gelmiyor bana açıkcası

yorumunuz için teşekkürler ilgi görmezse zaten başka projeleri yöneleceğim.

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Öncelikle projenizi bitirmenizi öneririm ondan sonra satış işlemlerine geçmeniz daha mantıklı olur proje detaylarını yazmışsınız ama birde uygulamalı görmesi gerekir kullanıcıların onun için önce demo version cıkarman daha mantıklı olur diye düşünüyorum.
FurkanAkman

kişi bu mesajı beğendi.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 88 / 54
  • Ticaret 2, (%100)

ntka adlı üyeden alıntı

Öncelikle projenizi bitirmenizi öneririm ondan sonra satış işlemlerine geçmeniz daha mantıklı olur proje detaylarını yazmışsınız ama birde uygulamalı görmesi gerekir kullanıcıların onun için önce demo version cıkarman daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

Haklısınız ama gerçekten uzun sürecek bir proje bir kaç sitede paylaştım eğer ilgi görürse yapmayı düşünüyorum.Çünkü program tasarımı falan uzun zaman sürecek bunun için ilgi görürse yapmayı düşünüyorum.Ama demo yapabilirim fazla özellik olmayan onu yapmam 1 gün sürer ama içine fazla özellik koyamam.En önemli unsur program içerisinde video oynatması olucak bunuda windows media player ile program üzerinden yapabiliyor.

VoyL VoyL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 0 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
masaüstü program tutmaz, başka sitede aynısını yaptım, 60 küsür isteden video çekebilen botu. Kimse 1mbit upload hızıyla 20 30dk lık 300 400mb lık videoları kendi internetiyle yüklemek istemiyor sonuçta.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al