Ziyaretçi çekmek için ne yapmam gerekiyor

23 Mesajlar 2.112 Okunma
smmexpress

Weyso Weyso Seslendirme Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 1140
  • Beğeniler 259 / 260
  • Ticaret 5, (%100)
Anladım Teşekkür Ederim

wmaraci
reklam

berbaran berbaran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 118 / 124
  • Ticaret 6, (%100)
Reklam vs. bunları es geçin hocam. Temanız çok güzel. Öncelikle sitenin ve benzeri alanlarının düzeltmesini yapın. Sonrasın da ise ufak ufak kendiniz makale yazın makale satın alın Copy+Paste konulardan uzak durun. Çok da iyi hit çekebilir!
Weyso

kişi bu mesajı beğendi.

Weyso Weyso Seslendirme Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad V** Ç**
  • Mesajlar 1140
  • Beğeniler 259 / 260
  • Ticaret 5, (%100)

kappadox adlı üyeden alıntı

Hocam teman da xenforonda bence güzel ve yerinde seçimler. Bende senninle aynı tema ve yazılımı kullanıyorum. Özelden site adesimi yollayacağım benimkine benzer bazı düzenlemeler yapmanda fayda var. Projen güzel googleye 10 kişden 8 i soru soruyor. Yılgınlığa düşme biraz da acele etmeden emek vermen gerekiyor sadece.

Teşekkürler görüşlerin ve önerilerin için sağolasın kardeşim

Ek Olarak:

berbaran adlı üyeden alıntı

Reklam vs. bunları es geçin hocam. Temanız çok güzel. Öncelikle sitenin ve benzeri alanlarının düzeltmesini yapın. Sonrasın da ise ufak ufak kendiniz makale yazın makale satın alın Copy+Paste konulardan uzak durun. Çok da iyi hit çekebilir!

Çok teşekkürler sağolun görüşleriniz ve düşünceleriniz için
Hayırlı akşamlar

Ek Olarak:

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

En son eklenen yazıları bu forumdaki sistemi düşünerek söyledim.
Mesela Wmaraci'nda anasayfada kategorilere göre en son eklenen yazılar olmasa kimse kategori kategori gezip konulara bakmaz. Yada birisinin HTML ile alakalı istediği yardım, açtığı konu belki 3 gün sonra birisinin dikkatini çeker de cevap yazar. Yani bu son eklenen konular aslında forumun kalbi, canı, damarı. Burada sürekli konum görünsün diye vip üye olup konuyu üste taşıyan insanlar var.
Ben uzun zamandır foruma girdiğimde sayfayı aşağı doğru kaydırdığımı hatırlamıyorum. Sadece o son eklenen konulara bakıp ilgimi çekenleri okuyorum. Sizin yazıya ulaşmamın da tek sebebi budur aslında. Yoksa beyin fırtınası bölümüne girip de yeni konuları incelemek aklıma bile gelmemişti. Bahsettiğim olay bu yani. Sizin sitede uyarlanacak olursa, Bugünün Mesajları bölümündeki mesajları anasayfada göstermek. Yapabiliyorsan buna uğraş derim arkadaşım. Güzel olur.

Bu dediğinizi son konular eklentisini kullanarak yaparsam olur sanki ?

Ek Olarak:

Ek Olarak: Sanırım Dediğin böyle birşey di kardeşim ?
http://i.hizliresim.com/jn4XWJ.jpg

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al