wmaraci reklam
lidertakipci

1000 TL ile neler yapabilirim?

15 Mesajlar 2.526 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ExLusive ExLusive Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editörlük / Yazar
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 30 / 6
  • Ticaret 2, (%100)

macgezgini adlı üyeden alıntı

bak 10 tane 100 kelime yerine

3 tane 300 özenilmiş anahtar kelime çalışması adam gibi tag etiket yapılmış yazı daha iyidir aklında bulunsun bir de şu var sitede kalma süresini uzatabilmen için zaten uzun olması lazım metnin saniye tut 100 kelime kaç saniyede okuyor ? :) en az sitede 30 saniye kalmalı hemen kaçan dahi olsa
yapabilir sayfa gezdirebilirsen zaten değme Google'ın raytingine hemen hit olarak döner sana burada demek bişey var adam sitede geziyor diye

Hocam android oyun paylaşıyoruz sitede en fazla 50 kelime yazıyor millet :D 300 kelime çok zor oluyor içerik bulunmuyor yabancı siteler bile 70 kelime sağlam konularım 700 800 kelime yazdım :)

wmaraci
reklam

macgezgini macgezgini www.macgezgini.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
3,39 sayfa gezmesi 3,19 sitede kalma süresi daha ne olsun hitim az ama sitenin içeriği zaten yüksek hit için müsait değil tanıtım sitesi sonuçta
ExLusive

kişi bu mesajı beğendi.

tarafımızca forumun kullanımına son verilmiştir. kullanıcı adımızla ilgili yasal hakkımız saklıdır.

ExLusive ExLusive Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editörlük / Yazar
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 30 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
Konu güncel

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
En az 1 yıllık sitem varsa, reklam falan vermezdim, 1000 tl ye özgün makale yazdırırdım, günde 3-5 tanesini yayınlar, emin ol 6 ay içinde paşalar gibi sıralamaya otururdum. Bin tl bu :D doğru harcamak lazım.

wmaraci
wmaraci

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

macgezgini adlı üyeden alıntı

not bana kızacaklar şimdi ama seo ya para verme hemen önce yada bir yere getirsin sonra ödeme yapacağın şekilde anlaş. sürekli görüyorum seocular garanti para istiyor en az %50 ama ben başarısız olup geri ödeme yapanı daha duymadım :)
sen şimdi bide rakam yazdın pm yağar sana uzman , hoca, doktora seocuyuz diye :))yandın

Hocam kimse kızmaz :) ama konu sahibine söyle bir öneride bulunabilirim. Daha önce bu sektörü yapmış ve az yada çok tecrübe edinmiş. Onun o zamanki arama motorlarının algoritma sistemi farklı olabilir. Günümüzün çalışma stratejisi farklı, bu nedenle piyasa da SEO'cuyum diyen değil de forumumuz içerisinde güvenilir,yapmış olduğu çalışmalardan memnuniyet duyduran bir kişiden bilgi ve fiyat alması bence daha doğru olur.
ExLusive

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al