wmaraci reklam

Adsense Reklam Yerleşimi

3 Mesajlar 280 Okunma
wmaraci reklam

svenzer6 svenzer6 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Herkese selamlar çoğu foruma kayıtlıyım henüz soruma cevap alamadım.İşin sırra google ile gelir elde etmenin sırrının buna dayandığını ve buna bağlı olarak kimsenin söylemediğine eminim :)
Öğrenmek istediğim şey şudur ?

Diyelim Oto lastik üzerine bir website sahibiyiz.Adsense hesabımız ve reklamlarımız yayınlanıyor
Otolastik markalarının lokal esnaflarında bulunduğu reklam ağında daha fazla reklam verdiğini gözüme çarptı.Buna bağlı olarak sadece o sayfalara reklam yerleşimini Feed Reklam olarak yaptım.Lakin reklamverenler engellense bile sürekli değişiyor.
Buna bağlı sadece belirli sitelerden veya reklam ağlarından reklam almak mümkün müdür?Bunu sağlayacak arkadaşlarla devamlı çalıaşbilirim :)

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

Ne demek istediğinizi anlamadım ama adsensenin algoritmasını söylim size. 

Adsensenin algoritması şuan bir sitede dolaşırsanız ve o site googlede reklamdaysa çerezler bunu sizde o girdiğiniz sitenin reklamlarına benzer reklamlar göstermeye çalışır googlede kalem olarak aratırsanız çerezler kalem olarak kaydeder ve adsense reklamları kalem lere benzer reklamlar karşınıza çıkartır kişiye göre kişiye özel çerez Google arama işlevini kullanır

svenzer6 svenzer6 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

o zaman niche kelime niche sektör diye birşey yok bu bunu öldürüyor ki google forumlarında bile nichenin kabulu varsayılıyor.Bahsettiğim mesele doğrudan site ile ilgili site içeriği ile ilgili reklam çıkması ve bunu sizin belirlemeniz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al