wmaraci reklam

Aliexpress Kullanan varmı ?

19 Mesajlar 2.341 Okunma
wmaraci reklam

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Merhabalar Aliexpress üzerinden bir ürün siparişi vereceğim bu site hakkında bilgisi birikimi olan fikirlerini paylaşabilirmi gümrükteki durum nedir. Ulaşma süresi ödeme vs.
bypangea

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)
Alacağınız ürüne göre gümrükte takılıp takılmayacağı belli olur hocam. Ben bir kaç defa kullandım ve genelde paketler 13-17 gün arasında elime ulaştı.

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

Shakedown adlı üyeden alıntı

Alacağınız ürüne göre gümrükte takılıp takılmayacağı belli olur hocam. Ben bir kaç defa kullandım ve genelde paketler 13-17 gün arasında elime ulaştı.

Öncelikle ürün ufak bir ürün 2 kablo ve 1 adaptör 1 cd'den oluşan bir ürün. Telefon, tablet, vs değil. Siparişlerde güvenirlik durumları vs nedir. Alınca ürün yerine çöp çıkmasından şüphe ediyorum.

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)

Ozi adlı üyeden alıntı

Öncelikle ürün ufak bir ürün 2 kablo ve 1 adaptör 1 cd'den oluşan bir ürün. Telefon, tablet, vs değil. Siparişlerde güvenirlik durumları vs nedir. Alınca ürün yerine çöp çıkmasından şüphe ediyorum.

Endişeniz yersiz benim 17. siparişim oldu sık kullandığım bir yerdir digital den tutunda elbiseye kadar aldım sorunsuz , ayrıca gümrükte takılma ihtimalide yok çünkü türkiyeye konteyner larda toplu giriş yapıyor ürünler teker teker değil bilginize.

syg

wmaraci
wmaraci

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)
Gümrükte herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız o tarz ürünlerde, alış veriş sistemide gitti gidiyor tarzında zaten hocam.Para havuzda bekletiliyor ürün elinize geçtikten sonra onay verip ödemeyi gerçekleştiriyorsunuz.

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

Endişeniz yersiz benim 17. siparişim oldu sık kullandığım bir yerdir digital den tutunda elbiseye kadar aldım sorunsuz , ayrıca gümrükte takılma ihtimalide yok çünkü türkiyeye konteyner larda toplu giriş yapıyor ürünler teker teker değil bilginize.

syg

Shakedown adlı üyeden alıntı

Gümrükte herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız o tarz ürünlerde, alış veriş sistemide gitti gidiyor tarzında zaten hocam.Para havuzda bekletiliyor ürün elinize geçtikten sonra onay verip ödemeyi gerçekleştiriyorsunuz.

Süreç nasıl işlemektedir ? Ödeme yapıldıktan sonra satıcı ile nasıl irtibat kurup aldınız.

YazTurkiye YazTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bankacı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** L**
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 323 / 148
  • Ticaret 8, (%100)
süreç şöyle ödeme yaptıktan sonra birşey yapmanıza gerek yok tedarikçi ürünü 3-4 gün içinde en geç kargoluyor sonra ortalama bir 3 hafta içinde elinizde oluyor yaklaşık 20 iş günü.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

YazTurkiye adlı üyeden alıntı

süreç şöyle ödeme yaptıktan sonra birşey yapmanıza gerek yok tedarikçi ürünü 3-4 gün içinde en geç kargoluyor sonra ortalama bir 3 hafta içinde elinizde oluyor yaklaşık 20 iş günü.

Adres'i nereye girmemiz gerekir. Resimli anlatım veya maddeler şeklidne anlatma durumunuz varmı.

bkz :

1 - > Satın alma butonuna basılır.
2 -> 2. Aşamaya geçilir Kart bilgileri girilir.
3 -> Adres bilgileri.

Şeklinde.

bypangea bypangea Dert Etme Dua Et Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 204 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
kısa bir süre önce ipad 2 çantası satın almıştım 3-4 hafta içinde sorunsuz elime ulaştı. elektronik almayı düşünüyorsan gümrük sorun çıkarabilir. Yalız satıcı ile irtibata geçip ürünü hediye paketi yapıp üstüne 20 yada 10 dolar gibi bir fiyat etiketi koymasını istersen gümrükten geçebilir

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

bypangea adlı üyeden alıntı

kısa bir süre önce ipad 2 çantası satın almıştım 3-4 hafta içinde sorunsuz elime ulaştı. elektronik almayı düşünüyorsan gümrük sorun çıkarabilir. Yalız satıcı ile irtibata geçip ürünü hediye paketi yapıp üstüne 20 yada 10 dolar gibi bir fiyat etiketi koymasını istersen gümrükten geçebilir

Hocam bir duyumuma gümrükten 70TL'nin altındaki ürünler sorunsuz geçiyor. + Ücrette olanlar ürüne bağlı olarak sıkıntı olabiliyor dediler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al