wmaraci reklam

Amazon Yatırımcısı ( Bilgi Alışverişi )

21 Mesajlar 2.620 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

PoineTR PoineTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 112 / 111
  • Ticaret 3, (%100)
Ekim N. Kaya'yi takip ediyorum. Bunun yerine Armağan Kizilcan diye biri var onu takip etmenizi tavsiye ederim. Bunun dışında İlkay zaman da var.

wmaraci
reklam

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
Adamın videolarında lüsk villalar, arabalar var. Fakat adam, sırf eğitim seti satabilmek için takipçilerine yalvarıyor. Çelişkiye bakın :D

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
7 farklı gelir yönteminin olduğunu söylüyor ama size sadece birini veriyor. Amazondan satış olayı. Eğitime kaydolmak için 250 dolar civarlarında ücret ödemen gerekiyor. Doların 4 TL olduğunu düşünürsek min. 1.000 TL gözden çıkartılması lazım. Peki değer mi? (Bu arada sadece dropshipping eğitimi vermiyor, kişisel eğitim gibi kendinizi geliştirmek için yine ücretli eğitimler mevcut. Yaptığı bir oluşum ile sistemi ücretsiz birkaç videoyla anlatıyor. Tabi sonra hoop ücretli eğitimde buluyosun kendini:)

İlgilenilirse aylık belirli bir kar marjı ile dropshipping yaparak ekstra gelir elde edebilirsin. Tabi işin püf noktalarını bilmek durumu kolaylaştıracak ve daha fazla gelir getirecektir.

Şimdi gelelim adamın kazancına, adam 250 dolardan en az 3.000 kişiye bu eğitimi sattı. Bu da 750 bin dolar demek. Adamın aylık kazancı zaten 150 bin dolar :) Kısacası zamanında ekmek yediği şeyi pazarlayarak ondan da para kazanıyor.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

rugal34 rugal34 Güvenli Ödeme Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ödeme Hizmetleri
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** Ü**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 91 / 147
  • Ticaret 92, (%100)
1. Satacağınız ürün için birkaç pazar seçimi yapın.
2. Şirket gerekiyor ise bu işi yapan firma bulun ve banka hesabını açtırın.
3. Ürün temin edeceğiniz kisilere ulaşın ve yapacağınız işi anlatın veya destek alın(bunun için ingilizce bilmeniz yeterli olabilir.)
4. Ürünleri Satacağınız pazara yerleştirin ve tedarikçiniz ile birlikte sonsuza dek yürüyün.

Bu işlemleri yapabilmeniz için Dropshipping temel kavramını Youtube,Forumlar ve Blog sayfalarında bilgilerine ulaşabilirsiniz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

adm34 adm34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi / Fotoğra
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 338 / 208
  • Ticaret 2, (%100)
Ben aslında dropshipping değil de kendi ürünlerimizi Amazon'dan nasıl satabiliriz onu merak ediyorum. Yanlış mı duydum bilmiyorum ama Türkiye'den satan arkadaşlar sanırım Amazon'un deposuna gönderip oradan satış yapıyorlarmış. Acaba yanlışmı bu bilgi

Dijiseo Dijiseo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Copywriter
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 1160
  • Beğeniler 394 / 299
  • Ticaret 17, (%94)
Bakın abi bu sistemin **************lık olduğunu anlatayım size;

Adam günlük o kadar para kazanıyorsa neden size bunu anlatma gereği duysun?

Adam günlük o kadar para kazanıyorsa neden kitap eğitim vs satsın uğraşsın?

Neden Amerika'da yapıyor? Ben şöyle düşünüyorum. Günlük kiralama işleri daha kolay. Örneğin Türkiye'de lüks günlük bir villa kiralasan illa bunu birileri bilir ve baltalar. Ama Amerika'da kim bilecek günlük kiralık olduğunu?

Ben böyle düşünüyorum ve İ N A N M I Y O R U M bu kişilere.

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
Herkesin görüşüne saygım var lakin, ben bu işi eğitimsiz nasıl yaparım elimde domainler var ve ne yapmam gerek aylardır işin içinden çıkamıyorum bu işleri adabı ile yapan biri olsa deseki kardeş ben sana yardımcı olurum ama bana bunu ödemen gerek tamam diyeceğim oda yok elde avuçta bişi yok :D millet satıyorum kazanıyorum diyor lakin görünen birşey yok hep laf :D

WmOptimize WmOptimize Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WebProgramlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 151 / 174
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar bende bu işe merak salmıştım. Gerçekten ticari kafası olanlar ve yatırım yapabilecek kişilerin girmesini düşündüğüm bir sektör. Bende Armağan'ın kanalından bu sistemi tanıdım.

Ancak işin inceliklerini püf noktalarını. Bu işin o kadar kolay olmadığını Yiğit Tuna beyden öğrendim. Adamda tam bir ticari zeka var ve bu eğitimleri ücretsiz olarak yayınlıyor.

Aslında bu sistem ile bizde ki gg,n11 gibi sistemler benzer. Fark sadece tedarikçiyi uzaktan bulmak o kadar. Kar yüksekliği de ayrı mesele tabi :)

Not: Bence eğitim almanıza gerek yok. Biraz kararlı olun cebinizde 5bin bile olsa ücretsiz eğitim ile bu işin altından kalkarsınız. Tabi ticaret bir risk unutmamak gerek.

plex plex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Programmer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 29 / 39
  • Ticaret 10, (%100)
aliexpress den ürünleri hazır bir eticaret sistemine çekip spofy miydi neydi hatırlamıyorum aylık veya yıllık ücreti var sistemin otomatik çekiyor zenginlerin tercih edeceği ürünleri koyuyor. Adwords ile amerikadaki zengin yerleşim yerlerini hedefliyip 10 dolarlık ürünü 1000 dolara koyuyor ayda 5 tane satsa temiz para bukadar . Paranızı bu tür adamlara kaptırmayın araştırma yaparak zaten çok kolay edinebileceğiniz bilgiler. Bu bilgiler para kazandırmaz benim yazdıklarımda kazandırmaz mesele harekete geçmek ve sadece kararlı olmak .

justorcun justorcun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Vektorel Grafik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 73 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
shopify ve oberlo kullanıyor diye biliyorum. bende merak edip araştırmıştım.
aynı şekilde yiğit isimli bir arkadaş youtube'da ücretsiz eğitim veriyor, ekim ve armağan gibi çakallara para kaptırmayın.
zaten işin ilginci ekim bir ara amerikalılar ürünü alır 20-30 gün bekler aldıklarını unutur, geldiklerinde şaşırır gibi bir şeyler soylemişti. kimse ihtiyacı olduğu şeyi 30 gün beklemez. bende kaliteli ponzi diyen arkadaşa katılıyorum. bir de sürekli lüks otellerde vs. foto çekiliyor ama nedense genelde aynı ayakkabı :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al