wmaraci reklam
lidertakipci

bloguzman-net Özgün İçerikleri Çalıyor

30 Mesajlar 4.360 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Alpi1s Alpi1s skype: swrnet@outlook.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 6, (%83)

memory adlı üyeden alıntı

Teşekkürler, konuyu inceleyeceğim.

Merhaba hocam bunun için Google ile iletişime geçebilirsin ancak başlangıç olarak önlem için yazılarının kopyalanmamasını sağlayabilirsin bunun için;

Bu kodu header.php içine kısmından önceki yerin herhangi bir kısmına yerleştirebilirsiniz. Ancak uzman kişiler belki yine kopyalama işlemini yapmayı tekrardan başarır bu sadece biraz daha zorlaştırır. Daha fazla yardım için bana ulaşabilirsiniz eğer yapamıyorsanız ben cuzii bir fiyattan yapabilirim.

wmaraci
reklam

Knotist Knotist www.muzikyazilari.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Müzisyen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 57 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Birkaç yazının zaman damgasını alıp dava açabiliriz. Ben de sizin sitenizde yazarım ve içeriklerim çalınıyorsa ben bile gönüllü olarak 5 tl verip zaman damgamı alıp o çalan siteyi dava edebilirim.

EsirBilisim EsirBilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Tasarim
  • Konum Belçika
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 35, (%100)
Arkadaşlar herkes bir yorum yazıyorda, şikayet konusunu açan arkadaşa gerek özel mesajla gerek konu altında bilgi verildi. Blogun sahıbı benım madem yazılar size ait iispat edin bana ben yazıları kaldırır aynı zamanda bu yazıları aldığımız kişiyede gerekli yaptırımı yaparız. Ama henuz ne yazıların size ait olduğuna dair bir ispat gönderdiniz nede baska bır hususta mesaj.

Ek Olarak: Evet admin veya modaratör arkadaslardan konuyu kaldırmalarını rica ediyorum 2 saat olmasına ragmen henüz bir ispat veya mesaj gönderilmedi tarafımıza.

Sitemizin 3 günlük tekil hitleri resimde görüldüğü gibidir. Başka sitelerden yazılara ihtiyacımız yoktur. herkesin emeğine saygımız vardır. Eğerki özel mesaj ile yazıların kendilerine ait olduğunu ispat ettiklerinde yazıları kaldırılır. Mod arkadaslardan rica ediyorum konuyu kaldıralım Tşk ederim

Knotist Knotist www.muzikyazilari.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Müzisyen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 57 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
konu çözüldüğüne göre mesajı siliyorum.
SeosyalMedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
Dallas'a dönmüş ortalık:)

Kuva-i Kafsinkaf

Gandak Gandak Web Master & Yazar Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master & Yazar
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 36 / 49
  • Ticaret 25, (%100)
çaldığını nerden anladınız hocam nasıl farkettiniz? bende bi bakayım ona göre

SeosyalMedya SeosyalMedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Girişimcisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 43 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

EsirBilisim adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar herkes bir yorum yazıyorda, şikayet konusunu açan arkadaşa gerek özel mesajla gerek konu altında bilgi verildi. Blogun sahıbı benım madem yazılar size ait iispat edin bana ben yazıları kaldırır aynı zamanda bu yazıları aldığımız kişiyede gerekli yaptırımı yaparız. Ama henuz ne yazıların size ait olduğuna dair bir ispat gönderdiniz nede baska bır hususta mesaj.

Ek Olarak: Evet admin veya modaratör arkadaslardan konuyu kaldırmalarını rica ediyorum 2 saat olmasına ragmen henüz bir ispat veya mesaj gönderilmedi tarafımıza.

Sitemizin 3 günlük tekil hitleri resimde görüldüğü gibidir. Başka sitelerden yazılara ihtiyacımız yoktur. herkesin emeğine saygımız vardır. Eğerki özel mesaj ile yazıların kendilerine ait olduğunu ispat ettiklerinde yazıları kaldırılır. Mod arkadaslardan rica ediyorum konuyu kaldıralım Tşk ederim

Hocam 2 saat oldu cevap vermediler demişsin ama yazı bana ait diyen arkadaşa sen 2 haftadır cevap verememişsin ? 3 günlük dünya için fırıldaklar çevirmeye değmez mübarek... 86'lı elemanlar şirket kurup alnının teriyle ayda 250bin tl kazansın sizler burda milletin yazılarıyla uğraşın... Biz de böyle bekleriz memlekette büyük web projeleri olacak diye..

EsirBilisim EsirBilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Tasarim
  • Konum Belçika
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 35, (%100)

SeosyalMedya adlı üyeden alıntı

Hocam 2 saat oldu cevap vermediler demişsin ama yazı bana ait diyen arkadaşa sen 2 haftadır cevap verememişsin ? 3 günlük dünya için fırıldaklar çevirmeye değmez mübarek... 86'lı elemanlar şirket kurup alnının teriyle ayda 250bin tl kazansın sizler burda milletin yazılarıyla uğraşın... Biz de böyle bekleriz memlekette büyük web projeleri olacak diye..

Hocam sorun bile kalmadı görüşüldü site sahibiyle neyse gereken yapıldı :) Benım anlamadıgım sizin bu yorumunuz ne

memory memory Öğretmen Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 96 / 79
  • Ticaret 25, (%100)
Arkadaşlar sorun halloldu, lütfen son mesaj atanlar mesajlarını silsin. Arkadaş yazarı ondan habersiz bizim konularımızı çekmiş. Bütün konular kaldırılınca konuyu report edip sildireceğimi söylemiştim. Bir tanesi hariç hepsi kaldırılmıştı, en son konuştuğumuzda onuda kaldırıp haber verecekti şimdi kontrol ettim konular silinmiş sorun yok.

Konu report edildi silinmesini bekliyorum.

İlig ve alaka için herkese teşekkür...

isparakariyer.com

SeosyalMedya SeosyalMedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Girişimcisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 43 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

EsirBilisim adlı üyeden alıntı

Hocam sorun bile kalmadı görüşüldü site sahibiyle neyse gereken yapıldı :) Benım anlamadıgım sizin bu yorumunuz ne

Hocam müneccim değiliz buraya yazarsınız millet bilgilenir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al