wmaraci reklam
lidertakipci

bu site saldırıya uğramış olabilir Çözümü

2 Mesajlar 5.275 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar eğer başınıza böyle birşey gelirse değil arama yapacaksınız ve bu konuyu göreceksiniz inş çözümü budur inş olur diye dua edeceksniz çünkü kendimden biliyorum neyse konuya dönelim "bu site saldırıya uğramış olabilir" benım anasayfada çıkıyordu diğer sayfalarda çıkmıyordu bu çok önemli "bu site saldırıya uğramış olabilir" hangi linkin altında çıkıyorsa o sayfa bişeler olmuş demektir eğer bütün indexlerin altında "bu site saldırıya uğramış olabilir" yazıyorsa ya footer, yada header da yerleştirilmiş bir kod vardır yanı bütün indexlerde çıkıyorsa 2 seçenek vardır ya kod olarak siteye konulmuştur bütün siteyi etkileyen genelde iki etken vardır header, footer incelediniz birşey bulamadınız sağ tıklayın kaynak koduna bakın dışarıya içeriye giden linkleri bakın yine bişe bulamadınız bu demek oluyorki kodlla değil db injekte edilmiş hook edilmiş demektir bu en kötü ihtimaldir.

Bunlar benım çözümüm olmadı dediğim gibi benim tek ana sayfa cıkıyordu düşündüm son bir hafta anasayfa ne yaptım diye buldum anasayfa 999 tag attım o tagları kaldırdım ve o hafta 10 dk 10 konu açtım robots silmiştim her konuya mesaj alınca google geliyo aynı konu robots google postları kapattım bi baktım 2 gün sonra düzulmiş sizin başına gelirse elimden geldiği kadar yardımcı olurum.

wmaraci
reklam

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
Ustam yazını kendi konumu actıktan sonra gördüm. Yardımcı olursanız sevinirim...

https://wmaraci.com/forum/arama-motoru-optimizasyonu/site-saldiriya-ugramis-uyarisindan-kurtulamiyorum-yardim-bekliyorum-233509.html

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al