freelance iş ilanları

E-Kitap

2 Mesajlar 410 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Farewell Farewell WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Makale Yazarlığı ve Grafik Tas
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 1, (%0)
Arkadaşlar merhaba,bir kitap yazıyorum seyahat üzerine. Gezilip görülmesi gereken yerler nasıl gezilir nereler gezilir gibi konular yer alıyor. Ayrıca içerisin'de kamp ile ilgili bilgilerde yer alıyor. Nerede kamp yapılır ? Güvenilir kamp alanları ve kamp yaparken dikkat edilmesi gereken şeyler gibi. Bu tarz bir kitap yazıyorum. Az bir sayfası kaldı. Bu kitabı nerede satabilirim ? Yani e kitap olacağı için bir bilgim yok. 2₺ den satmayı planlıyorum açıkcası. Fazla bir ücret beklentim yok fakat bu bana biraz da hevesimi arttırmak için yaptığım kitaptı. Satışları iyi olursa diğerine daha iyi çalışma yaparım diye düşünüyorum.

Fazla bir beklentim yok açıkcası ancak en azından ayda 500 600 tl bıraksın da isterim.Şimdiden teşekkür eder saygılarımı sunarım..

wmaraci
reklam

ekyildiz ekyildiz Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 66 / 83
  • Ticaret 4, (%100)
valla hocam bildiğim kadarıyla kitapyurdu vs gibi siteler sadece yayıncıların kitaplarını satıyor ancak google play kitaplar ve amazon gibi sitelere bakabilirsin oralardan satış yapılabilir. Ancak orada da şunu düşünmek gerek, google play kitaplardan ücretli kitap aldın mı ya da satış oranları nedir? bu konu da çok fazla bilgim yok ancak belki kitap yayınlandıktan sonra belli bir bütçeyle reklam yaparsan satabilirsin diye düşünüyorum.

Kişisel Blog - http://ekyildiz.co
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al