wmaraci reklam
lidertakipci

Facebook Sayfa Beğendirme

5 Mesajlar 1.177 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

erdemy erdemy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek gumruk
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 3, (%100)
Bionluk ve sadeceon gibi sitelerde facebook ücretli facebook sayfa beğendirme olayı var bunu nasıl buluyorsunuz güvenilir mi? ve geri dönüşümü var mı.Birde facebook sayfa beğendirme için önerileriniz varsa eğer sevinirim.

wmaraci
reklam

GorselDersler GorselDersler Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 11 / 9
  • Ticaret 1, (%0)
Oraya ücret ödeyeceğinize Facebook' ta sayfa reklamınızı yapın.

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)
Dediğiniz sitelerde 1000 takipçi 10 Tl gibi bir şey görürseniz panelden çekiliyordur. Bazıları türk paneller. Bazıları yurt dışından satın alıyor. Mesela 1 dolara 1000 kişi alıyor sana 10 Tl ye satıyor. Gelenlerin hepsi fake ya da kullanılmayan hesaplar. Beğeni sayını artırıp, sayfanı çöp hale dönüştürür. Kimse salak değil, 100k beğenisi olan sayfanın paylaşımlarının 3-5 beğenilmesini anlayabiliyorlar.

Şimdi sen bu soruyu millet parayı götürüyor bu işten ben nasıl götürürüm diye soruyorsan bilmiyorum.

Eğer takipçi istiyorsan benim sitemi deneyebilirsin. %100 gerçek ve Türk kullanıcılar mevcut. Bir anda 1k-2k gibi beğeni sayısına ulaşamazsın. Her gün 30-50 arası yeni üye gelir siteye. Yavaş yavaş artar beğeni sayısı. Paylaşımların etkili olursa bizden gelen takipçilerden hayır görürsün.

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com

yazanadam yazanadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 59 / 55
  • Ticaret 6, (%100)
hocam en güzeli facebook dan reklam yapmak. en azından hedef kitleni seçiyorsun ve çöp takipçiler gelmiyor

wmaraci
wmaraci

erdemy erdemy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek gumruk
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 3, (%100)

takiplekazan adlı üyeden alıntı

Dediğiniz sitelerde 1000 takipçi 10 Tl gibi bir şey görürseniz panelden çekiliyordur. Bazıları türk paneller. Bazıları yurt dışından satın alıyor. Mesela 1 dolara 1000 kişi alıyor sana 10 Tl ye satıyor. Gelenlerin hepsi fake ya da kullanılmayan hesaplar. Beğeni sayını artırıp, sayfanı çöp hale dönüştürür. Kimse salak değil, 100k beğenisi olan sayfanın paylaşımlarının 3-5 beğenilmesini anlayabiliyorlar.

Şimdi sen bu soruyu millet parayı götürüyor bu işten ben nasıl götürürüm diye soruyorsan bilmiyorum.

Eğer takipçi istiyorsan benim sitemi deneyebilirsin. %100 gerçek ve Türk kullanıcılar mevcut. Bir anda 1k-2k gibi beğeni sayısına ulaşamazsın. Her gün 30-50 arası yeni üye gelir siteye. Yavaş yavaş artar beğeni sayısı. Paylaşımların etkili olursa bizden gelen takipçilerden hayır görürsün.

benim sormak istediğim soruya tam cevap vermişsin bende onu merak ediyordum geri gönüş oluyor mu diye

Ek Olarak: Facebook reklamlarıda çok para istiyor o yüzden bu soruyu sormuştum başka bir yolu var mı diye

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al