wmaraci reklam

Godaddy com uzantılı domain yenileme kodu çok acil lazım

14 Mesajlar 1.587 Okunma
smmexpress

enc enc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek özel bir şirket
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 59 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar domaini Whois çektim GoDaddy domaini süresini uzatmış ama panelimde Hale'n arkadaşlar şöyle deyim bu domain bir park domaini olacak ve çalışmalar başladı büyük bir alanda içinde bunlar yapılacak

Merkezi Hükümet desteğiyle hayata geçirilecek olan projenin 1. Etap uygulamasında an itibari ile alt yapı ve arazi düzenleme çalışmaları başladı. 1. Etap çalışması içerisinde arazi düzenleme çalışmalarıyla birlikte 41 adet kamelya, 41 adet barbekü, 1 adet kır kahvesi, 3 adet yöresel ürün satış birimi, açık anfi gösteri alanı, 1 adet wc-çocuk bakım ünitesi ve 2 adet otopark yapılacak.
Projenin 1. Etap kısmının 05.10.2016 tarihinde tamamlanması beklenirken, ilimizde yaşayan halkımıza ve farklı illerden ilimizi ziyarete gelen turistler için sosyal anlamda, önemli bir hizmet sağlayacağı düşünülüyor.

sizce bu domaini uzatayım mı? Jenerik isminde
MesuT

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1830
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)

enc adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar domaini Whois çektim GoDaddy domaini süresini uzatmış ama panelimde Hale'n arkadaşlar şöyle deyim bu domain bir park domaini olacak ve çalışmalar başladı büyük bir alanda içinde bunlar yapılacak

Merkezi Hükümet desteğiyle hayata geçirilecek olan projenin 1. Etap uygulamasında an itibari ile alt yapı ve arazi düzenleme çalışmaları başladı. 1. Etap çalışması içerisinde arazi düzenleme çalışmalarıyla birlikte 41 adet kamelya, 41 adet barbekü, 1 adet kır kahvesi, 3 adet yöresel ürün satış birimi, açık anfi gösteri alanı, 1 adet wc-çocuk bakım ünitesi ve 2 adet otopark yapılacak.
Projenin 1. Etap kısmının 05.10.2016 tarihinde tamamlanması beklenirken, ilimizde yaşayan halkımıza ve farklı illerden ilimizi ziyarete gelen turistler için sosyal anlamda, önemli bir hizmet sağlayacağı düşünülüyor.

sizce bu domaini uzatayım mı? Jenerik isminde

Bu mesajdan hiçbir şey anlamadım hocam ? tam olarak ne diyorsunuz ? ne istiyorsunuz ?

• Üyelik 09.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek özel bir şirket
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 59 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam domain süresini yenileycem ben bunlar olmuyor

• Üyelik 09.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek özel bir şirket
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 605
  • Beğeniler 59 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
hocam Rize yaylalarında bir park yapılıyor ve parkta bu paylaştığım projeler yapılıyor bende park yapılan yerin adını kayıt ettim

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al