wmaraci reklam
lidertakipci

Google News Reddetti

18 Mesajlar 1.989 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

exp1239 exp1239 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Proğramcılığı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 57 / 55
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar google news sitemi reddetti sitede eksik birşey yok :( 2 ay beklicem şimdi :mad::confused:
sitem : bknz
ne yapmam gerekir ? özgün yazı atanları kabul etmiyorlar ! hep bu böyle olur zaten

wmaraci
reklam

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)
madem bu kadar emek veriyorsunuz keşke bir haber domaini olsaydı

exp1239 exp1239 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Proğramcılığı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 57 / 55
  • Ticaret 7, (%100)

aktuelsöylesi adlı üyeden alıntı

madem bu kadar emek veriyorsunuz keşke bir haber domaini olsaydı

hocam biz normalde siyasetle uğraşanlar oldugumuz için kendi haberlerimizi paylaşmak için açtık fakat haber sitesine döndürdük bu isimle yükselmesini istedik.Ama kabul etmeyince tüm moralim alt üst oldu

Suistimal Suistimal Bismişah, Allah Allah Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 138 / 123
  • Ticaret 30, (%97)
Bunun farklı sebepleri olabilir. Mobil uyumluluk mesela.
Benim bildiğim index 1000'i geçince, içerikler dolgun ve özgünse, ziyaretçi sayısı 100-200 tekili gördümü başvuru yapılır. Google'da kabul eder. Sitenin bir eksiği yok gibi görünüyor. Ban ihtimalide olabilir.

aktuelsöylesi Onla alakası yok. bkz: sacitaslan.com

Çalış, Çabala.
wmaraci
wmaraci

aktuelsoylesi aktuelsoylesi Kaliteli Marka Domainler Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek uzman
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 2421
  • Beğeniler 1553 / 787
  • Ticaret 22, (%100)

Suistimal adlı üyeden alıntı

Bunun farklı sebepleri olabilir. Mobil uyumluluk mesela.
Benim bildiğim index 1000'i geçince, içerikler dolgun ve özgünse, ziyaretçi sayısı 100-200 tekili gördümü başvuru yapılır. Google'da kabul eder. Sitenin bir eksiği yok gibi görünüyor. Ban ihtimalide olabilir.

aktuelsöylesi Onla alakası yok. bkz: sacitaslan.com

canım kardeşim sacit aslan kim istersen onu bir araştır adam magazin duayeni magazin yorumcusu adam marka arkadaşın marka olma yolunda daha çok çalışması lazım

seoakcy seoakcy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
site:www.mehmetgecer.com yazıp göz gezdirdiğimde neden olduğu ortaya çıktı. Google News için bazı politikalar var. Bunlar çok çok önemlidir. Bu işi meslek edinmiş, ev geçindiren adamlar olduğu için her şeyi size burada aktaramam. Ama üstü kapalı bahsetmek istiyorum.

Wordpress haber sitesi yapıyorsunuz ama daha "tag" kısmını "etiket" olarak değiştirmeye üşenmişsiniz. | yerine - kullanabilirdin. Bunların News ile alakası yok ama benim görünüm konusunda hoşuma gitmiyor. Newse kabul edilmemen de kesinlikle spam haber yapmandan kaynaklanıyor.

Ütopya kim elendi gibi. Özgün haber girmeyle olsaydı bu işler sektör çok pis kokardı :D

Suistimal Suistimal Bismişah, Allah Allah Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 138 / 123
  • Ticaret 30, (%97)

aktuelsöylesi adlı üyeden alıntı

canım kardeşim sacit aslan kim istersen onu bir araştır adam magazin duayeni magazin yorumcusu adam marka arkadaşın marka olma yolunda daha çok çalışması lazım

O konuda haklısın kardeşim ama ben o domainlede olur demek istedim.

seoakcy kardeşim size sorunu sunmuş. Yapacağınız şey spam haberleri silerek gerçekten özgün haberler üretmek. Ve ulusala değilde lokal veya siyasi bir yere yönelmek. Hem news kabul eder hem de sadık okuyucu kitleniz olur.

Çalış, Çabala.

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

seoakcy adlı üyeden alıntı

site:www.mehmetgecer.com yazıp göz gezdirdiğimde neden olduğu ortaya çıktı. Google News için bazı politikalar var. Bunlar çok çok önemlidir. Bu işi meslek edinmiş, ev geçindiren adamlar olduğu için her şeyi size burada aktaramam. Ama üstü kapalı bahsetmek istiyorum.

Wordpress haber sitesi yapıyorsunuz ama daha "tag" kısmını "etiket" olarak değiştirmeye üşenmişsiniz. | yerine - kullanabilirdin. Bunların News ile alakası yok ama benim görünüm konusunda hoşuma gitmiyor. Newse kabul edilmemen de kesinlikle spam haber yapmandan kaynaklanıyor.

Ütopya kim elendi gibi. Özgün haber girmeyle olsaydı bu işler sektör çok pis kokardı :D

Ev geçindirmek ? Meslek ? Ne alakası var yahu... Devlet sırrıymış gibi :) Kimse hiçbir konu hakkında hiçbir şey söylemesin o zaman. Herkes kendine saklasın bildiklerini. Biz de kapatalım buraları :)

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

seoakcy seoakcy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Ev geçindirmek ? Meslek ? Ne alakası var yahu... Devlet sırrıymış gibi :) Kimse hiçbir konu hakkında hiçbir şey söylemesin o zaman. Herkes kendine saklasın bildiklerini. Biz de kapatalım buraları :)

Google News üzerinden kaç para kazanıldığı hakkında bir bilgin var mı? Muhtemelen yok. Danışmanlık ücretleri 3000 TL gibi bir fiyattan başlıyor. Bu forumda herkes sizin gibi boş vakit harcamıyor. Ev geçindiren adamlar var aramızda. Muhalefet olmaya devam edin, başarı sizi bekliyor

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

seoakcy adlı üyeden alıntı

Google News üzerinden kaç para kazanıldığı hakkında bir bilgin var mı? Muhtemelen yok. Danışmanlık ücretleri 3000 TL gibi bir fiyattan başlıyor. Bu forumda herkes sizin gibi boş vakit harcamıyor. Ev geçindiren adamlar var aramızda. Muhalefet olmaya devam edin, başarı sizi bekliyor

Ev geçindiren adam yok dedim mi ? Hayır.

Kimin neyi bilip, neyi bilmediğini bilebilir misin ? Hayır.

1200 TL ye da danışmanlık hizmeti firmalar olduğunu biliyor muydun da 3000 TL den bahsediyorsun ? Hayır.

Karşında konuştuğun insanı tanıyor musun da bu şekilde konuşabiliyorsun ? Hayır.

Benim herhangi bir forumda günde ne kadar zaman geçirdiğimi mi biliyorsun ? Hayır.

Kimsin ki bana 'boş vakit karcıyorsun forumda' diyebiliyorsun, bir şeyimi mi biliyorsun, beni mi tanıyorsun ? Hayır.

Boş konuşuyor olmana rağmen hak ettiğin cevabı vermeyeceğim. Benimkisi sadece bir fikir beyanıydı, saygı çerçevesinde. Sana nacizane tavsiyem, karşındaki insanı tanımadan 'sanal' ortamın verdiği rahatlıkla klavyene basarken biraz daha dikkatli olman. Kırıcı olmaya gerek yok çünkü.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al