lostyazilim

Googlede hizli dusus.

18 Mesajlar 3.128 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

carmengrup carmengrup WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 5, (%100)
iki anahtar kelimedede 1. sayfadaydım. bugün birinde 59. diğeri ilk 100 de bile yok. banlı da değilim. hiç ucuz seo işlerinede girmedik. saten fazla rekabetçi bir anahtar kelimede değil. pr5 sitenin. anlaşılan adwords parası hazırlama zamanı gelmiş yine ....

wmaraci
reklam

ysfzby ysfzby Seo Executive Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo Executive
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 25 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Ömer Burak adlı üyeden alıntı

İmzanızda: SEO ve SEM Uzmanı yazıyor.

Böyle bir imzanız varsa logo değişimiyle hiçbir alakası olmaz diyebilmenizi beklerdim.

Öncelikle "logo değişimiyle hiçbir alakası olmaz. " yazdım. Ama baktım düşüşün logodan olduğuna o kadar çok inanmış ki arkadaş ben de bu şevkini kırmak istemedim.

• Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 5, (%100)
sizce nelerden olabilir?

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Logodan birşey olmaz... tittle değiştiyse o başka ama oda birgünde olmaz.

Akşam yeni bir güncelleme oldu sanırım. Birçok kişide %80 e varan düşüşler var. Bazı sitelerde de aynı şekilde çıkışlar. Sitenize gelen bağlantıları inceleyin. Aksam wm tools'taki bağlantılar güncellendi.

Backlink çalışması yaptıysanız ters tepmiş olabilir. Özellikle bu paravan blog işinden uzak durun bence incelediğim kadarıyla bunu yapanlar daha çok etkilenmiş.

Benim 10 sitenin hiçbirinde bir sorun olmadı. Paravan blog kullanmam çünkü...

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 5, (%100)
teşekkürler bilgi için.

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle herkese merhaba, bu forumda ilk kez yorum yapacağım bir konuya. Google'da sıralamalardaki düşüşlerin nedeni bulunduğunuz Hosting'dan tutun da yaptığınız herhangi bir değişikliğe kadar bir çok şeye bağlı olabilir. "Kesinlikle bu nedenden düşüş oldu demiyorum" ancak olamaz diye bir konuda söz konusu değil. Google'da sitenizde kodsal yada yapısal bir şeyi değiştirdiğinizde, sizi en son indexleyen bot'un Cacheleri ile uyuşmadığında otomatik olarak listede bulunan sıralamada kayıp yaşamanız olasılık dahilindedir. Çünkü eklemiş olduğunuz kod, resim ve/veya herhangi bir eklentinin kullanıcıya zararlı olup olmadığını kesin olarak kabul etmedikçe eski sıralamanızda size yer vermeyecektir. Bu süre botların cachelerinde bulunan denetimi bitirmesine kadar ve sitenin hareketlerinde hernagi bir Phishing Site özelliğinin olup olmadığına kanaat getirmesine kadar sürebilir. Bunun yanı sıra suucu sistemlerinizdeki belli zaman aralıkları ile yapılan güncellemelerinize de bağlı olarak zaman zaman sorunlar yaşayabilirsiniz. Cpanel kullanıyorsanız oldukça sıklıkla guncelleme yapılıyorsa yahut da sunucu merkezinde otomatik güncelleme aktif ise WHM'de buda sitelerinizde olumsuzluklara neden olabilecek bir başka etkendir. Çünkü Cpanel'de sabit sürümlerde ve kabul edilmiş yeni güncellemeler arasında ciddi oranda değişiklikler vardır zaman zaman MYSQL dahil bir çok güncelleme için yeni versiyonlar üretir buda sitelerinizde uyumlu olmayan bazı Hosting eklentilerinin yada versiyon çakışmasının size olumsuz yansıması olarak dönebilir. Logo değişimine kesinlikle sıra düşmesine sebep olmuştur diyemem ancak sitenizi ne kadar az kurcalarsanız o kadar sabit şekilde bulunduğunuz yerde kalırsınız. Bunu söyleyebilirim.

Saygılarımla

• Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 5, (%100)
bu ne hocam. resmen seo dersi olmuş. Bilgine sağlık. teşekkürler..

BuraySavasANIL BuraySavasANIL Founder & CEO Geliyoo Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 294 / 332
  • Ticaret 1, (%100)
Ben teşekkür ederim carmeengrup kolay gelsin. Dİlerim faydası olur.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al