wmaraci reklam

Güncellendi ! [Anket] Bu Wordpress Temasını Geliştirmeye Devam Etmelimiyim?

17 Mesajlar 1.797 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

WPZON WPZON Wordpress Temaları Kullanıcı
    • Üyelik 27.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Wordpress Tema Tasarım
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad M** K**
    • Mesajlar 1446
    • Beğeniler 203 / 261
    • Ticaret 37, (%100)
    Nedense bana eski ve klasik tasarımlar daha hoş geliyor boş vaktimde böyle bir şey çıkardım gözüme baya hoş geldi size de sormak istedim
    Bu Çizimi Geliştirmeye devam etmeliyim daha sonradan wordpress teması olarak kodlayacağım..

Anasayfa görünümü için tıkla
    İç Sayfa görünümü için tıkla

Not: Sayfalar resim olduğu için büyük gelebilir ekranınıza .. Zoomu %75 yapın tam oturuyor o zaman.

GÜNCELLEME 19.04.2018
    Bir kaç köklü değişiklik yapıldı.

Anasayfa İçin Tıkla ( 19.04.2018 )
    İçerik Sayfası İçin Tıkla ( 19.04.2018 )

wmaraci
    reklam

• Üyelik 27.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad M** K**
    • Mesajlar 1446
    • Beğeniler 203 / 261
    • Ticaret 37, (%100)
    İç sayfa görseli eklendi.

Muhammedalican Muhammedalican Kullanıcı
    • Üyelik 25.01.2018
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** C**
    • Mesajlar 252
    • Beğeniler 72 / 83
    • Ticaret 0, (%0)
    MuratKa

Ben beğendim. Sade ve güzel görünüme sahip gidebildiğin yere kadar gitmeni öneririm.

İyi Çalışmalar..
    WPZON

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad M** K**
    • Mesajlar 1446
    • Beğeniler 203 / 261
    • Ticaret 37, (%100)

Muhammedalican adlı üyeden alıntı

MuratKa

Ben beğendim. Sade ve güzel görünüme sahip gidebildiğin yere kadar gitmeni öneririm.

İyi Çalışmalar..

Düşünceniz için teşekkür ederim

wmaraci
    Mersin evden eve nakliyat

doktorcan doktorcan WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 28.10.2012
    • Yaş/Cinsiyet 44 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad G** K**
    • Mesajlar 70
    • Beğeniler 32 / 3
    • Ticaret 2, (%100)
    fena değil daha da iyi olabilir

MrTimsah MrTimsah Bursa Kullanıcı
    • Üyelik 16.02.2012
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek Görsel Kalite Kontrol
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad E** A**
    • Mesajlar 339
    • Beğeniler 158 / 65
    • Ticaret 0, (%0)
    Ana sayfa biraz düzensiz görünüyor ama iç sayfayı epey beğendiğimi söylemek isterim.
    Emeğinize sağlık başarılar kolay gelsin.

cnrsgr cnrsgr Caner Sağır Kullanıcı
    • Üyelik 04.07.2016
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Ajans Direktörü
    • Konum Samsun
    • Ad Soyad C** S**
    • Mesajlar 738
    • Beğeniler 58 / 463
    • Ticaret 46, (%98)
    Merhaba,

Elinize sağlık. Aklıma gelen birkaç öneriyi yazmak istedim:

1. Footer bölümünü zenginleştirebilirsiniz. Logo, çok okunanlar, çok beğenilenler vb. gibi.
    2. İçerik sayfasında başlık üzerinde breadcrumbs (yol haritası) eklenebilir
    3. İçerik sayfasında oyun görselleri ve indirme linkleri aynı satıra alınıp, 2/3 oyun görselleri, 1/3 indirme linkleri şeklinde yapılırsa, Sistem Gereksinimleri, Editör Yorumu, T*rrent bilgisi kısmı da 1/3'er olabilir. Daha simetrik bir görünüm çıkar.
    4. Sidebar'da oyun kategorileri ve film kategorileri boxlarının arasına reklam alanı eklenebilir.
    5. Headerda logo sola yaslanıp, sağ kısıma search bölümü eklenip, sidebardan kaldırılabilir.
    6. Anasayfa film sitesi gibi duruyor. Bir bileşen türü daha tanımlayıp, film dosyaları için mevcut şekilde, oyun dosyaları için de yatay öne çıkartılmış görsel şeklinde bir görünüm elde edilebilir. Oyun dosyalarının görsellerinin altına da min. sistem gereksinimlerinin kısa bir özeti koyulabilir.
    7. Anasayfada ve kategori sayfalarında listelenirken 5 içerik 1 reklam 3 içerik 1 reklam gibi bir hiyerarşi oluşturabilirsen, çok verimli olur. Bu örneği bu temadan inceleyebilirsin.

Kolaylıklar dilerim. :)

Marker Marker Lead Developer Kullanıcı
    • Üyelik 25.11.2017
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Lead Developer
    • Konum ABD
    • Ad Soyad T** Y**
    • Mesajlar 304
    • Beğeniler 74 / 82
    • Ticaret 0, (%0)
    Hocam açık konuşmak isterim. Hedef yok burada. Açıkcası tasarım çok basit kalmış. İnsanlar artık yeni şeyler bekliyorlar. Senin bu yaptığın tasarım web üzerinde binlerce alanda rastlamak mümkün. Tavsiyem Themeforest pazarına bu şablon ile girmeni tavsiye etmem. Themeforest şartlarını değiştirdi. Son 6 ay içinde 5 ürün yüklediyseniz ve bunların sadece yarısı bazı değişiklikler gerektiriyorsa , önümüzdeki 6 ay boyunca yeni ürünler yüklemeniz yasaklandı.

Daha minimal projeler çıkart Themeforest pazarına girdiysen Türkiye pazarı ile işin yok. Yükün çoğu Hindistan, Ukrayna ve Fransa bu ülkeler aktif olarak pazarı kullananlar.

Projene güveniyorsan pazar olarak TemplateMonster seçmeni tavsiye ederim. Daha profesyonel işleri barındırıyor ve kurumsal şirketlerin tek tercihi olmuş bir pazar.

Düzenleme gerçekleştireceksen bu konuda ek yardımcı olabilirim.

• Üyelik 27.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad M** K**
    • Mesajlar 1446
    • Beğeniler 203 / 261
    • Ticaret 37, (%100)

cnrsgr adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Elinize sağlık. Aklıma gelen birkaç öneriyi yazmak istedim:

1. Footer bölümünü zenginleştirebilirsiniz. Logo, çok okunanlar, çok beğenilenler vb. gibi.
    2. İçerik sayfasında başlık üzerinde breadcrumbs (yol haritası) eklenebilir
    3. İçerik sayfasında oyun görselleri ve indirme linkleri aynı satıra alınıp, 2/3 oyun görselleri, 1/3 indirme linkleri şeklinde yapılırsa, Sistem Gereksinimleri, Editör Yorumu, T*rrent bilgisi kısmı da 1/3'er olabilir. Daha simetrik bir görünüm çıkar.
    4. Sidebar'da oyun kategorileri ve film kategorileri boxlarının arasına reklam alanı eklenebilir.
    5. Headerda logo sola yaslanıp, sağ kısıma search bölümü eklenip, sidebardan kaldırılabilir.
    6. Anasayfa film sitesi gibi duruyor. Bir bileşen türü daha tanımlayıp, film dosyaları için mevcut şekilde, oyun dosyaları için de yatay öne çıkartılmış görsel şeklinde bir görünüm elde edilebilir. Oyun dosyalarının görsellerinin altına da min. sistem gereksinimlerinin kısa bir özeti koyulabilir.
    7. Anasayfada ve kategori sayfalarında listelenirken 5 içerik 1 reklam 3 içerik 1 reklam gibi bir hiyerarşi oluşturabilirsen, çok verimli olur. Bu örneği bu temadan inceleyebilirsin.

Kolaylıklar dilerim. :)

Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim dikkate alacağım :)

Marker adlı üyeden alıntı

Hocam açık konuşmak isterim. Hedef yok burada. Açıkcası tasarım çok basit kalmış. İnsanlar artık yeni şeyler bekliyorlar. Senin bu yaptığın tasarım web üzerinde binlerce alanda rastlamak mümkün. Tavsiyem Themeforest pazarına bu şablon ile girmeni tavsiye etmem. Themeforest şartlarını değiştirdi. Son 6 ay içinde 5 ürün yüklediyseniz ve bunların sadece yarısı bazı değişiklikler gerektiriyorsa , önümüzdeki 6 ay boyunca yeni ürünler yüklemeniz yasaklandı.

Daha minimal projeler çıkart Themeforest pazarına girdiysen Türkiye pazarı ile işin yok. Yükün çoğu Hindistan, Ukrayna ve Fransa bu ülkeler aktif olarak pazarı kullananlar.

Projene güveniyorsan pazar olarak TemplateMonster seçmeni tavsiye ederim. Daha profesyonel işleri barındırıyor ve kurumsal şirketlerin tek tercihi olmuş bir pazar.

Düzenleme gerçekleştireceksen bu konuda ek yardımcı olabilirim.

düşünceleriniz için teşekkür ederim

Değerli Yorumlarınız için teşekkür ederim güncellemeden sonra tekrar değerlendirebilir misiniz?

Muhammedalican
    doktorcan
    MrTimsah
    cnrsgr
    Marker

Muhammedalican Muhammedalican Kullanıcı
    • Üyelik 25.01.2018
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** C**
    • Mesajlar 252
    • Beğeniler 72 / 83
    • Ticaret 0, (%0)
    MuratKa

Tercih Meselesi fakat ben gerçekten beğendim. Sadece tasarım olarak değil kullanıcı rahatlığı açısından bakıyorum. Bunun dışında anasayfa üzerinde yaptığın değişiklikler seo açısından faydalı olacaktır. Ayrıca Anasayfa üzerinde indirme linklerinin verilmesi kullanıcıya büyük kolaylık sağlaması açısından güzel bir detay olarak düşünülmüş..

Tabi şuan siteye dökülmemiş hali sanırım, emek verdiğin sürece karşılığını alacağından şüphe duymamalısın.

İyi çalışmalar..

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al