lostyazilim

Günde 1K Hit Alan Film Sitesinden Nasıl Para Kazanırım?

14 Mesajlar 1.995 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
90'lı yılların son zamanlarıydı, geocities ile web sayfası yapardım.Bu günün blogger'nı en ilkel tema versiyonun daha dandiğini düşünün, geocities öyle bir şeydi..Bu sitede her şey vardı, sağ ya da sol tarafa butonlar yapar sanki dev bir websitesi sahibi gibi içerikler girerdim.O saçma içerikler benim dünyamdı, ne ilgimi çekerse onunla ilgili içerikler hazırlardım, örneğin ünlü türk hatunların sexy fotoğraflarını dahi büyük bir mutlulukla sitede yayınlamıştım.En çok update ettiğim bölümdür sanırım.Şimdi geriye dönüp baktığımda yaptıklarıma şuanki karakterimle hiçbir alakası olmadığını, ilgimi çeken şeylerin en azından yayıncılık açısından hiç bağdaşmadığını görüyorum.O yüzden yasal olmayan işlere girmeyin gibi bir vaaz vermeyeceğim.Gençlerin kanı hızlı akıyor, bu yüzden etik lafların o hızlı akan kan içerisinde bir ağırlığı yok biliyorum.Sadece şunu söylemek isterim, ileride siz de benim gibi düşüneceksiniz, ben de sizin yaşınızdayken tıpkı sizin gibi düşünüyordum çünkü..
VipTema

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
bet reklamı almanı önermem dava edilme olasılığı çok yüksek

alanlar nasıl alıyor dersen domain yurtdışı whois bilgileri kapalı hosting yurt dışı bu şartlara uyuyorsan alabilirsin ama yinede önermem

geçen forum da birine dava açılmıştı yukarıda saydıklarımın hiç biri yoktu ve türkiye 'deydi herşeyi yapıştırmışlar davayı sonra ne oldu bilmiyorum.

para kazanmak istiyorsan footer linkleri al tanıtım yazısı al banner al bunlarda sorun olmaz

IbrahimCY IbrahimCY Ibo Originals Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad I** C**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 64 / 76
  • Ticaret 6, (%83)
Takipteyim

Founder & CEO of Pikide Limited.

ByAltiok ByAltiok WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 2 / 9
  • Ticaret 2, (%100)
Güncel

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al