wmaraci reklam

Haber scripti mi veya wordpress mi ?

12 Mesajlar 1.490 Okunma
wmaraci reklam

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)
Ben kendim wordpressten yanayım..örnek vereyim. Siz her ayarı bir kaç saatlik uğraş ile zor olanları bile çözebilirsiniz. Ama scripte biraz zorlayıcı bir durumda yazılımcıya başvurmanız gerekecek. Eğer bir yazılımcı tanıyorsanız ortak proje olarak yapabilirseniz güzel olur. Ayrıca ben kendim haber için bildiğim çok güzel temalar var wordpreeste. Wordpressin bu kadar tercih edilmesinin nedeni basit olması değil bir çok kişiden yardım alabilmenizdir. Ayrıca wordpresse ben bulaşmadan önce çok zor diye düşünürken bir ay içinde bir çok şeyi öğrendim. Wordpress bana göre en iyi kulanıma sahip.
Weyso

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

emlak34 emlak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Emlak Haberciliği
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 3 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Açıkcası şunu söyleyebilirim ben haber script derim bu tavsiye iyi bir şey düşünürseniz tebilişim bu konuda uzman ben son bir aydır woerdpress temalarıyla uğraşıyorum bana sıkıntıdan başka birşey çıkarmadı en iyisini kurdum şimdi admin girişi yapamıyorum sürekli sorun bedava ekletiler hepsi hikaye wordpress para kazanmak için kurulmuş güvenlik açığı çok olan birşey o yüzden yılların tecrübesiyle konuşuyorum asla wordpress almayın
Weyso

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al