wmaraci reklam

Hit Arttırma [YARDIM]

3 Mesajlar 621 Okunma
wmaraci reklam

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)

Merhaba arkadaşlar, bir film sitem var. Keyword domain değil. Şuan hit günlük 1K civarıdır. Backlink çalışması yapıldı, 1-2 adet tanıtım yazısı alındı. Fakat hit hala sabit durumda 3 aydır değişim görülmedi. Her içerik sonrası sosyal ağlarda paylaşım yapıyorum. Hit'i yükseltmek ve aramalarda üst sıralara taşımak için başka neler yapılabilir? Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

NOT: Ayrıca domain'in keyword olmadığını söylemiştim. Sizce sıralamada iyi yerlere gelebilir mi keyword olmasa bile?

wmaraci
reklam

Hwidd Hwidd Yatırımcı & Girişimci Telefon Onaysız
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Ağ Güvenliği & Sana
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad i** S**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Seo'ya hiç girmeden sana şöyle öneri verebilirim; ben domaini keyword olmayıp 2., 3. sayfadan 1. sıraya yükselen siteler gördüm. Hiti yükseltmek için zincirleme yapmalısın yani tanıtım yazısı tabiki gerekli ama, tanıtım yazısı aldığın sitenin popülerliği ve güncelliğide önemli. Yanlız fazla hit tavsiye etmiyorum çünkü 2 haftada 30k hit çeken film sitelerinin sonucu %80 spam oluyor. Asıl konuya gelirsek pagerank'ı yüksek sitelerden manuel backlink alabilirsin veya güncel hiti çok ve aynı şekilde pagerank'ı yüksek bir siteden iframe taktiği ilede hitini çoğaltabilirsin. Ve en önemli unsurlardan biriside tekil hittir RoyColt. Eğer tekil hitin yüksekse ilk açıldığında 50k bile yaparsın ama herşeyi zamanla planlamalı ve özenle çalışmalısın. 1 haftada 100k hitin sana yararından çok zararı dokunacaktır.

ceyzer ceyzer WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 46 / 90
  • Ticaret 1, (%100)
hocam herşey filmlerde bitiyor benim site herkül, hobbit ve need for speed te yukarlara çıktı deli hit geliyor sadece bu 3 filmden sanada böyle bişey lazım ama beklemen lazım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al