wmaraci reklam

İnstagram Takipçi Arttırma

7 Mesajlar 1.123 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mekbey mekbey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 46 / 58
  • Ticaret 3, (%100)
Hepinize iyi günler WM Aracı üyeleri, bu konum da size İnstagram' da takipçi arttırma ile ilgili bilgiler vereceğim...
Yazının orjinaline konu sonunda verdiğim kaynak linkinden ulaşabilirsiniz.

1- Keşfete Çıkma
İnstagram keşfete çıkmak gönderilerinizin büyük bir oranda etkileşimini arttıracaktır. Ve sizin gönderilerinizi keşfette görenlerin bir kısmı profilinizi ziyaret edicek eğer içerikleriniz profilinizi ziyaret edenler hoşuna giderse sizi takip edecektir. Aşyağıdaki linke tıklayarak İnstagram' da Keşfete Çıkma hakkında verdiğim bilgileri okuyabilirsiniz.
İnstagram Keşfete Çıkma: https://www.medyamek.xyz/2019/02/instagram-kesfete-cikma.html

2- Etiket (Hastag) Kullanmak
İnstagram gönderilerinize etiket (hastag) eklemek gönderilerinizin daha fazla kişiyi eriştiricektir. Ama bizim amacımız sadece daha çok kişiye erişmek değil! Gönderilerimle alakalı olmayan etiketler kullanmanızı önermiyorum. Etiket kullanırken de bir sınır belirleyin. Fazla etiket kullanımı İnstagram tarafından spam olarak algılanmanıza neden olabilir.
Etiket (hastag) kullanımı ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşyağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Etiket (Hastag) Kullanmanın Önemi: https://www.medyamek.xyz/2019/03/instagram-etiket-kullanmanin-onemi.html

3- Geri Takip Yapmak
Geri takip yaparak çok hızlı bir şekilde takipçi arttırabilirsiniz. Geri takip yapmanında bir kuralı bukunmaktadır. Çok fazla kişiyi aynı anda takip ettiğinizde veya takibi bıraktığınızda İnstagram açısından spam olarak algılanabilir. Geri takip yaparak takipçi arttırmak ile ilgili detaylı bilgi için aşyağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Geri Takip Yaparak Takipçi Arttırma: https://www.medyamek.xyz/2019/03/instagram-geri-takip-yaparak-takipci.html

4- Reklam Vermek
İnstagram' da takipçi arttırmanın bir diğer yolu ise reklam vermektir. Belirli bir bütçe belirleyip İnstagram' a reklam verirseniz takipçi kazanabilirsiniz.

Kaynak: https://www.medyamek.xyz

Yorum ve düşüncelerini belirtirseniz sevinirim.
RoboticProgram

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

• Üyelik 20.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 46 / 58
  • Ticaret 3, (%100)
Sizce siteme bu tür içerikler girmeye devam mı ediyim?
Birkaç site daha kurmayı planlıyorum.

Napoleontr Napoleontr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 113 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
ben beğendim
mekbey

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 46 / 58
  • Ticaret 3, (%100)

Sağolun hocam.
RoboticProgram

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

RoboticProgram RoboticProgram WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 30 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel taktikler. Bunları değerlendireceğim. Aslında instagram piyasasına çok geç kaldığım için bu konuda biraz tereddütlü davranmıştım ancak sonrasında yüdürü aldı başını gitti. Daha sonra ise instagram konusunda bariz taktikler geliştirmeye çalıştım.

Malesef daha önceden bedavadan yapılabilecek şeyler şu anda parayla yapılabilir durumda ve rekabetin de artmasıyla işler iyice kızıştı ancak keşfet olayı kafama çok yattı.
mekbey

kişi bu mesajı beğendi.

ParaKazan.com.tr - Ek iş yaparak para kazan ve yatırım araçları

• Üyelik 20.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 46 / 58
  • Ticaret 3, (%100)
Rekabet çok yükseldi mizah, oyun ve haber sayfaları dolsu taştı ama özgün içerik ve süreklilik ve biraz reklamla çok büyük kitlelere ulaşabileceğimizi düşünüyorum.

Heisenberg0133 Heisenberg0133 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Jr. Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
Eğer alanında çok otoriter bir profiliniz yoksa etiket kullanımı bir işe yaramaz/yaramıyor bilginiz olsun. Çoğu insan boş yere paylaşımını bu etiketler ile kirletiyor.

Ek olarak etiket kullanımının keşfet ile bir alakası/faydası yoktur. Her kullanıcının ilgi alanına göre keşfet sayfası farklıdır. Eğer kullanıcı oyun ile alakalı paylaşımlarla/profillerle ilgileniyorsa ve sizin profiliniz, paylaşımlarınız da oyun ile alakalıysa, 50 beğeni bile alsanız o kullanıcı paylaşımlarınızı keşfette görür.

Önemli olan özgün olmak, düzenli/kaliteli içerik üretmek.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al