wmaraci reklam

Instagram üzerinden drop shipping hakkında sorum var

3 Mesajlar 693 Okunma
wmaraci reklam

mecid mecid WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web editor
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 574
  • Beğeniler 42 / 50
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba, arkadaşlar.

İnstagram'da yeni bir hesap açdım. Bu hesapla e-ticaret yapmak istiyorum. Kendim şuan Avrupa'dayım. Azerbeycan'a satış yapmak istiyorum. Bu konuda tavsiyesi olan var mı? Hangi tedarikçi siteler var? Aliexpress ile de bunu yapmak olurmuş diye duydum, ama ben bu konuda bilgisizim. Eğer insta'da işler iyi giderse, daha sonra site açacağım, işi daha profesyonel yöne taşıyacağım.

wmaraci
reklam

Rednoize Rednoize Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1105
  • Beğeniler 577 / 331
  • Ticaret 18, (%100)
Çok emek isteyen bir olay, ben yaptım kazandım ve yetersiz kaldım bıraktım. Öncelikle müşteriyi memnun edecek kadar iyi dil lazım ki sende vardır diye düşünüyorum.

Sonrasına ödemeyi alman için yollar bulman lazım yine avrupada yaşadığın için sorun olacağını düşünmüyorum.

Ben aliexpress'den shopify sistemi ile satış yapmıştım amerikaya. İlk üç ay uğraştım, reklam verdim, takipçi aldım vs. vs. satış yapamadım bıraktım. 5. ayda ilk satışım gerçekleşti (kadın kemeri) ama yine de devam etmedim. Çünkü çok ama çok prosedür istiyor e-ticaret işi. Üstelik farklı bir ülkeye..

He bu arada internette dropshipping ile ilgili muazzam çoklukta makale bulunuyor, araştırma yapmadan birileri bana taze bilgi sunsun ben istediğimi seçeyim kafasında üşengeç davranıyorsan genelde bu işe hiç ama hiç girmeni tavsiye etmem.

mecid mecid WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web editor
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 574
  • Beğeniler 42 / 50
  • Ticaret 4, (%100)
Rednoize internette aradım, günlerce okudum, araştırdım. Ama hiç bir makale işin püf noktalarına değinmir. Sadece, genel sohbet gibi yazıp geçiyorlar. Onun için forumda konu açtım ki, belki kimse bilgi paylaşımı yapar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al