wmaraci reklam
lidertakipci

İnternetten Para Kazanma Yalanı ve Gerçeği

11 Mesajlar 5.465 Okunma
wmaraci reklam

Muhammedd Muhammedd Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 53 / 83
  • Ticaret 10, (%80)

Merhaba,arkadaşlar bu makalemizde sizlerle internetten gerçek para nasıl kazanılır ve para kazanma yalanlarını konuşacağız.

Öncelikle şunu söylemeliyim internetten para kazanmak kolay olsaydı o kadar insan dışarıda inşaatlarda tuğla taşımazdı. İnternetten para kazanmanında bir emeği var.

İlk önce yalanlarıyla başlıyacağım kendimde tecrübe edindim 2 yıldır bu işlerdeyim "Anket Doldur Para Kazan" , "Reklamlara Tıkla Para Kazan" ve benzeri başlıklar yalandır demiyorum tam aksine doğrudur çoğu anket doldurup ve reklamlara tıklayıp para veren siteler var.Mesela ben ClixSense`ye üye oldum ordan 6 günde 0.009 Dolar kazandım günde yaklaşık 15 dakika uğraştım yani kesinlikle boşa emektir anket siteleride aynı orantıdadır.

Gerçeğine gelirsek, bu iş biraz daha emek ister önce benim kullandığım ve büyük paralar aldığım firmalardan başlıyıcam;

1- ClickBank
2- Youtube Adsense

Bu sitelerden para aldım en çok para kazandıran ClickBank`tır;
ClickBank, bir satış ortaklığı sitesidir. Benim nasıl kazandığımı anlatıyım size ilke önce yükselmekte olan bir ürün aradım 2,3 gün araştırma yaptım, sonra referans linkimi aldım ve Google Adwords`e reklam verdim ilk etapta 40 TL yatırdım ve gerekli reklam ayarlarını yaptım. 2 gün sonra ClickBank hesabımda 500-600 dolar biriktirdim gelecek zamanlar tabiki de arttı.

2. Olarak Youtube Adsense`dir
Youtube Adsense, evet çoğu kişinin bildiği adsense den kazandım ama sitede şansım yoktu. Adsense sitemi kabul etmedi. Youtube`de hesap açtım ordan gönderdim kabul edildi 2,3 tutulmuş video vardı. Bırazcık hesabı bıraktım kendi haline o videolardan tıklanmalar geldi. Ben oysaki ilkten kim youtubeki reklamlara tıklar ki diye çok düşünürdüm ama burdanda iyi paralar kazandım.

Evet,arkadaşlar durum böyle ama daha milyonlarca gerçek para kazanabileceğiniz site vardır. Ben sadece kendim kazandığım siteleri size anlattım.

İyi Günler

Kaynak: http://webkafem.blogspot.com/2014/08/internetten-para-kazanma-yalan-ve.html
VedatOKSUZ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
anket doldurma ile para kazanan biri görmedim. reklam tıkla para kazan ve 50 yatır 500 al gibi şeyler tamamen yalan dediğin gibi. teşekkürler makale için

YASiNHUTAR YASiNHUTAR webhazine.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** H**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 65 / 199
  • Ticaret 40, (%100)
Google adwords clickbank linkleri kabul ediyor mu?

• Üyelik 03.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 53 / 83
  • Ticaret 10, (%80)

kartalkara124 adlı üyeden alıntı

Google adwords clickbank linkleri kabul ediyor mu?

Hayır , Başka methodla yapıyoruz biz :)

Şöyle Anlatıyım ClickBank linkini Bit.ly adresinden kısaltıp Adwords`e veriyoruz.
VedatOKSUZ

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

webeden webeden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Siirt
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 20 / 49
  • Ticaret 1, (%100)
Bunların hepsi basit basit şeyler ve hiçte uğraşmaya değmez kazanan yine o sitelerin şer.f.z adminleri...

YASiNHUTAR YASiNHUTAR webhazine.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webtasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** H**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 65 / 199
  • Ticaret 40, (%100)

xAngel adlı üyeden alıntı

Hayır , Başka methodla yapıyoruz biz :)

Şöyle Anlatıyım ClickBank linkini Bit.ly adresinden kısaltıp Adwords`e veriyoruz.

Adwords bunları yiyecek bir sistem değil ama hadi hayırlı :) Zamanında içinde 95 lira param olan hesap banlanmıştı:D

• Üyelik 03.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 53 / 83
  • Ticaret 10, (%80)

kartalkara124 adlı üyeden alıntı

Adwords bunları yiyecek bir sistem değil ama hadi hayırlı :) Zamanında içinde 95 lira param olan hesap banlanmıştı:D

bit.ly olan her linki kabul ediyor :) fark edene kadar :D

Ek Olarak: Bunuda eklemeliyim riskli iş yani google banlayabilir :)
VedatOKSUZ

kişi bu mesajı beğendi.

VedatOKSUZ VedatOKSUZ Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 40 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Teşekkürler, makale işime yaradı

KryssLuck KryssLuck Afroman Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)

WebDost adlı üyeden alıntı

anket doldurma ile para kazanan biri görmedim. reklam tıkla para kazan ve 50 yatır 500 al gibi şeyler tamamen yalan dediğin gibi. teşekkürler makale için

Lütfen yanlış bilgilendirmeyelim insanları. Anket doldurarak ve reklamlara tıklayarak para kazanmak mümkün. Gelirkapisi.com forumuna bakarsanız yüzlerce kişinin ödeme aldığını ve sürekli bu siteleri kullandığını görebilirsiniz. Her site ödeme yapıyor mu diye sorarsanız hayır birsürü scam site mevcut fakat yıllardır açık ve güvenilir siteler de var

• Üyelik 03.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 53 / 83
  • Ticaret 10, (%80)

KryssLuck adlı üyeden alıntı

Lütfen yanlış bilgilendirmeyelim insanları. Anket doldurarak ve reklamlara tıklayarak para kazanmak mümkün. Gelirkapisi.com forumuna bakarsanız yüzlerce kişinin ödeme aldığını ve sürekli bu siteleri kullandığını görebilirsiniz. Her site ödeme yapıyor mu diye sorarsanız hayır birsürü scam site mevcut fakat yıllardır açık ve güvenilir siteler de var

Evet, Anket doldurarak ve reklamlara tıklayarak para kazanma mevcuttur. Ama çok verim almak zordur. makaledede belirttim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al