wmaraci reklam

Iyzico güvenilir mi?

8 Mesajlar 1.269 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

86314 86314 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 53 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, İyzico ödeme sistemi güvenli mi, daha önce ya da şu an kullanan varsa tecrübelerini anlatabilir mi?

wmaraci
reklam

sineer sineer Web Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 570
  • Beğeniler 373 / 151
  • Ticaret 30, (%100)
Piyasada kilerin çoğu güvenilir iyzico dahil fakat paytr yi birde payizonu tavsiye ederim. Ertesi gün ödeme ve komisyon oranları için.
86314

kişi bu mesajı beğendi.

Bizcehost.com İnternet ve Bilişim Hizmetleri

Xtionx Xtionx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek ..
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 13 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
iyzico'nun footer alanına bakarsan eğer merkez bankasına bağlı bir kurum olduğunu görebilirsin. payu kuruluşudur ve güvenlidir. Bir önceki arkadaşında dediği gibi Türkiye'de paytr (payu kuruluşudur) ciddi anlamda isim yapmış büyük firmalara hizmet veren kurumlardır. ayrıca buyuk e ticaret siteleride iyzico kullanmakta
86314

kişi bu mesajı beğendi.

darkcoder darkcoder WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 2 / 54
  • Ticaret 3, (%100)
Müşterilerimizin (içinde hatrı sayılır büyüklükte site ve kişiler mevcut) kimisine iyzico, kimisine de paytr alt yapısının entegrasyon işlemlerini yaptık. Kendimize ait 4 web sitesinde Paytr alt yapısını kullandık. Her ikisi için de memnun olacağınızı ve güven konusunda bir sorununuz olmayacağını söyleyebilirim. Diğer ödeme kuruluşları ile hiç çalışmadım o yüzden herhangi bir şey söyleyemeyeceğim.
Yanlız 2 gün önce bir müşterimin web sitesine entegrasyon işlemini yaparken iyzico'nun yeni aboneliklerde kullanılacak sitede iyzico logosunun bulundurulması şartını koştuğunu öğrendim. Daha önce böyle bir şartları yoktu. Onun dışında iyzico / paytr her ikisi de güvenilirdir.
86314

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 53 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
İyzico, üyelik için ayrıca kimlik kartının fotoğrafını talep ediyor. Güvenilirliğini birazda bu yüzden sorguluyorum. İyzico’nun satıldığını biliyorum fakat yine de güvenilir girişim sitelerinin ofisleri ziyaret ettiği videoları izleyerek, güvenirlik açısında sorun doğuracak mı diye araştırıyorum. Sitemde verdiğim hizmetler için pricing tables fiyat listesindeki satın al butonunun href alanına bir link vermem gerekiyor. Bu link siteden başka bir siteye yönlendirilmesin istiyorum. Butona tıklandığında aşağıdaki gibi olmasını sağlamak istiyorum.

Ayrıca her bir tables listesine tıklandığında farklı fiyat tutarı olduğundan müşteri ödeme sırasında sorun yaşar mı? A paketi 10tl, B paketi 20 tl ise müşteri, A Paketi 10 tl’lik olanın satın al butonuna tıklayınca mevcut tutarı ödeyecek. B Paketine tıklayınca da 20 tl tutarını ödeyecek. Umarım anlatabilmişimdir.

vipkral19 vipkral19 Yayıncı Kimlik Onayı
  • Üyelik 10.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest Çalışan
  • Konum İsveç
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
brkakts ne için kullanacaksınız e ticaret için mi ? PaPara Payfix Paytr Tavsiye ederim bunlar güvenlidir.
86314

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 495
  • Beğeniler 53 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
vipkral19 mevcut internet sitem için kullanacaktım iyzico, papara gibi ödeme sistemleriyle çalışmaya başladım hocam.

Gizemli040 Gizemli040 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Eski joh
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 59 / 58
  • Ticaret 9, (%100)
Paytryi tek secerim
86314

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al